دانلود نمونه سوالات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان ( کاملترین مجموعه عمران سال 1403)

سوالات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان مجموعه ای که مختص به آزمون استخدامی سال 1403 تولید و مسلما می تواند مسیر درست به سمت استخدامی را به داوطلبین این آزمون نشان دهد. مسلما با دریافت این بسته شما می توانید تمامی آنچه را که برای قبولی بدان نیازمند باشید را مطالعه کنید. یکی از اصول اساسی برای قبولی در آزمون های استخدامی مطالعه اصل سوالات تخصصی و عموم آزمون های ادوار گذشته این عنوان شغلی نیز می باشد که ما در مجموعه سوالات استخدامی مهندسی عمران این بخش را لحاظ کردیم . بی شک قبولی شما داوطلبین در گرو این منبع فوقث کامل می باشد ، با ما همراه باشید .

سوالات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان

محتویات مجموعه سوالات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان چگونه تولید شده است ؟؟

مسلما این سوال برای خیلی از مشتریان و یا داوطلبین این عنوان شغلی پیش خواهد آمد . ما با پاسخ دادن این سوال مهم می توانیم در تصمیم گیری نهایی برای دریافت این مجموعه و یا عدم دریافت به شما کمک کنیم. عقیده وبسایت ایران سوال بر این است تا کلیه سوالات استخدامی تولید شده بر این اساس تولید شوند : ۱ – اصل سوالات تخصصی آزمون های استخدامی ادوار گذشته ۲- سوالات استخدامی بسیار مهم از کتب درسی و جزوات برتر دانشگاهی  ۳- سوالات استخدامی کارشناسی ارشد و اندک سوالی از پیام نور که این ۴ موضوع در کنار هم می تواند داوطلب را به بالاترین درجه علمی در آزمون استخدامی برساند.

محتویات کامل مجموعه سوالات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان ایران سوال


سوالات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان ( بخش تخصصی + پاسخنامه )

 • ۲۰۵ سوال مقاومت مصالح
 • ۲۲۰ سوال مکانیک سیالات
 • ۱۵۰ سوال آیین نامه ارزیابی کیفی
 • ۱۵۰ سوال داینامیک
 • ۱۸۰ سوال مکانیک
 • ۱۲۰ سوال نقشه برداری
 • ۸۰ سوال سازه های آبی
 • ۹۰ سوال متره و برآورد
 • ۱۰۰ سوال سازه های بتن آرمه
 • ۱۰۰ سوال سازه های فولادی
 • ۱۵۰ سوال هیدرولیک

جزوات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان ( بخش تخصصی )

 • جزوه کامل مقاومت مصالح
 • جزوه کامل تحلیل سازه
 • جزوه کامل مکانیک خاک
 • جزوه کامل استاتیک
 • جزوه کامل سیالات ۱ و ۲
 • جزوه کامل سازه های بتن آرمه و فولادی
 • جزوه کامل نقشه برداری
 • جزوه کامل هیدرولیک

سوالات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان ( بخش عمومی + پاسخ تستی )

 1. سوال زبان انگلیسی ۱۷۳۰ عدد
 2. سوال هوش و استعداد ۱۴۰۰ عدد
 3. سوال زبان و ادبیات فارسی ۲۸۸۰ عدد
 4. سوال آمار و ریاضیات ۲۹۵۰ عدد
 5. سوال کامپیوتر و فن آوری اطلاعات ۲۸۷۰ عدد
 6. سوال معارف اسلامی ۱۶۹۰ عدد
 7. سوال اطلاعات عمومی ۲۴۲۰ عدد

کاملترین منبع سوالات عمومی در کشـــور را تنها در ایــران سوال مشاهده نمایید این بسته دارای ۱۵۹۴۰ سوال عمومی می باشد که مطمئنا شما هم با دیدن تعداد سوالاتش شگفت زده شده اید. نمونه سوالا استخدامی موجود در این بسته برگرفته از سوالات پرتکرار ۵ سال گذشته آزمون های استخدامی می باشدو همچنین لازم به ذکر است که تکت به تک این سوالات تماما بهمراه پاسخنامه کامل می باشند.

سوالات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان ( بخش عمومی + پاسخ تشریحی )

 1. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد
 2. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد
 3. سوال ریاضی ۴۵۰ عدد
 4. سوال معارف ۱۲۰ عدد
 5. سوال آمار ۳۳۰ عدد

جزوات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان ( بخش عمومی )

 1. جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی ( ۹۷ صفحه )
 2. جزوه استخدامی احکام و معارف اسلامی( ۱۶۷ صفحه )
 3. جزوه استخدامی مهارت های هفت گانه ICDL ( ۱۵۵ صفحه )
 4. جزوه استخدامی آمار و ریاضیات ( ۱۷۵ صفحه )
 5. جزوه استخدامی زبان انگلیسی (گرامر،واژگان،درک مطلب و …) ( ۱۳۷ صفحه )

دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی ( مناسب برای آزمون مهندسی عمران + پاسخ نامه )

 • ۵ دوره دفترچه عمومی سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی از سال ۱۳۹۴ تا سال ۱۳۹۷ + پاسخ نامه تشریحی

نتیجه گیــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان

همانطور که مشاهده کردید کلیه محتویات این بخش برای قبولی در آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان سال جاری مهم و قابل استفاده نیز میباشد . داوطلبی که این مجموعه را دریافت می کند دیگر نیازی به مطالعه کتاب ها و جزوات بسیار حجیم ندارد چرا که زمان مطالعه آنقدر زیاد نیست که ما بتوانیم برای هر درس کتاب آنرا مطالعه کنیم این موضوع شاید بیش از ۳ ماه زمان ببرد اما این بسته بر اساس بازه زمانی تا آزمون تولید شده یعنی اگر آزمون اعلام شود شما می توانید کلیه محتویات آنرا تا زمان برزاری ازمون بصورت کامل و دقیق مطالعه کنید.

کاملترین منبع مطالعات سوالات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان در سراسر کشور

مرتبط است با : سوالات استخدامی وزارت ورزش و جوانان

نحوه برنامه ریزی مطالعاتی برای قبولی در آزمون استخدامی بسیار مهم است !!!

اغلب کاربران قبل از آزمون های استخدامی مد نظرشان برنامه ریزی مطالعاتی خود را به خوبی هر چه تمام تر عملی میکنند اما باز هم وقتی بر جلسه آزمون حضور پیدا میکنند استرس دارند و این شرایط باعث میشود روحیه خود را باخته و امتیاز زیادی را از دست بدهند و به این ترتیب از رقابت جا بمانند. توصیه ای در این زمینه برای این افراد داریم و آن هم اینکه استرس آزمون با شبیه سازی آزمون های اصلی بسیار کمتر خواهد شد و این مورد تست شده و واقعاً تأثیر گذار بود. در بیشتر این موارد دلیل این استرس ناشناخته بودن فضای آزمون است.

سوالات استخدامی وزارت ورزش و جوانان

اگر سعی کنید هنگام مطالعه و آماده سازی ، خودتان را در شرایطی مشابه قرار دهید، حتماً از پس آن استرس مزاحم بر خواهید آمد. زمانی که به محتوای موجود در مجموعه نمونه سوالات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان اعم از سوالات تخصصی و عمومی پاسخ میدهید به هیچ عنوان به پاسخ های درست آن نگاه نکنید و فکر کنید که بر جلسه اصلی آزمون حضور دارید و باید زمان را هم این بین مدیریت کنید. این تمرین موثر ترین روش هم در به خاطر سپردن مطالب و هم در کاهش استرس می باشد. پس متوجه شدید آنقدر ها هم که فکر میکنید اوضاع و شرایط سخت نیست، فقط کافیست شیوه مناسب و اصولی مطالعه را از هر جنبه بررسی و پیدا کنید و طبق همان پیش بروید. لازم به ذکر است یادآوریم شویم که اگر سال های زیادی از تحصیل شما گذشته و فرصت کمی هم در اختیار دارید حتما هر چه سرع تر گزینه مطالعه نمونه سوالات استخدامی ادوار گذشته را انتخاب کنید که میتوانید آن را در پکیج پیش رو مشاهده کنید.

توضیحی کوتاه در خصوص آزمون استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان

در خصوص آزمون استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان باید بگوییم که منابع موجود بسیار گسترده است که شما اگر قصد داشته باشید تمامی این منابع را در اختیار بگیرید و به مطالعه آن بپردازید قطعا باید زمان زیادی را به این کار اختصاص دهید که تقریبا میشود گفت این مورد با توجه به زمان باقی مانده تا برگزاری آزمون استخدامی مذکور غیر ممکن است، درضمن هیچ تضمینی هم وجود ندارد با این احوالات موفقیت را در آزمون کسب کنید، پس باید منابعی را بیابید که احتمال طراحی سوالات از آنها بیشتر باشد که میدانیم انجام این کار به تنهایی دشوار است. بنابراین باید به افرادی اعتماد کنید که در این زمینه تخصص کافی را دارند.

سوالات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان

مجموعه نمونه سوالات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان زیر نظر متخصصین مجرب و کارشناسان تیم ایران سوال و همچنین اساتید برتر دانشگاهی تهیه و تولید شده است که محتویات موجود در آن تماما طبق استاندارد های ویژه ای نسبت به منابع اعلام شده برای آزمون پیش رو در این پکیج قرار گرفته است. قطعاً اساتید دانشگاهی میتوانند جزو بهترین راهنما باشند، چرا که خود این دوران را پشت سر گذاشته و تا حدودی به نحوه طراحی سوالات آزمونی تسلط دارند و از آن هم مهمتر اینکه سال های زیادی با دانشجویان در ارتباط بوده و به راحتی نیاز های آنها را شناسایی خواهند کرد، به این ترتیب است که طبق نیازهای کاربران محتویات را اولویت بندی و چینش آن را قرار داده اند تا شما عزیزان از مطالعه هر منبع دیگری بی نیاز شوید و با خیالی آسوده به استقبال موفقیت در آزمون پیش رو بروید. ریز محتویات دقیق این مجموعه بی نظیر را برای آگاهی شما قرار دادیم تا قبل از دریافت اقدام با مطالعه آن کنید.

ایران سوال و نحوه قرارگیــری محتویات در مجموعه سوالات استخدامی مهندسی عمران 

در بخش قبل به یافتن منبعی که احتمال طراحی سوالات از آن بیشتر باشد اشاره کردیم، حال لازم است بگوییم که در بسته نمونه سوالات استخدامی مهندسی عمران ، اصل سوالات آزمونی ادوار گذشته به همراه سوالات پر تکراری که در چندین دوره آزمون به طور پیاپی مطرح شد قرار دارد. این بخش مهم از این پکیج به شما کمک خواهد کرد که هم با نحوه طراحی سوالات آزمونی آشنا شوید و هم تشخیص دهید که کدام مباحث بیشتر در آزمون مطرح می شود و تمرکز خود را برای مطالعه روی این منابع بگذارید. به عقیده مشاوران تیم تولید محتوای ایران سوال این خود یک اصل اساسی است که پیش از شرکت در آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان و یا هر آزمون دیگری نیاز است که نمونه سوالات آزمونی ادوار گذشته بررسی شود.

سوالات استخدامی مهندسی عمران وزارت ورزش و جوانان

که این کار را ما بر عهده گرفتیم و طبق آزمون هایی که در سال های مختلف برگزار شد، سوالات را همانند بانکی از اطلاعات ثبت کردیم و مهم ترین آنها را جمع آوری و در مجموعه قرار دادیم تا با در اختیار داشتن بانکی جامع از سوالات معتبر و بدون مطالعه کردن همه منابع موجود درصد قبولی خود را در آزمون تا بالاترین حد ممکن افزایش دهید. وبسایت ایران سوال همیشه و در همه حال حامی داوطلبین بوده و بهترین ها را در اختیار کاربرانی که ما را همراهی میکنند گذاشته است تا بین این رقابت سنگین افرادی که ما را برگزیدند جزو قبول شدگان آزمون استخدامی وزارت ورزش و جوانان باشند.

این محصول مرتبط است با 

سوالات استخدامی مهندسی عمران آموزش و پرورش

سوالات استخدامی مهندسی عمران

سوالات استخدامی مهندسی عمران شرکت نفت

سوالات استخدامی مهندسی عمران شهرداری

سوالات استخدامی مهندس عمران وزارت نیرو

سوالات استخدامی مهندسی عمران دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش

سوالات استخدامی عمران شرکت های خصوصی و دانش بنیان

وبسایت وزارت ورزش و جوانان

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد