دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات ( کاملترین منبع مطالعاتی در سراسر کشور )

سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات نام بسته ای بسیار کامل می باشد که برای شما داوطلبین عزیز آزمون های استخدای این عنوان شغلی تدارک دیده ایم و امید واریم که به هیچ عنوان آنرا از دست نداده و حتما برای موفقیت به مطالعه آن بپردازید. سوالات امور دفتری وزارت اطلاعات ایران سوال برگرفته از اصل سوالات تخصصی آزمونهای سالهای گذشته بهمراه سوالات تولید شده جدید ویژه سال جاری می باشد و مسلما می تواند کم بسیار زیادی به شما خوبان در این آزمون کند لازم به ذکر است که بهمراه این بسته کامل درسنامه ها و جزواتی هم ارائه شده است و بیش از ۴۰۰۰ سوال عمومی بسیار مهم و پرتکرار ۱۰ سال گذشته آزمون های استخدامی دستگاههای اجرایی نیز دیده می شود. پس با ما همراه باشید تا تعداد سوالات و دروس موجود در این مجموعه را بصورت ریز محتویات به شما عزیزان نشان دهیم.

سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات

قبولی شما با مطالعه این مجموعه کامل تضمین خواهد شد ولی ….

داوطلبین عزیز آزمون استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات مطمئن باشید که این محصول از هر نظری کامل می باشد و از هر جهت می تواند سکوی پرتاپ شما به سمت استخدام در این سازمان لقب بگیرد. اما در این جا از شما سوالی داریم که آیا بدون مطالعه نیز قبول خواهید شد ؟؟ مسلما خیر، برای رسیدن به موفقیت در هر زمینه و یا کاری باید تلاش بسیاری و آزمون استخدامی نیز جزء یکی از آن دسته می باشد . ما مجموعه ای کامل و بی نظیر با عنوان سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات نیز خدمتتان ارائه نموده ایم اما تنها با دریافت آن نمی توانید به موفقیت دست پیدا کنید و باید محتویات این مجموعه را بصورت دقیق مورد مطالعه خود قرار داده تا به آنچه را که می اندیشید برسید.

محتویات کامل مجموعه سوالات استخدامی متصدی امور دفتری وزارت اطلاعات


سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات ( بخش تخصصی + پاسخ )

 • ۲۲۵ سوال مبانی و سازمان مدیریت
 • ۱۵۰ سوال مدیریت منابع انسانی
 • ۱۶۵ سوال مدیریت رفتار سازمانی
 • ۱۴۵ سوال مالیه و بودجه عمومی
 • ۱۵۵ سوال روانشناسی عمومی
 • ۲۰۰ سوال حقوق اداری

جزوات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات ( بخش تخصصی )

 • ۲۴۵ صفحه جزوه مدیریت منابع انسانی
 • ۵۳ صفحه جزوه مدیریت روابط عمومی
 • ۳۵ صفحه جزوه روانشناسی اجتماعی
 • ۴۷ صفحه جزوه اسناد بایگانی
 • ۷۸ صفحه جزوه رفتار سازمانی

سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات ( بخش عمومی + پاسخ تستی )

 1. تعداد ۵۰۰ سوال زبان و ادبیات فارسی
 2. تعداد ۸۰۰ سوال معارف اسلامی
 3. تعداد ۶۵۰ سوال ریاضیات و آمار
 4. تعداد ۴۵۰ سوال هوش و استعداد
 5. تعداد ۵۵۰ سوال مهارت های هفت گانه کامپیوتر
 6. تعداد ۵۰۰ سوال زبان انگلیسی
 7. تعداد ۵۹۰ سوال اطلاعات عمومی

جزوات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات ( بخش عمومی )

 • ۱۴۳ صفحه جزوه درس معارف اسلامی
 • ۱۱۰ صفحه جزوه درس ریاضیات و آمار
 • ۱۱۷ صفحه جزوه درس زبان و ادبیات فارسی
 • ۱۱ صفحه جزوه درس هوش و استعداد
 • ۱۵۵ صفحه جزوه درس مهارت های هفت گانه کامپیوتر
 • ۱۲۷ صفحه جزوه درس زبان انگلیسی

سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات ( بخش عمومی + پاسخ تشریحی )

 1. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی
 2. سوال آمار ۳۳۰ عدد + پاسخ تشریحی
 3. سوال معارف ۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی
 4. سوال ریاضی ۴۵۰ عدد + پاسخ تشریحی
 5. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد + پاسخ تشریحی

بخش دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور / مناسب برای آزمون استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات

 1. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر اول / خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی
 2. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دوم / اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی
 3. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر سوم/ آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی
 4. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر چهارم / شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی
 5. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر پنجم / تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی

نتیجه گیـــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات

آیا تا بحال چنین مجموعه مجموعه ای را مشاهده کرده اید ؟؟ مسلما خیر ، چرا که قبل از تولید این بسته فوق کامل تمامی وبسایت های معتبر را در کشور بررسی کردیم تا بتوانیم تمامی روزنه های خالی مجموعه سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات را پر کرده تا خدایی نکرده شما عزیز برای مطالعه هیچ کمبودی را احساس نکحنید. لازم به ذکر است که تمامی محتویات این بسته فوق کامل انحصاری وبسایت ایران سوال می باشد. با ارزوی موفقیت شما عزیزان همیشه همراه .

کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات در کشور 


مکمل این بسته : سوالات استخدامی وزارت اطلاعات

منابع بسته نمونه سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات از وبسایت ایران سوال

کنترل کیفیت در تولید بسته نمونه سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات در وبسایت ایران سوال نقش بسزایی را ایفا می کند. چشم انداز ما درباره‌ی وبسایت ایران سوال این است که همیشه محصولات آموزشی ارزشمند و با کیفیتی را ارائه می دهیم و به این موضوع افتخار می کنیم، چرا که برای تولید محتوایی مفید و کارآمد در پی یافتن واسطه های تضمینی و برترین ها برای رفع نیاز داوطلبین هستیم و بررسی این موضوع را به افراد کاردان در این زمینه سپرده ایم و از اساتید خبره‌ی دانشگاهی دعوت به همکاری کرده ایم، زیرا آنها تنها افرادی هستند که به دلیل تدریس چندین و چند ساله به دانشجویان

سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات

شناخت لازم و کافی را نسبت به نیازهای آنها دارند و همچنین به دلیل پشت سر گذاشتن تمامی این مراحل، تسلط کافی نسبت به طراحی سوالات آزمون استخدامی وزارت اطلاعات را دارند و می توانند به راحتی به ما کمک کنند تا نزدیک ترین و مهم ترین سوالات را در مجموعه سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات قرار دهیم و آن را با شما به اشتراک بگذاریم تا بتوانید با دریافت آن بیشترین بهره را به نفع خود ببرید. همچنین الویت سوالات موجود به گونه ای بوده که برای آزمون استخدامی سال جدید طراحی شده و منابع استاندارد و پرباری را شامل می شود. در ضمن قابل ذکر است که اصل سوالات پر تکرار آزمون استخدامی وزارت اطلاعات از سال های گذشته را در این پکیج تکمیلی قرار دادیم که مطالعه‌ی آن به شدت پیشنهاد می شود.

مطالعه مقاله : راه های رسیدن به موفقیت در آزمون استخدامی

تعهدی به ضمانت محتوای بسته نمونه سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات

چرا در خصوص محتوای بسته نمونه سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات به داوطلبین و همراهان وبسایت ایران سوال تعهد می دهیم؟ زیرا موارد مطالعاتی موجود برای موفقیت در آزمون استخدامی وزارت اطلاعات را از منابع معتبر مورد بررسی قرار دادیم و پس از تحقیقات بسیاری از سوی متخصصین تیم برتر ایران سوال به نتایج مطلوبی دست یافتیم. بی شک طراحان سوالات استخدامی برای تنظیم سوالات آزمون پیش رو به سراغ مطالبی که از ابتدای سال تحصیلی تا به امروز آموخته اید رفته و مهم ترین و کاربردی ترین آنها را گردآوری کرده و برای سنجش شما داوطلبین عزیز در آزمون استخدامی فوق الذکر قرار خواهند داد و هیچ سوال غیر درسی وجود نخواهد داشت.

سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات

لذا به همراه مشاوران این تیم به سراغ کتب درسی دوران تحصیلی رفته و مطالب مفید و کاربردی را جداسازی کرده و به همراه نکات کلیدی از جزوات دانشگاهی در بسته نمونه سوالات استخدامی امور دفتری قرار دادیم که به یقین می گوییم محتوایی با بالاترین کیفیت ممکن را نسبت به دیگر وبسایت های مشابه به اشتراک گذاشتیم. باشد که با دریافت این محصول فوق تکمیلی و بی نظیر، بیشترین بهره را برده و درصد قبولی در آزمون استخدامی وزارت اطلاعات را تا بالاترین حد ممکن افزایش دهید.

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات

قطعاً با تیتر وسوسه برانگیز دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات در بین وبسایت های گوناگون نمونه سوالات استخدامی روبرو شده‌اید. احتمالاً هم فکر کرده اید که چه موقعیت خوبی برای قبولی در آزمون استخدامی وزارت اطلاعات بر سر راهتان قرار گرفته است و چقدر از این بابت خوش شانس هستید. ولی باید بگوییم که این یک مورد به هیچ عنوان خوش شانسی محسوب نمی شود، چرا که بی شک پشت این قدم به اصطلاح مثبت، هیچ گونه مدیریتی برای پیشبرد هرچه بهتر اهداف داوطلبین وجود نداشته و هیچ دلسوزی برای جایگاه داوطلبین نبوده است. زیرا وقوع این مدیریت دلسوزانه حتماً هزینه هایی را متحمل خواهد شد و این هزینه ها در ازای دادن محتوایی ارزشمند و کارآمد باید از سمت کاربران جبران شود.

حالا زمان آن است که با یک جمله از بیل گیتس همه چیز را برایتان روشن سازیم تا در خصوص موفقیت و کسب رتبه‌ی قبولی در آزمون استخدامی وزارت اطلاعات آگاهانه تر انتخاب کنید. مهم نیست که چقدر پول دارید، شما می توانید زمان بیشتری با آن پول، برای خود بخرید. او به ما یاد می دهد که حتی می توان با کمترین مبلغ بزرگ ترین سرمایه گذاری را انجام داد و برای تحقق این اتفاق بزرگ در زمینه‌ی آینده‌ی شغلی زمان خریداری کرد. اگر روی دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی امور دفتری وزارت اطلاعات به دلیل رایگان بودنش حساب کنید نه تنها هیچگاه به هدفی که دارید نخواهید رسید، بلکه زمان زیادی را از دست خواهید داد. پس سعی کنید برای دریافت بسته نمونه سوالات استخدامی امور دفتری آگاهانه تصمیم بگیرید و اصولی انتخاب کنید.

وزارت اطلاعات


داغ های استخدامی ایران سوال

سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال 1403

سوالات استخدامی وزارت بهداشت سال 1403

سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت
سوالات استخدامی دبیر علوم اجتماعی آموزش و پرورش سوالات استخدامی پرستاری وزارت
سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی مامایی
نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد