دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی ( منابع تخصصی و عمومی + جزوات و پاسخنامه )

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی وبسایت ایران سوال. امروز و در این مطلب قصد معرفی بسته ای با عنوان سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی را داریم و امیدوارم تلاش های همکارانمان در تولید این بسته با دریافت این مجموعه از سوی شما نتیجه بسیار خوبی را بهمراه داشته باشد. تیم تولید سوالات استخدامی ایران سوال با بهره گیری از تجارب کارشناسان متعهد خود دست به تولید این محصول کامل زده است و بی شک مطمئن است که مطالعه این بسته می تواند شما را به اهدافتان نزدیک و نزدیکتر نماید . لازم به ذکر است که مطالعه این متن ها رایگان است پس برای موفقیت خود این مطلب را تا پایان مطالعه نمایید.

سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی ایران سوال کاملترین منبع مطالعاتی برای آزمون استخدامی پتروشیمی در سراسر کشور می باشد و بی شک می تواند قبولی هر داوطلبی را تضمین کند. لازم به ذکر است تمامی محتویات مجموعه نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی ایران سوال ثبت شده بوده و هرگونه کپی برداری از آنها پیگرد قانونی دارد.

در یک آزمون استخدامی چه منابعی می توانند کمک کننده بسیار مناسبی باشند ؟

همیشه دیده شده است داوطلبین آزمون های استخدامی به دلیل پراکندگی منابع مطالعاتی در وبسایت های مختلف استخدامی سردر گم می شوند و نمی دانند از چه اصلی پیروی و چه نمونه سوالات استخدامی را مورد مطالعه خود قرار دهند. ایــــران سوال پاسخ این سوالات را در یک سطر به شما می دهد. داوطلبینی که قصد موفقیت در یک آزمون استخدامی را دارند باید از نمونه سوالات سالهای گذشته ، نمونه سوالات تولید شده ( جدید ) و دفترچه های استخدامی آزمون مورد نظر خود استفاده نمایند اما باید منبع توزیع کننده معتبر باشد.

حال چرا ایــــران سوال را برای دریافت نمونه سوالات استخدامی خود انتخاب کنیم ؟

مطمئنا در هر کاری اگر از اصول قانونی پیروی نکنید به نتیجه ای نخواهید رسید این مثال مصداق وبسایت های استخدامی هم می شوند اگر وبسایتی نتواند بصورت حرفه ای فعالیت خود را در زمینه تولید و توزیع نمونه سوالات استخدامی در کشور ادامه دهد عمر بسیار کوتاهی هم در انتظارش خواهد بود . ایران سوال با هدف بالا بردن سطح علمی شما عزیزان فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ تا به امروز ادامه داده و روز به روز در تلاش بوده تا بتواند نیاز های داوطلبین ره به بهترین شکل ممکن برطرف نماید . به جرات خدمت شما عرض می کنیم که در حال حاظر پدر بزرگترین وبسایت استخدامی هستید و با دریافت بسته های خود می توانید به آرامش خاطر در خصوص شرکت در آزمون استخدامی مورد نظر خود برسید.

محتویات کامل مجموعه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی ایران سوال


بخش تخصصی نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی ( سوالات استخدامی سالهای گذشته این آزمون )

 1. نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ملی گاز پخش و پالایش نفت ایران
 2. نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ملی پخش و پالایش
 3. نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی رازی
 4. نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شیراز
 5. نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت گاز پارس جنوبی
 6. نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران
 7. نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت گاز استانی

پیشنهاد مطالعه ایران سوال به داوطلبین آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی مطالعه دقیق سوالات ذکر شده در بالا می باشد که می تواند به راحتی آب خوردن آزمون پیش روی خود را پشت سر بگذارند. سوالات به گونه ای تولید شده است که ۵۰ % آن سوالات سالهای گذشته و ۵۰ % دیگر سوالات جدید تولید شده از سوی ایران سوال می باشند که تماما بهمراه پاسخنامه کامل خدمت شما بزرگواران ارائه شده است.

سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی ( سوالات عمومی سالهای گذشته و سوالات تولید شده جدید )

 1. نمونه سوال درس زبان انگلیسی به تعداد ۵۱۵ عدد
 2. نمونه سوال درس کامپیوتر و فن آوری اطلاعات به تعداد ۴۸۵ عدد
 3. نمونه سوال درس هوش و استعداد به تعداد ۵۷۰ عدد
 4. نمونه سوال درس معارف اسلامی به تعداد ۷۲۰ عدد
 5. نمونه سوال درس زبان و ادبیات فارسی به تعداد ۵۵۰ عدد
 6. نمونه سوال درس آمار و ریاضیات به تعداد ۴۴۰ عدد
 7. نمونه سوال درس اطلاعات عمومی به تعداد ۴۰۰ عدد

جزوات استخدامی شرکت پتروشیمی ( کلیه سر فصل های مهم دروس عمومی )

 • ۱۱۷ صفحه جزوه زبان انگلیسی
 • ۱۴۳ صفحه جزوه کامپیوتر و فن آوری اطلاعات
 • ۱۱۰ صفحه جزوه آمار و ریاضیات
 • ۱۲۳ صفحه جزوه زبان و ادبیات فارسی
 • ۱۱ صفحه جزوه هوش و استعداد
 • ۱۵۶ صفحه جزوه معارف اسلامی

بخش دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی ( بهمراه پاسخنامه کامل )

 • اصل سوالات فراگیر اول / خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی
 • اصل سوالات فراگیر دوم / اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی
 • اصل سوالات فراگیر سوم/ آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی
 • اصل سوالات فراگیر چهارم / شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی
 • اصل سوالات فراگیر پنجم / تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی

این بخش برای آشنایی داوطلبین آزمون های استخدامی با نحوه سوال دهی این آزمون در بسته سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی قرار داده شده است و مطمئنا می تواند تاثیر بسزایی بر بالا رفتن سطح علمیتان گذاشته و نیازتان را در بخش عمومی کاملا برطرف نماید.


نتیجه گیــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی

بی شک با ارائه کاملترین محصول شرکت پتروشیمی توانستیم خودمان را به شما عزیزان اثبات کنیم و مطمئنا شبانه روز در تلاشیم تا شما را عزیزان را به یکایک اهدافتان نزدیک و نزدیکتر نماییم. بسته سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی کاملتر و بهیته تر از تمامی وبسایت های استخدامی در کشور ارائه شده است و تماما بهمراه پاسخنامه کامل می باشد .

سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی کاملترین منبع مطالعاتی در کشور

10%
 • 6

  روز

 • 3

  ساعت

 • 1

  دقیقه

 • 55

  ثانیه

  420,000 ریال

مکمل این بسته: سوالات استخدامی شرکت نفت

مختصری در خصوص وبسایت ایران سوال و پشتیبان اختصاصی محصولات

وبسایت ایران سوال به عنوان مکمل درسی مدارس و دانشگاه با مسئولیت پذیری به احیای هویت فکری داوطلبین با موضوعات روز می پردازد. با توجه به بیانات مکتوب و محتوای بسته خریداری شده از سوی شما داوطلبین گرامی، در صورت عدم رضایت از مجموعه وجه پرداختی بی هیچ چون و چرایی به حسابتان برگشت خواهد داده شد. برای رفع ابهامات و سوالات شما در این خصوص مشاوره ای را به صورت رایگان در این بخش قرار داده ایم که می توانید در صورت نیاز با شماره گیری ۰۹۳۶۳۶۹۰۲۵۹ از خدمات آن بهره مند شوید. در انتها می توانید با نظرات خود در خصوص بسته سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی این مسیر نه چندان دشوار به تیم ایران سوال دلگرمی دهید. با سپاس از همراهی شما عزیزان، مدیریت وبسایت ایران سوال.

تیم کاردان ایران سوال می کوشند تا مجموعه جامع و کاملی از آنچه که برای دست یابی به موفقیت نیاز است را در اختیار داوطلبین قرار دهد تا آنها بتوانند با داشتن اطلاعات لازم و آگاهانه بر جلسه آزمون حاضر شوند. در وبسایت ایران سوال می توانید بر اساس نیازهایتان در قسمت جست و جو به یافتن نمونه سوالات مورد نظر بپردازید تا به سرعت و با بالاترین کیفیت ممکن به محصول خود دسترسی پیدا کنید. سرعت بخشیدن به یادگیری مهم ترین اصل به شمار می رود.

مختصری در خصوص شرکت پتروشیمی و انتشار سوالات ….

شرکت پتروشیمی زیر مجموعه ای از وزارت نفت ایران می باشد که وظیفه مدیریت و گسترش عملیات صنایع پتروشیمی و پتروشیمیایی کشور را بر عهده دارد. امروزه فرآورده های نفتی علاوه بر مصرف سوخت وسایل نقلیه نقش به سزایی در تهیه قطعات مورد نیاز برای ساخت آن دارند. در واقع در شرکت پتروشیمی فرآورده های شیمیایی را از مواد خام حاصل از نفت یا گاز طبیعی تولید می کنند.

امروزه انتشار اطلاعات در رسانه ها با سرعت بالایی در حال انتقال است که در این بین وبسایت ایران سوال به جهت دهی به مخاطبین خود در زمینه موفقیت در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی نقش بسزایی را ایفا می کند و بی قید و شرط، شرایط موفقیت تضمینی داوطلبین برای حضوری درخشان در آزمون پیش رو و در نهایت استخدامی موفق را ایجاد می کند. در عملکرد خود حرفه ای بودن را اساس قرار دادیم، چرا که تیمی متشکل از کارشناسان و متخصصان حرفه ای، مشاوران ارشد هر رشته و همچنین نویسندگانی خوش ذوق را برای پیشبرد فعالیت وبسایت ایران سوال برگزیدیم تا داوطلبین با خیالی آسوده نتیجه اعتماد خود را به بهترین شکل ممکن دریافت کنند.

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *