دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات (سوالات مهم و احتمالی آزمون 1402)

سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات نام بسته ای کامل از تولیدات وبسایت ایران سوال در سال جاریست. این منبع مطالعاتی ارائه شده از سوی این وبسایت مختص داوطلبین آزمون استخدامی سال 1402 طراحی شده است و مهم ترین نمونه سوالات استخدامی آزمون های سالهای گذشته مامور تشخیص مالیات را در با خود بهمراه دارد.

برای قبولی در آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات در کشور باید مسیر درست خود را به بهترین شکل ممکن پیدا کرده و برای رسیدن به مقصد نهایتان بیش از بیش تلاش کنید.

وبسایت ایران سوال با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه تولید و ارائه نمونه سوالات استخدامی در سراسر کشور برای اولین بار محصولی ارائه کرده است که سوالات آن به احتمال 90 درصد در این آزمون استخدامی طراحی می شود و می تواند قبولی هر داوطلبی را تضمین نماید.

آخرین وضعیت استخدام سازمان امور مالیاتی

استخدام در سازمان امور مالیاتی از طریق شرکت در دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از تاریخ ۲۲ فروردین ماه الی ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ انجام می‌شود.

با توجه به مجوزهای صادره از سو ی سازمان ادار ی و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده(۴۴) قانون مدیر یت خدمات کشور ی و مفاد دستورالعمل نحوه برگزار ی امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی منضم به بخشنامه سازمان به شماره ۱۰۱۲۴۳ مورخ ۰۹/۱۲/۱۴۰۱ و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نی از در دستگاههای اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور به شرح ز یر اعلام میگردد:


شروع ثبت نام : از بعدازظهر روز ۲۳ فروردین‌ ماه ۱۴۰۲

لینک ثبت نام در آزمون

سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات

تنها راه موفقیت شما در آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات …..

داوطلبین عزیز بدانید و آگاه باشید که تنها راه قبولی شما در این آزمون استخدامی چیزی نیست جز مطالعه اصل سوالات آزمون های استخدامی سالهای گذشته مامور تشخیص مالیات چرا که این سوالات باعث آشنایی کامل داوطلبین با نحوه سوال دهی این آزمون می شوند و از استرس آنها کاهش و به اعتماد به نفسشان اضافه خواهد شد.داوطلبی که بتواند استرس خود را در آزمون های استخدامی کنترل کند به راحتی سوالات را درک و بهترین پاسخ را تیک خواهد زد. ایران سوال با ارائه این محصول کامل به دنبال چنین موضوعی بود که به لطف خدا توانست به آن دست پیدا کند.

محتویات کامل مجموعه سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات ایران سوال


سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات ( بخش تخصصی + پاسخنامه تشریحی )

 • سوالات درس قانون مالیات مستقیم ۱۷۵ عدد
 • سوالات درس  قانون مالیات ارزش افزوده ۱۲۵ عدد
 • سوالات درس اصول حسابداری ۱۷۵ عدد
 • سوالات درس حسابداری صنعتی ۹۰ عدد
 • سوالات درس قوانین و مقررات مالی ۲۲۵ عدد
 • سوالات درس های اقتصاد خرد و کلان ۳۱۹ عدد
 • سوالات درس مالیه عمومی ۲۹۷ عدد

درسنامه های استخدامی مامور تشخیص مالیات ( فوق کامل )

 1. درس نامه اقتصاد خرد و کلان ۱۴۹ صفحه
 2. درس نامه حسابداری صنعتی ۴۳ صفحه
 3. درس نامه اصول حسابداری ۶۷ صفحه
 4. درس نامه مالیه عمومی ۲۹ صفحه
 5. درس نامه قانون مالیات ۷۳ صفحه

سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات ( بخش عمومی + پاسخنامه تستی )

 • ۵۰۰ سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۸۰۰ سوال معارف اسلامی
 • ۷۸۰ سوال ریاضیات و آمار
 • ۵۹۰ سوال هوش و استعداد
 • ۶۷۰ سوال مهارت های هفت گانه کامپیوتر
 • ۶۵۰ سوال زبان انگلیسی

 سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات ( بخش عمومی پاسخنامه تشریحی کامل )

 1. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد
 2. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد
 3. سوال ریاضی ۴۵۰ عدد
 4. سوال معارف ۱۲۰ عدد
 5. سوال آمار ۳۳۰ عدد

جزوات عمومی آزمون مامور تشخیص مالیات ( بسیار کامل )

 1. جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی ( ۹۷ صفحه )
 2. جزوه استخدامی احکام و معارف اسلامی( ۱۶۷ صفحه )
 3. جزوه استخدامی مهارت های ICDL  هفت گانه  ( ۱۵۵ صفحه )
 4. جزوه استخدامی آمار و ریاضیات ( ۱۷۵ صفحه )
 5. جزوه استخدامی زبان انگلیسی (گرامر،واژگان،درک مطلب و …) ( ۱۳۷ صفحه )

دفترچه سوالات فراگیر دستگاههای اجرایی / مناسب برای آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات + پاسخ تشریحی

 1. اصل سوالات آزمون استخدامی فراگیر اول / خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی
 2. اصل سوالات استخدامی فراگیر دوم / اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی
 3. اصل سوالات استخدامی فراگیر سوم/ آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی
 4. اصل سوالات استخدامی فراگیر چهارم / شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی
 5. اصل سوالات استخدامی فراگیر پنجم / تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی

نتیجه گیــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات ایران سوال

داوطلبین عزیز آزمون های استخدامی آیا کمبودی را احساس کرده اید ؟ مسلما خیر . چرا که ایران سوال با هدف بهبود هر چه بهتر سطح علمی شما عزیزان در آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات در کشور هر انچه که یک داوطلب برای موفقیت در این ازمون بدان نیازمند بود را بهمراه این مجموعه خدمت شما عزیزان ارائه نموده است تا با در دست داشتن منبعی بسیار کامل از این رشته بتوانید آزمونی سرشار از موفقیت را تجربه کنید. قبولی در این آزمون بهمراه این بسته شدنی است.

بهترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات در سراسر کشــور

10%
 • 1

  روز

 • 7

  ساعت

 • 40

  دقیقه

 • 50

  ثانیه

  445,000 ریال

مکمل این بسته: سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی

مراحل تولید بسته نمونه سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات

همانطور که می دانید و بارها هم عنوان کرده ایم قرار نیست در آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات سوالاتی را پیش روی شما قرار دهند که هیچ آشنایی با آن نداشته باشید و ندانید از چه منابعی طرح شده اند. سوالات تماماً از کتاب هایی است که تا به دوران دانشگاهی آنها را آموخته اید. پس برای اینکه بتوانید به درصد بیشتری از سوالات پاسخ درست دهید و رتبه‌ی قبولی را از آن خود کنید باید تمامی مطالبی که موجود است را مطالعه کنید که باید بگوییم این کار تقریباً غیر ممکن است، چرا که نه به تمامی کتاب ها دسترسی دارید و نه زمان به شما اجازه این کار را می دهد. اما نگران نباشید، چاره کار شما پیش ما است. با تولید بسته نمونه سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات کار را برایتان راحت کرده ایم و فقط کافیست پس از دریافت آن، مطالعه ای هدفمند را آغاز کنید.

سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات

در مورد منابع این محصول آموزشی هم که در قسمت های قبل توضیحات کامل را به همراه ریز محتویات آن برایتان آورده ایم تا با آگاهی کامل از محصول اقدام به دریافت آن کنید. حال اینکه موارد ذکر شده از کجا آمده اند؟ برای تهیه و تولید بسته نمونه سوالات استخدامی تخصصی تشخیص مالیات به همراه تیم کاربلد خود به سراغ کتب درسی دوران تحصیلی رفته و مطالب کلیدی و مفید را جمع آوری کرده و در کنار نکات کاربردی و مهم از جزوات دانشگاهی قرار دادیم و پس از بررسی های زیادی در مقیاس با آزمون سال های گذشته، بهترین محصول را با بالا ترین کیفیت ممکن و سوالاتی مشابه به آزمون ادوار قبل برایتان آماده سازی کردیم که به جرأت می گوییم ارزشمندترین محصول حال حاضر پیش روی شماست، چرا که تمامی مراحل استاندارد سازی را سپری کرده و با رعایت همه نکات اصولی گردآوری شده است.

برای موفقیت در آزمون استخدامی مامور تشخیص مالیات چه کنیم؟

تعریف موفقیت در هر کاری از نظر هر شخص متفاوت است اما همانطور که می دانید هر کسی که اینجاست تعریف مشخصی از موفقیت دارد و هدف همه مشترک است و آن هم در اختیار داشتن منبع مطالعاتی معتبر و کارآمد برای کسب رتبه قبولی در آزمون استخدامی مامور مالیات است. با مشاوران تیم متخصص ایران سوال در این راستا هم سو شدیم تا نظرات ارزشمندشان را برای دست یابی به موفقیت با شما داوطلبین گرامی در میان بگذاریم. به دنبال بسته نمونه سوالات استخدامی مامور مالیات هستید؟ سعی کنید ابتدا به این بیاندیشید که برای رسیدن به چه چیزی می خواهید در این آزمون شرکت کنید، بی شک هدف اصلی شما استخدام در شغل رویاهایتان خواهد بود، پس این را جایی یادداشت کنید تا یادتان نرود برای چه تلاش می کنید، این امر باعث می شود که تمام سعیتان را در راستای موفقیت تضمینی انجام دهید.

سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات

سپس با مدیریت و برنامه ریزی اصولی و همچنین زمان بندی دقیق روی فایل PDF نمونه سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات که از وبسایت ایران سوال دریافت کردید کار کنید و روی برنامه ای که چیده اید پایبند باشید. قطعا با مطالعه بخش بخش این محصول فوق تکمیلی فرصت این را خواهید داشت که نقاط ضعف و قدرت خود را پیدا کنید و در زمان مناسب به رفع مشکلاتتان بپردازید تا با آمادگی کامل بر جلسه آزمون استخدامی نام برده شده حاضر شوید. به دلیل کیفیت و ارزش مطالب موجود در این محصول آموزشی و اطمینان به عملکرد تیم خودمان قبولی در آزمون پیش رو را تضمین می کنیم، اگر که مطالعه ای اصولی را پیش بگیرید و دست از تلاش نکشید، چرا که همکاران ما در این تیم از هیچ تلاشی برای کمک به کاربران خود دریغ نکرده و بهترین های حال حاضر را با استاندارد های موجود در اختیار متقاضیان گذاشته است.

موانع موفقیت در آزمون استخدامی مامور مالیات را بشناسید!

در بخش قبل گفتیم که هدفتان را یادداشت کنید تا یادتان نرود برای رسیدن به چه چیزی تلاش می کنید، تنها تلاش هم به تنهایی نتیجه بخش نخواهد بود، چرا که ممکن است شما در مسیر نادرستی قرار بگیرید و آن زمان است که هر چقدر هم تلاش کنید نتیجه ای حاصل نخواهد شد. پس درمی‌یابیم که باید موانع رسیدنتان به آنچه که رویایش را در سر می پرورانید را هم شناسایی کنید. یکی از این موانع که مهم ترین آن به شمار می رود همین راه نادرست است که باید با آگاهی کامل از آن گذر کنید. همانند تیتر « دانلود رایگان سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات » است که هر کجا با آن روبرو شدید از آن فرار کنید، چرا که نه تنها دلسوز شوا نیست و شما را به جایی نخواهد رساند، بلکه از مسیر و هدف اصلی دورتان می کند و آن زمان است که هیچ راه جبران باقی نمی ماند.

سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات

زیرا فردی دلسوز شماست که برای موفقیتتان در آزمون استخدامی مامور مالیات از هیچ کمکی در راه جمع آوری مطالب معتبر دریغ نکند و بی شک این امر هزینه هایی را متحمل می شود و هیچ گاه رایگان عرضه نخواهد شد. مطالبی که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد فاقد ارزش محتوایی می باشد و هیچ گونه مدیریتی را شامل نمی شود. اگر که در راستای رسیدن به رتبه قبولی برای تحقق رویایتان برای خود و جایگاهتان ارزش قائل هستید مطالب معتبر را با هزینه ای حساب شده از وبسایت های معتبر بخواهید تا با اطمینان خاطر پیش بروید و بدانید که هر اندازه برای محصولات معتبر هزینه کنید چندین برابر آن در آینده ای نزدیک از طریق شغلی که به آن مشغول می شوید به شما بازخواهد گشت.

سازمان امور مالیاتی


مهم ترین نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش سال 1402

سوالات استخدامی دبیر فیزیک آموزش و پرورشسوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورشسوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر شیمی آموزش و پرورش  سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورشسوالات استخدامی آموزگار دوره ابتدایی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر عربی آموزش و پرورش  سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورشسوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر ریاضی آموزش و پرورشسوالات استخدامی دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورشسوالات استخدامی مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر اقتصاد آموزش و پرورشسوالات استخدامی دبیر علوم اجتماعی آموزش و پرورشسوالات استخدامی دبیر جغرافیا آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورشسوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش  سوالات استخدامی دبیر روانشناسی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورشسوالات استخدامی دبیر آمار آموزش و پرورشسوالات استخدامی دبیر علوم تجربی آموزش و پرورش 
سوالات استخدامی دبیر دینی و قرآن آموزش و پرورش
نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد