دانلود نمونه سوالات استخدامی کارشناس رسمی دادگستری (کاملترین منبع مطالعاتی آزمون 1403)

سوالات استخدامی کارشناس رسمی دادگستری ایران سوال عنوان مجموعه فوق کاملی است که امروز و در این صفحه به محتویات کامل آن خواهیم پرداخت. در دفترچه آزمون کارشناس رسمی دادگستری خدمت داوطلبین عزیز ارائه گردیده است. در این بسته می توانید اصل سوالات تخصصی و عمومی کارشناس رسمی دادگستری سال های گذشته را در کنار نمونه سوالات تالیفی جدید مورد مطالعه خود قرار دهید. همچنین تمامی تلاش ها صورت گرفت تا در نهایت هر آنچه که یک داوطلب آزمون استخدامی دادگستری سال 1403 بدان نیازمند می باشد در این بسته قرار دهیم. شما عزیزان همیشه همراه می توانید با مراجعه به ذیل کلیه ریز محتویات این پکیج آموزشی که با عنوان سوالات استخدامی کارشناس رسمی دادگستری 1403 ارائه گردیده است را مشاهده کنید.

( جهت دریافت مجموعه رشته مورد نظرتان میتوانید روی لینک های زیر کلیک کنید  )

سوالات استخدامی حسابداری و حسابرسی سوالات استخدامی امور بانکی
سوالات استخدامی امور مالیاتی

محتویات کامل مجموعه سوالات استخدامی کارشناس رسمی دادگستری ایران سوال


سوالات استخدامی کارشناس رسمی دادگستری ( بخش عمومی + پاسخ )

 • سوال زبان انگلیسی ۱۷۳۰ عدد
 • سوال هوش و استعداد ۱۴۰۰ عدد
 • سوال زبان و ادبیات فارسی ۲۸۸۰ عدد
 • سوال آمار و ریاضیات ۲۹۵۰ عدد
 • سوال کامپیوتر و فن آوری اطلاعات ۲۸۷۰ عدد
 • سوال معارف اسلامی ۱۶۹۰ عدد
 • سوال اطلاعات عمومی ۲۴۲۰ عدد

جزوات استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری ( بخش عمومی )

 1. جزوه درس زبان و ادبیات فارسی
 2. جزوه درس آمار و ریاضیات مقدماتی
 3. جزوه درس هوش و استعداد
 4. جزوه درس معارف اسلامی
 5. جزوه درس زبان انگلیسی
 6. جزوه درس کامپیوتر
 7. جزوه درس اطلاعات عمومی

قسمت دفترچه سوالات استخدامی کارشناس رسمی دادگستری ( بخش عمومی + پاسخ ) + پاسخ تشریحی

 1. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر اول / خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی
 2. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دوم / اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی
 3. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر سوم/ آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی
 4. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر چهارم / شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی
 5. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر پنجم / تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی

قسمت سوالات عقیدتی سیاسی و جزوات آن بهمراه پاسخنامه کامل

 • تعداد ۱۳۰۰ عدد نمونه سوال راجع به مسائل و اموری از قبیل مسائل دینی تاریخ صدر اسلام،افراد سیاسی کشور و …
 • تعداد ۱۰۰ عدد نمونه سوال عقیدتی در حوزه ی تقلید،اجتهاد،ولایت فقیه و …
 • تعداد ۵۰۰ صفحه جزوه عقیدتی،سیاسی،استخدامی

نتیجه گیــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی کارشناس رسمی دادگستری

همانطور که مشاهده کرده اید تمامی آنچه را که شما باید برای قبولی در این آزمون استخدامی کارشناس رسمی دادگستری سال 1403 مورد مطالعه قرار دهید را بصورت تفکیک شده و در قالب یک پکیج آموزشی خدمتتان ارائه نموده ایم تا شما عزیزان بدون هیچ دغدغه ای بتوانید آزمونی سرشار از موفقیت را پشت سر بگذارید. این بسته کمک آموزشی کاملترین منبع مطالعاتی آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری سال 1403 نیر می باشد.

دانلود کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی کارشناس رسمی دادگستری در کشور

10%
 • 7

  روز

 • 4

  ساعت

 • 4

  دقیقه

 • 43

  ثانیه

  395,000 ریال

محصول مرتبط : سوالات استخدامی قوه قضاییه

راز قبولی در آزمون استخدامی کارشناس رسمی دادگستری در چیست ؟

بی شک تمامی شما داوطلبین عزیز تنها برای قبولی در آزمون استخدامی نام برده شده پای به این عرصه مهم و حساس گذاشته اید و باید برای اینکه به این مهم برسید بیش از بیش تلاش کرده تا آینده شغلیتان را تضمین نمایید. مهمترین اصول قبولی در هر آزمون استخدامی به خصوص آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری چیزی نیست جز برنامه ریزی مدون . یک داوطلب می تواند با برنامه ریزی های دقیق سطح علمی خود را تا حد ممکن بالا ببرد. همچنین لازم به ذکر است که در کنار این برنامه ریزی ها یک نمسئله مهم و حساس دیگر هم حائز اهمیت است و آن چیزی نیتس جز در دست داشتن منبعی معتبر و استاندارد که خود این بخش تنها می تواند قبولی که داوطلب را تضمین کند. ایران سوال با ارائه مجموعه سوالات استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری حسن نیت خود را به شما عزیزان بیش از بیش ثبت نموده است.

مجموعه نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری و قبولی در سال 1403

از آنجایی که برای رسیدن به هدف قبولی و پشت سر گذاشتن آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری همراه با موفقیت نیاز به مطالعه دقیق منابع معتبر دارید، سعی کردیم مطالبی که به شما کمک میکند را در پکیج نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری قرار دهیم و آن را به صورت طبقه بندی شده به شما عزیزان معرفی کنیم تا با آگاهی کامل نسبت به محتویات مجموعه اقدام به دریافت آن کنید و با تصمیم درست به توانایی های خود جامع عمل بپوشانید. دلیل تولید این محصول پر فروش حمایت از داوطلبین و جایگاه آنها بود، شما برای شرکت در آزمون پیش رو باید بدانید که سبک و شیوه طراحی سوالات آزمونی به چه شکل است که تا در چند آزمون به صورت پیاپی شرکت نکرده باشید نمیتوانید به این سطح برسید.

سوالات استخدامی کارشناس رسمی دادگستری

به همین دلیل سعی بر آن داشتیم تا آرشیوی از سوالاتی که در دسترس داشتیم را به همراه متخصصین تیم ایران سوال مورد بررسی قرار دهیم. از این رو بود که دریافتیم طراحان سوالات در هر دوره بیشتر روی چه مواردی تمرکز داشتند و همان موارد را به عنوان اصل سوالات پر تکرار آزمونی در قسمتی از بسته نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری قرار دادیم. بی شک مطالعه این بخش به تنهایی کمک بزرگی به شما خواهد کرد، زیرا تا حدودی با شیوه طراحی سوالات آزمونی آشنا خواهید شد و از استرستان در این زمینه کمتر میشود. باور کنید که آزمون استخدامی کارشناس رسمی دادگستری سال 1403 یک غول بی شاخ و دم نیست و برای موفقیت در آن فقط کافیست کمی اراده برای مطالعه ای هدفمند داشته باشید تا به نتیجه ای مطلوب برسید.

زمانبدی مناسب و مطالعه مجموعه سوالات استخدامی کارشناس رسمی دادگستری = با قبولی در آزمون

همانطور که گفته شد مطالعه سوالات تخصصی از آزمون های ادوار گذشته برای پیشبرد هدف قبولی درآزمون کارشناس رسمی دادگستری 1403 و ایجاد شغل بسیار موثر می باشد اما کافی نیست، شما حتما باید منابع موجودی در خصوص دروس مشخص شده برای آزمون پیش رو را هم مطالعه کنید، اما از آنجایی که از زمان اعلام دفترچه تا برگزاری آزمون و وقت سی الی چهل و پنج روزه ای که در اختیار دارید موفق به انجام چنین کاری نخواهید شد، اما جای هیچ گونه نگرانی نیست، زیرا با تولید بسته نمونه سوالات استخدامی رایگان کارشناس رسمی دادگستری به فکر اینجا هم بودیم و چکیده ای از تمامی منابع مطالعاتی موجود جمع آوری کرده و مطالعه را برای متقاضیان شرکت در این آزمون آسان کردیم.

مطالعه مقاله : راه های قبولی در آزمون استخدامی 

نمونه سوالات استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۰

به کمک مشاوران و با استفاده از تجربه اساتید دانشگاهی به سراغ کتب درسی دوران تحصیلی رفته و نکات مهم و ضروری را به همراه مطالب مهم از جزوات برتر دانشگاهی جدا سازی کردیم. استادان دانشگاهی به دلیل حضور در آزمون های پیاپی به خوبی به شیوه طراحی سوالات تسلط دارند به همین دلیل تمامی محتوای موجود در این پکیج را شبیه سازی شده به نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری با پاسخنامه طراحی کردند، همچنین در تمام دورانی که در دانشگاه های مختلف تدریس می کردند با دانشجویان زیادی سر و کار داشتند و این امر مسبب این شد که این محصول بی نظیر را به گونه ای تولید کنند که داوطلبین با دریافت و مطالعه آن از مطالعه هر منبع دیگری بی نیاز شوند ک این یکی از بزرگ ترین دلایل فروش بالای این محصول بوده است.

نحوه مطالعه مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی کارشناس رسمی دادگستری ایران سوال

شاید بسیاری از شما به دلیل اینکه دفعه اولی هست که برای شرکت در آزمون استخدامی کارسناسان رسمی دادگستری ثبت نام می کنید ندانید که باید از کجا و چگونه مطالعه کنید و یا اصلا ندانید چگونه یک مطالعه سودمند داشته باشید، پس به پیشنهاد کلی ما که توسط مشاورین تایید شده است با دقت عمل کنید تا نتیجه مطلوبی را حاصل کنید. قرار است با شروع مطالعه خود تمام شرایط را به آزمون پیش رو شبیه سازی کنید. مثلا همان ابتدا که بسته نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری را دریافت کردید و خواستید اقدام به مطالعه کنید بدون تلف کردن زمان، یک صندلی را گوشه ای از اتاق قرار دهید و اقدام به مرور جزوات کنید، درسنامه هر بخش را به صورت جداگانه مطالعه کنید و از قسمت های مهم آن برای خودتان یادداشت برداری کنید تا مرور دروس در انتها برایتان راحت تر شود، سپس تست های مربوط به همان درس را بدون نگاه کردن به کلید اصلی و با توجه به درسنامه ای که از آن مطالعه کردید پاسخ دهید، حتی اگر در پاسخ سوالی تردید دارید هم یک گزینه را انتخاب کنید.

سوالات آزمون استخدامی کارنشاسان رسمی دادگستری

فراموش نکنید که باید برای پاسخ گویی به سوالات همانند آزمون برای خود زمانی را مشخص کنید و پس از اتمام آن دست از تست زنی بکشید، چرا که با انجام این کار مدیریت زمان را یاد خواهید گرفت و این موضوع بر جلسه آزمون استخدامی کارشناس رسمی بسیار مهم و کارآمد است. در نهایت به پاسخ نامه اصلی مراجعه کنید و پاسخ های خود را با آن مطابقت دهید. اینگونه نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی خواهید کرد و می توانید روی اشتباهاتتان بیشتر تمرکز کنید. بهترین شیوه مطالعاتی برای مطالعه مجموعه نمونه سوالات استخدامی رایگان کارشناس رسمی دادگستری که جوابگو هم بوده، همین روش می باشد.

ثبت نام آزمون استخدامی کارشناس رسمی دادگستری


مهمترین نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال 1403

 
نام خوشه (دبیری) نام خوشه (دبیری) نام خوشه (دبیری،مربیان و آموزگاران)
سوالات استخدامی دبیر فیزیک آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر شیمی آموزش و پرورش   سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی آموزگار دوره ابتدایی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر عربی آموزش و پرورش   سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر ریاضی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر اقتصاد آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر علوم اجتماعی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر جغرافیا آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش   سوالات استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش
نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد