دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری (کاملترین منبع مطالعاتی آزمون سال 1403)

سوالات استخدامی شهرداری وبسایت ایران سوال از مهم ترین سوالات تخصصی و عمومی این رشته در آزمون استخدامی شهرداری بوده و سوالات تماما بهمراه پاسخنامه خدمت شما عزیزان ارائه شده است.

نکته بسیار مهم : در این صفحه شما می توانید دو مجموعه شهرداری را دانلود نمایید.

 1. مجموعه VIP سوالات استخدامی شهرداری ( با پاسخنامه تستی کامل ) 
 2. سوالات استخدامی رایگان شهرداری ایران سوال ( برای دانلود رایگان ، این مطلب را مطالعه کنید چرا که لینک دانلود در بین مطلب قرار داده شده است )

 

نمونه سوالات استخدامی شهرداری ایران سوال برگرفته از منابع و مواد آزمون استخدامی شهرداری ها می باشد و مطمئنا می تواند در قبولی هر داوطلبی تاثیر زیادی داشته باشد. مجموعه vip  شهرداری ایران سوال بی شک بهترین منبع مطالعاتی برای هر داوطلبی می باشد چرا که در این محصول آموزشی اصل سوالات آزمون های ادوار گذشته شهرداری ها در کنار سوالات تالیفی جدید نیز قرار داده شده است.

منابع آزمون استخدامی شهرداری از کجاست ؟

مسلما این سوال فکر داوطلبین عزیز آزمون استخدامی را به خود جلب خواهد کرد منابع آزمون استخدامی شهرداری ها معمولا از کتب های درسی دوران دبیرستان و کتب ها و جزوات برتر دانشگاهی نیز می باشد و یکی از مهمترین بخش های آن اصل سوالات تخصصی آزمون های شهرداری با پاسخنامه ویژه سالهای گذشته است . تمامی نمونه سوالات و دروس قرار گرفته شده در مجموعه سوالات استخدامی شهرداری ما بر اساس دفترچه آزمون استخدامی شهرداری مختص به هر سال می باشد و داوطلبین نیز می توانند با خیالی آسوده مجموعه های استاندارد ایران سوال را نیز دریافت نمایند.

 

سوالات استخدامی شهرداری

مجموعه سوالات استخدامی vip شهرداری بهمراه پاسخنامه کامل


سوالات استخدامی شهرداری ( بخش تخصصی + پاسخنامه کامل )

 • ۳۲۰ سوال تخصصی آزمون های شهرداری
 • 180 سوال تخصصی بسیار مهم آزمون های استخدامی شهرداری ها
 • 18 صفحه جزوه بسیار کامل در خصوص تمامی مباحث مهم شهرداری ویژه آزمون 1403

سوالات استخدامی شهرداری ( بخش عمومی + پاسخنامه تستی ، تشریحی کامل )

 • 1100 سوال عمومی مهم و پر تکرار ادوار گدشته آزمون استخدامی شهرداری بهمراه پاسخنامه تستی ، تشریحی ( بسیار کامل و مهم )

جزوات استخدامی شهرداری ( بخش عمومی فوق کامل )

 • 267 صفحه جزوه عمومی که خط به خط در آن نکته مهم و کاربردی قرار داده شده است و در زیر هر بخش مهم خط کشیده تا به راحتی در مرور درسی بتوانید نکات مهم را مطالعه مجددا مطالعه کنید.

نکته بسیار مهم در خصوص مجموعه vip : داوطلبینی که قصد شرکت و قبولی در آزمون استخدامی را دارند به هیچ عنوان نباید این منبع مطالعاتی را از دست دهند. تنها مطالعه مجموعه vip  شهرداری در آزمون پیش رو کفایت خواهد کرد و به هیچ عنوان منبع دیگری برای مطالعه مورد نیاز نمی باشد.

گارانتی عودت وجه مجموعه سوالات استخدامی vip شهرداری : ایران سوال آنقدر به محصول vip  خود اعتقاد دارد که در صورت نارضایتی از این محصول 3 روز بعد از خرید مبلغ پرداختی شما را عودت خواهد داد تا عزیزان با خیالی آسوده بتوانند منبع مطالعاتی مورد نظر خود را دریافت و به مطالعه آن برای قبولی در آزمون استخدامی شهرداری 1403بپردازند.

مجموعه رایگان سوالات استخدامی شهرداری ایران سوال


جزوات و سوالات استخدامی شهرداری  ( بخش تخصصی )

 • ۵۱۰ صفحه جزوه کامل تخصصی شهرداری شامل نهادها،قوانین و مقررات،سمت ها و مسئولیت های شهرداری ها

سوالات استخدامی شهرداری ( بخش عمومی  + پاسخنامه  )

 • تعداد ۶۴۰ عدد نمونه سوال معارف اسلامی ویژه آزمون استخدامی شهرداری سال ۱۴۰۰
 • تعداد ۴۴۵ عدد نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی ….
 • تعداد ۵۳۰ عدد نمونه سوال زبان انگلیسی ….
 • تعداد ۴۱۹ عدد نمونه سوال آمار و ریاضیات مقدماتی …..
 • تعداد ۵۲۳ عدد نمونه سوال هوش و استعداد …..
 • تعداد ۵۵۰ عدد نمونه سوال کامپیوتر ……

جزوات استخدامی شهرداری ( بخش عمومی )

 • جزوه زبان و ادبیات فارسی ( ۱۶۴ صفحه )
 • جزوه هوش و استعداد ( ۱۲۰ صفحه )
 • جزوه معارف اسلامی ( ۱۵۶ صفحه )
 • جزوه زبان انگلیسی ( ۱۱۷ صفحه )
 • جزوه ریاضیات و آمار ( ۱۱۷ صفحه )
 • جزوه کامپیوتر ( ۱۲۶ صفحه )

 جزوات استخدامی شهرداری ( بسیار مهم و کلیدی )

 • جزوه کامل ICDL برای تمامی مهارت ها و مهم در درک مطالب کامپیوتر مخصوص آزمون های استخدامی

سوالات استخدامی عقیدتی سیاسی ( مربوط به آزمون استخدامی شهرداری سال 1403)

 • تعداد ۱۳۰۰ عدد نمونه سوال راجع به مسائل و اموری از مسائل دینی تاریخ صدر اسلام افراد سیاسی کشور و …
 • تعداد ۱۰۰ عدد نمونه سوال عقیدتی در حوزه ی تقلید اجتهاد ولایت فقیه و …
 • تعداد ۴۰۰ صفحه جزوه عقیدتی,سیاسی,استخدامی

نتیجه گیــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی شهرداری

همانگونه که مشاهده می کنید در این مجموعه سعی گردیده تا با ارائه ی نمونه سوالات و جزوات عمومی مورد نیاز آزمون اسستخدامی شهرداری نیاز شما عزیزان به منبعی معتبر و بر گرفته از منابع و مواد این آزمون استخدامی مرتفع گردد و همانگونه که در بالا نیز گفته شد اگر به دنبال مجموعه نمونه سوالات تخصصی در رشته شغل ها و گرایشات اعلامی می باشید می توانید در جدول زیر و با توجه به گرایش مد نظرتان ریز محتویات آن را دیده و آن را دریافت نمایید.

کاملترین منبع مطالعاتی سوالات آزمون استخدامی شهرداری تنها در ایران سوال

برای دانلود رایگان سوالات استخدامی شهرداری ها روی لینک های زیر کلیک کنید

دانلود سوالات عمومی شهرداری ها پاسخ تستی ( کلیک کنید )
دانلود سوالات عمومی شهرداری ها پاسخ تشریحی ( کلیک کنید )
دانلود جزوات شهرداری ها ( کلیک کنید )
دانلود سوالات عقیدتی سیاسی ( کلیک کنید )

رشته شغل هایی که مجموعه سوالات استخدامی شهرداری برای آنها مناسب بوده و می توانند از آن استفاده نمایند

متصدی امور دفتری شهرداری – کارشناس مطالعات اجتماعی شهرداری – کارشناس حقوقی شهرداری – کارشناس آمار شناس شهرداری – کارشناس برنامه ریزی و آموزش شهرداری – کارشناس امور فرهنگی شهرداری – کارشناس بهداشت حرفه ای شهرداری – مهندسی برق شهرداری – معماری شهرداری – کارشناس محیط زیست شهرداری – حسابدار شهرداری – مسئول خدمات مالی شهرداری – مهندس راه و ساختمان شهرداری – کارشناس امور اداری شهرداری – کاردان آتش نشانی شهرداری و به طور کل تمامی داوطلبین شرکت در آزمون استخدامی شهرداری در سال 1403 میتوانند از مجموعه نمونه سوالات استخدامی شهرداری استفاده نمایند.

فارغ‌التحصیلان چه رشته‌هایی می‌توانند در شهرداری استخدام شوند؟

تمام دانش‌آموختگان مدیریت شهری، شهرسازی، برنامه‌ریزی شهری و… می‌توانند در آزمون استخدامی این سازمان شرکت کنند.


جهت مشاهده و دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری (نمونه سوالات تخصصی) بر روی گرایش مورد نظر خود کلیک نمایید

 
عنوان شغلی عنوان شغلی عنوان شغلی
سوالات استخدامی کارشناس مطالعات اجتماعی شهرداری سوالات استخدامی مامور حراست شهرداری سوالات استخدامی کارشناس بازرگانی داخلی شهرداری
سوالات استخدامی کارشناس امور فرهنگی شهرداری سوالات استخدامی حسابدار شهرداری سوالات استخدامی کارشناس برنامه ریزی و آموزش شهرداری
سوالات استخدامی کارشناس حقوقی شهرداری سوالات استخدامی روابط عمومی شهرداری سوالات استخدامی کارشناس نقشه بردار شهرداری
سوالات استخدامی کارشناس شهرسازی شهرداری سوالات استخدامی مهندسی برق شهرداری سوالات آزمون استخدامی کاردان محیط زیست شهرداری
سوالات استخدامی کارشناس آمار شناس شهرداری سوالات استخدامی معماری شهرداری سوالات استخدامی کارشناس بهداشت حرفه ای شهرداری
سوالات استخدامی فناوری اطلاعات شهرداری سوالات استخدامی مهندس مکانیک شهرداری سوالات استخدامی کارشناس تحلیلگر سیستم شهرداری
سوالات استخدامی مسئول خدمات مالی شهرداری سوالات استخدامی مهندسی عمران شهرداری سوالات آزمون استخدامی کاردان آتش نشانی شهرداری
سوالات استخدامی مهندس راه و ساختمان شهرداری سوالات استخدامی کارتوگراف شهرداری سوالات آزمون استخدامی کارشناس سمعی بصری شهرداری
سوالات استخدامی مسئول خدمات اداری شهرداری سوالات استخدامی اپراتور شهرداری سوالات آزمون استخدامی کارشناس بازرسی و نظارت شهرداری
سوالات استخدامی کارشناس امور باغبانی شهرداری سوالات استخدامی آزمایشگاه فیزیک شهرداری

در رابطه با مجموعه سوالات استخدامی شهرداری سال 1403

لازم به ذکر است این مجموعه که در زیر نیز ریز محتویات آن را مشاهده خواهید نمود مجموعه ای کلی بوده که برای تمامی گرایشات و رشته شغل ها کاربرد داشته و تمامی داوطلبین شرکت در آزمون استخدامی شهرداری در سال جاری می توانند با تهیه و مطالعه ی آن سطح علمی خود را ارتقاء دهند.همچنین ما در ایران سوال با ارائه ی مجموعه ها به صورت تخصصی و متناسب با هر گرایش و رشته شغل این نیاز شما دوستان را نیز در نظر گرفته و سعی در رفع آن نموده ایم. (در صورت نیاز به دریافت مجموعه سوالات تخصصی شهرداری ، در جدول بالای این صفحه بر روی رشته شغل مورد نظر خود کلیک کرده تا به صفحه ی مربوطه ارجاع داده شوید و در آنجا خواهید توانست ریز محتویات نمونه سوالات مورد نظر خود را مشاهده کرده و در صورت تمایل دریافت نمایید)

سوالات آزمون شهرداری 1400
کتاب آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات آزمون تبدیل وضعیت شهرداری
دانلود رایگان سوالات گزینش شهرداری
منابع آزمون استخدامی شهرداری
سوالات گزینش شهرداری تهران

سوالات آزمون استخدامی شهرداری

کتاب آزمون استخدامی شهرداری از نظر کارشناسان ما به هیچ عنوان مناسب برای مطالعه نیست !!

همانطور که مستحضر می باشید بار ها و بار ها گفته ایم که کتاب های استخدامی به هیچ عنوان برای مطالعه مناسب نیستند و نمیتوانند به داوطلبین آزمون استخدامی کمک کنند . حال کتاب آزمون استخدامی شهرداری ها هم از این امر مستثنی نمی باشد. به این دلیل که شما فکر کنید مثلا کتاب نمونه سوالات استخدامی قوانین شهرداری و یا سوالات گزینش شهرداری در سال 1403 با تیراژ ۵۰۰۰ عدد تولید شده است و در همان سال ۲۵۰۰ عدد آن بفروش می رسد . ما بقی کتاب هایی که باقی مانده تنها تاریخ و جلد آن مجددا تغییر پیدا کرده و روانه بازار خواهند شد دریغ از اینکه مطالب درون آنها آپدیت شده باشد .

وبسایت شهرداری تهران

 

نحوه مطالعه جزوه استخدامی شهرداری

این نکته را هیچوقت فراموش نکنید که مهم‌ترین عامل قبولی شما مطالعه درست و قانون مند است.

داشتن جزوه جامع و بی نقص شرط اول قبولی نیست؛ بلکه نحوه درست مطالعه است که از داشتن جزوه جامع هم تاثیرگذارتر است. ما در ایران سوال نه تنها بهترین و کامل‌ترین جزوه استخدامی شهرداری را در اختیار شما قرار می‌دهیم؛ بلکه روش مطالعه صحیح هم خواهیم آموخت.

برای مطالعه جزوه استخدامی شهرداری جهت قبولی در آزمون استخدامی شهرداری کافیست فقط چند نکته را رعایت کنید. 

نکته اول: ساعات مرده و طلایی شبانه روز

بازدهی شما در ساعات طلایی چندین برابر خواهد بود پس سعی کنید مطالعه مطالب مهم و سنگین را در ساعات طلایی انجام دهید. صبح زود و بعد از ظهر ساعاتی هستند که بازدهی شما جهت مطالعه جزوه استخدامی شهرداری عالی است. همانطور که مطالعه در ساعات طلایی باعث بازدهی بیشتر می‌شود، مطالعه در ساعات مرده از بازدهی شما می‌کاهد. 10 شب به بعد و 2 تا 4 ظهر جزو ساعات مرده محسوب می‌شوند. سعی کنید حتی الامکان از مطالعه در این ساعات خودداری کنید.

نکته دوم: زمان مطالعه را تقسیم کنید

مطالعه جزوه استخدامی شهرداری را به بازه‌های 60 یا 90 دقیقه‌ای تقسیم کنید؛ زیرا مغز پس از 90 دقیقه فعالیت بسیار خسته می‌شود و به شدت نیاز به استراحت خواهد داشت. مطالعه مداوم در طولانی مدت باعث می‌شود بازدهی شما کاهش یابد در صورتی که با 20 دقیقه استراحت بین هر یک ساعت و نیم می‌توانید ذهن خود را دوباره آماده کنید.مهم ترین نمونه سوالات استخدامی سال 1403

سوالات استخدامی وزارت نیرو

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

سوالات استخدامی تامین اجتماعی

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی

سوالات استخدامی شرکت نفت

سوالات استخدامی شهرداری

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد