دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه ( دانلود کاملتربن متبع مطالعاتی در کشور )

ایران سوال با ارائه نمونه سوالات قوه قضاییه و سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه  که همکاران ما در وبسایت ایران سوال تولید و خدمت شما عزیزان ارائه نموده اند. مجموعه فوق دارای ۸ بخش بسیار کامل است که از مهم ترین آنها می توان به اصل سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی ادوار گذشته + اصل سوالات پرتکرار اشاره کرد که در کنار آنها برای بالا بردن درصد موفقیت شما عزیزان درسنامه های تخصصی را هم قرار داده ایم که از هر منبع دیگر بی نیاز شوید. با ما همراه باشید تا مسیر موفقیت در آزمون استخدام قوه قضاییه را به شما عزیزان نشان دهیم.

چرا مجموعه نمونه سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه را از وبسایت ایران سوال دریافت کنیم ؟؟

مطمئنا در آزمون های استخدامی قوه قضاییه داوطلبین بسیاری باهم به رقابت خواهند پرداخت. در اینجا یک سوال مطرح می شود که آیا همه داوطلبین آزمون استخدامی قوه قضاییه می توانند به این سازمان راه پیدا کنند ؟ مسلما پاسخ این سوال خیر است و هر داوطلبی که سطح علمی بالایی داشته باشد می تواند اولین گام محکم یعنی قبولی در آزمون استخدامی کتبی کارشناس مطالعات اجتماعی را بردارد این مهم به هیچ عنوان به همین سادگی ها نیست و مستلزم آن است که با مطالعه منبعی کامل سطح علمی خودتان را به بالاترین درجه ممکن ارتقاء دهید و با تمام قوا پای به این آزمون بگذارید با ما همراه باشید .

محتویات مجموعه سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه


سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه ( بخش تخصصی بهمراه پاسخنامه )

 • ۱۵۵ سوال بررسی مسائل اجتماعی ایران
 • ۱۲۰ سوال نطریه های جامعه شناسی
 • ۲۱۵ سوال اصول و مبانی مدیریت
 • ۱۷۵ سوال روش تحقیق و آمار

جزوات تخصصی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه

 • ۷۵  صفحه جزوه بررسی مسائل اجتماعی ایران
 • ۹۷ صفحه جزوه نظریه های جامعه شناسی
 • ۱۱۵ صفحه جزوه اصول و مبانی مدیریت
 • ۸۵ صفحه جزوه روش تحقیق و آمار

سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه ( بخش عمومی + پاسخنامه تستی )

 1. سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی ( ۵۵۰ عدد )
 2. سوال استخدامی معارف اسلامی ( ۷۲۰ عدد )
 3. سوال استخدامی هوش و استعداد ( ۶۱۰ عدد )
 4. سوال استخدامی مهارت های هفت گانه کامپیوتر ( ۴۹۰ عدد )
 5. سوال استخدامی زبان انگلیسی ( ۵۲۰ عدد )
 6. سوال استخدامی اطلاعات عمومی ( ۵۷۰ عدد )

سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه ( بخش عمومی + پاسخنامه تشریحی )

 1. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد
 2. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد
 3. سوال معارف ۱۲۰ عدد

جزوات عمومی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه

 1. جزوه زبان و ادبیات فارسی ( ۹۷ صفحه )
 2. جزوه احکام و معارف اسلامی( ۱۶۷ صفحه )
 3. جزوه مهارت های هفت گانه ICDL ( ۱۵۵ صفحه )
 4. جزوه زبان انگلیسی (گرامر،واژگان،درک مطلب و …) ( ۱۳۷ صفحه )

اصل دفترچه سوالات فراگیر دستگاههای اجرایی / مناسب برای آزمون استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی + پاسخ تشریحی

 1. سوالات آزمون استخدامی فراگیر اول / خرداد ۹۴
 2. سوالات استخدامی فراگیر دوم / اسفند ۹۴
 3. سوالات استخدامی فراگیر سوم/ آبان ۹۵
 4. سوالات استخدامی فراگیر چهارم / شهریور ۹۶
 5. سوالات استخدامی فراگیر پنجم / تیر ۹۷

نتیجه گیری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی

مجموعه نمونه سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی می تواند سکوی پرتاپ شما به سمت موفقیت باشد چرا که تمامی بخش هایی که یک داوطلب برای موفقیت در آزمون استخدام قوه قضاییه بدان نیاز دارد در این بسته کاملا قابل مشاهده است. داوطلبین عزیز برای یک رقابت حساس خودتان را آماده کنید و با دانلود سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه رقبایتان را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید و به استخدام سازمان قوه قضاییه در آیید.

کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه در کشور

10%
 • 6

  روز

 • 3

  ساعت

 • 5

  دقیقه

 • 45

  ثانیه

  345,000 ریال

توصیه‌ی مشاوران وبسایت ایران سوال به کاربران عزیز برای افزایش درصد قبولی در آزمون استخدامی قوه قضاییه

مشاوران برجسته‌ی وبسایت ایران سوال در این مجموعه قصد شفاف سازی شیوه های فوق العاده برای غلبه بر نا امیدی و افزایش سطح انگیزه را که از مهم ترین های موفقیت در آزمون استخدامی قوه قضاییه است دارند. این اصول و قواعد را مرور کنید تا عمیقاً در ذهن و عمل تان ریشه بدواند و در نتیجه موفقیت آینده شغلی‌تان تضمین شود.

 • سعی کنید قانون ۲۰/۸۰ را در همه‌ی کارهایتان اعمال کنید، چرا که همیشه ۸۰ درصد از دستاوردهای شما نتیجه‌ی ۲۰ درصد از فعالیت و تلاشتان است. همواره جدیت خود را روی این ۲۰ درصد متمرکز کنید.
 • تمام توجهتان را به منابع مهم و کاربردی معطوف کنید و از حواشی فاصله بگیرید تا از مبحث اصلی گمراه نشوید.

سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه

 • محدودیت ها و یا عوامل بازدارنده‌ی درونی و بیرونی خود را که سرعت شما را در دست یابی به مهم ترین هدف یعنی قبولی در آزمون استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه تعیین می کنند شناسایی کنید و در پی رفع آنها باشید.
 • ساعاتی از شبانه روز را که هم از نظر ذهنی و هم جسمی کارایی بیشتری دارید مشخص کنید و مطالعه و آماده سازی خودتان را در آن اوقات انجام دهید. به اندازه‌ی کافی استراحت کنید تا بتوانید بیشترین بازدهی را نسبت به همیشه داشته باشید.

این راهکارهای فوق العاده را پیش بگیرید و با بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی از وبسایت ایران سوال، گام گام محکم تر از قبل قدم بردارید و به سرعت از رقبا پیشی بگیرید.

هدفمند سازی مراحل موفقیت در آزمون استخدامی مطالعات اجتماعی قوه قضاییه

برای موفقیت در آزمون استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی لازم است که خودتان را به دانشِ هر چه بیشتر مسلح کنید و کاملا آماده باشید. حال سؤال اینجاست که این آمادگی از چه راهی حاصل می شود؟ باید بگوییم که رسیدن به آمادگی لازم برای حضوری موفق در آزمون پیش رو به طور نسبی نیازمند سه چیز است:

 1. برنامه ریزی هدفمند
 2. دانش کافی
 3. عمل

این سه مورد حتماً باید در هر زمینه ای رعایت شود. برای اهداف خودتان برنامه ریزی هدفمندی را طراحی کنید تا بتوانید با اعتماد به نفسی کامل به کسب علم و آگاهی بپردازید. در بند بالا یک سوالی مطرح شد که در اینجا به آن پاسخی منطقی و قاطعانه می دهیم. پاسخ سوال دانش کافی است. یعنی شما باید تمامی کتاب های مورد نظر را از دوران تحصیلی تا دانشگاهی و همچنین جزوات دانشگاهی مرور کرده و سطح آمادگی خود را بالا ببرید،

سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه

اما مسئله‌ی مهم اینجاست که انجام این کار نه تنها کافی نیست، بلکه مقدار زیادی از زمان و انرژی شما را خواهد گرفت و در نهایت نتیجه‌ی مطلوبی حاصل نخواهد شد. وبسایت ایران سوال این مشکل را برطرف ساخته و با بهره بردن از تجربه‌ی چندین ساله‌ی اساتیدی که با طرح ریزی سوالات آزمون استخدامی آشنایی کامل را دارند برترین و کارآمد ترین نکات را از کتب درسی دوران تحصیلی و جزوات دانشگاهی گردآوری و با برنامه ریزی درستی مطابق با زمان باقی مانده تا برگزاری آزمون در دسترس کاربران قرار داد.

مهم ترین بخشی که این بسته‌ی آموزشی ارزشمند را از دیگر موارد مشابه متمایز می کند و همین امر هم باعث استقبال بی نظیر داوطلبین شده است، قرار دادن اصل سوالات پر تکرار آزمون ادوار گذشته در پکیج نمونه سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی مختص وبسایت ایران سوال است. با کمی پشتکار و عمل موفقیت خود را در آزمون پیش رو تضمین کنید.

از هر فرصتی برای بالا بردن سطح علمی خودتان در آزمون استخدامی قوه قضاییه استفاده کنید…

سعی کنید از اتفاقات پیش رو برای پیشرفت خودتان فرصت آفرینی کنید و وقتی موقعیت مناسبی ‌به سمت شما سرازیر می شود آمادگی لازم را برای بهره برداری درست از آن داشته باشید تا به شرایطی مطلوب برای موفقیت راه پیدا کنید. در واقع در این قسمت با شما از تقاطعی سخن می گوییم که راهکار و فرصت مناسب در آن جا به هم می رسند و شما را به مکانی می برند که بتوانید بخت و اقبالتان را بیافرینید.به طور واضح و مشخص، وقتی اعضا و عوامل تیم حرفه ای ایران سوال به طور گروهی و فعالانه در پی یافتن کارآمد ترین مطالب از معتبر ترین منابع هستند تا قوانینی که به آن متعهد بوده اند را به جا آورند یعنی نیمی از مسیر را با تولید محصولی با عنوان بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی برایتان هموار کرده اند.

سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی قوه قضاییه

حال باقی راه که کمی همت و تلاش را می طلبد به شما بستگی دارد و اینکه تا چه اندازه رسیدن به هدف قبولی در آزمون استخدامی قوه قضاییه برایتان حائز اهمیت است. اگر واقعاً خواستار موفقیت باشید به هیچ عنوان حاضر به از دست دادن این فرصت ویژه و طلائی نمی شوید، چرا که هر آنچه از یک محصول آموزشی تکامل یافته انتظار دارید را در این پکیج به طور رسمی و طبق استانداردهای مشخص شده از سوی کارشناسان مطرح این تیم خواهید یافت و از هر منبع دیگری نیز بی نیاز خواهید شد.

وبسایت قوه قضاییه

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد