دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان نطام مهندسی ( بر اساس منابع آزمون )

سوالات استخدامی سازمان نظام مهندسی کشور عنوان یکی دیگر از مجموعه های کامل و بی نظیر ایــران سوال است که امروز قصد ارائه و معرفی آنرا داشته و امیدواریم که تا پایان ما را همراهی کنید. نمونه سوالات استخدامی قرار داده در این بسته تماما برگرفته از سوالات تخصصی و عمومی پرتکرار آزمون های سالهای گذشته این عنوان شغلی می باشد و مطمئتا می توانید در این مسیر کمک بسیار بزرگی به شما عزیزان جهت قبولی در این ازمون نماید . اگر تا پایان با ما همراه باشید می توانید به تمامی گفته هایمان پی ببرید.

سوالات استخدامی آزمون نظام مهندسی کشور

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی نظام مهندسی کشور

تولید برترین نمونه سوالات استخدامی سازمان نظام مهندسی برای موفقیتی تضمینی 

 • کارشناسان ما در تیم ایران سوال با تلاشی بی وقفه به موضوعاتی می پردازند که قابلیت و کارایی بالایی را جهت موفقیت در آزمون استخدامی نظام مهندسی کشور شامل می شود. در این مسیر روش های رسمی تحلیل و بررسی بر روی مطالب، مورد استفاده قرار گرفت تا بسته ای جامع و کارآمد را با عنوان بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی سازمان نظام مهندسی کشور تهیه و تدوین کنیم و به صورت یک فایل PDF در اختیار داوطلبین قرار دهیم تا چراغ های مسیر موفقیت را روشن کرده و رسیدن به مقصد را راحت تر نماییم. پس برای تبدیل رویایتان به واقعیت، به همراهی ادامه دهید.

آنچه در بسته سوالات استخدامی سازمان نظام مهندسی ایران سوال خواهید دید


قسمت عمومی درسنامه های سوالات استخدامی سازمان نطام مهندسی بهمراه پاسخنامه

 1. سوال عمومی درس کامپیوتر و فن آوری اطلاعات ۶۷۰ عدد
 2. سوال عمومی درس زبان انگلیسی ۷۲۰ عدد
 3. سوال عمومی درس هوش و استعداد ۶۳۵ عدد
 4. سوال عمومی درس زبان و ادبیات فارسی ۶۵۵ عدد
 5. سوال عمومی درس معارف اسلامی ۷۶۵ عدد
 6. سوال عمومی درس آمار و ریاضیات ۷۴۰ عدد
 7. سوال عمومی درس اطلاعات عمومی ۸۲۰ عدد

مطمئنا شما می دانید که سوالات عمومی از اهمیت بسیار بالایی در آزمون های استخدامی برخوردار هستند . چرا که اگر داوطلب به حداقل ۶۰ درصد این سوالات پاسخ صحیح ندهد اجازه وارد شدن به بخش تخصصی نداشته و از دور رقابت خارج می شود پس این بخش اولین پله یک راه طولانی می باشد.

قسمت دفترچه سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مربوط به ۵ دوره گذشته + پاسخ نامه تشریحی

توجه کنید : ما معتقدیم که راز موفقیت در هر آزمون استخدامی استفاده بی بورو برگشت اصل نمونه سوالات سالهای گذشته عناوین شغلی مورد نظر شما عزیزان است. مطمئنا برای اینکه بتوانید به راحتی آب خوردن از بخش عمومی گذر کنید می بایست تنها بهمراه مطالعه درس عمومی که در بالا ذکر کرده ایم اصل سوالات عمومی سالهای گذشته آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی را هم مطالعه کرده تا سطح علمیتان به بالاترین درجه ارتقائ یابد. ایــران سوال تضمین عبور از بخش عمومی را با ارائه این ۲ بخش به داوطلبین از همین حالا می دهد.

 

 1. درس ریاضی و آمار مقدماتی ۷۵ سوال عمومی بسیار مهم
 2. درس زبان و ادبیات فارسی ۷۵ سوال عمومی بسیار مهم
 3. درس معارف اسلامی ۷۵ سوال عمومی بسیار مهم
 4. درس هوش و توانمندی های عمومی ۷۵ سوال عمومی بسیار مهم
 5. درس زبان انگلیسی عمومی ۷۵ سوال عمومی بسیار مهم
 6. درس فناوری اطلاعات ( مهارت های هفتگانه I.C.D.L ) تعداد ۷۵ سوال عمومی بسیار مهم
 7. درس اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ۷۵ سوال عمومی بسیار مهم

جزوات درسنامه های عمومی سازمان نظام مهندسی ( شامل سرفصل های مهم دروس عمومی )

 • ۱۱۷ صفحه جزوه عمومی درس ادبیات فارسی و آیین نگارش
 • ۱۸۵ صفحه جزوه عمومی درس اطلاعات عمومی
 • ۱۱ صفحه جزوه عمومی درس هوش و استعداد
 • ۵۵ صفحه جزوه عمومی درس معارف اسلامی
 • ۱۲۰ صفحه جزوه عمومی درس زبان انگلیسی
 • ۱۶۳ صفحه جزوه عمومی درس آمار و ریاضیات

جزوه آشنایی با سازمان نظام مهندسی کشور

در این قسمت جزوه ای را با ۲۳ صفحه برایتان قرار داده ایم. حال شاید فکر کنید که تعداد این صفحات بسیار کم است و شاید مطالبی مفید در آن واقع نشده باشد . باید خدمتتان عرض کنیم که اگر در این فکر هستید سخت در اشتباهید چرا که این بخش مهم ترین بخش این بسته بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است  کارشناسان ما مطالعه دقیق خط به خط این جزوه را الزامی می دانند.

سوالات استخدامی آزمون های دولتی مهم سالهای اخیر

در این قسمت از سوالات استخدامی سازمان نظام مهندسی می توانید سوالات بسیار مهم آزمون های دولتی سالهای ۹۳ تا ۹۵ را مورد مطالعه خود قرار دهید . تمامی نمونه سوالات استخدامی این بخش بهمراه پاسخنامه کاملا تشریحی می باشد و مطالعه آن می تواند شما را با نحوه سوال دهی این آزمون آشنا سازد.


کاملترن منبع مطالعاتی سوالات استخدامی سازمان نظام مهندسی کشور در ایــران سوال

? نتیجه گیری در خصوص مجموعه سازمان نظام مهندسی

عوامل و دست اندر کاران وبسایت ایران سوال در خصوص نقش حیاتی آزمون استخدامی سازمان نظام مهندسی باهم به گفت و گو پرداختند و استراتژی و تاکتیک هایی که برای تولید بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی سازمان نظام مهندسی کشور لازم بود را برای ایجاد محیطی مناسب برای دست یابی به موفقیت مورد بررسی قرار دادند تا توانستند برترین نمونه سوالات در این زمینه را برایتان فراهم سازند و در نهایت راهکارهایی را جهت مطالعه مفید در زمان بندی مناسب پیشنهاد کردند.

همکاری زنجیره وار برای دست یابی به موفقیت

مشاور مطرح وبسایت ایران سوال، در این مجموعه با عنوان آزمون استخدامی سازمان نظام مهندسی کشور به بررسی مساله موفقیت در آزمون در میان داوطلبین می پردازد. چرا که جایگاه واقعی داوطلبین در بین اعضای تیم ایران سوال حائز اهمیت می باشد و می توانیم با بررسی نیازهای مخاطبینمان به رفع آنها در زمینه‌ی تولید بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی مورد نظرشان کمک شایانی کنیم. بنابراین به سراغ منابع معتبر رفته و پس از تحلیل و آنالیز، به مطالب جامعی دست یافتیم تا با ارائه آنها سطح علمی داوطلبین را به بالاترین درجه ممکن هدایت کنیم.

ketab-estekh

کتاب جامع آزمونهای استخدامی

کتاب الکترونیکی به صرفه ترین منبع مطالعاتی شامل آزمونهای فراگیر دستگاههای اجرایی آموزش و پرورش وزارت نیرو دانشگاه علوم پزشکی وزارت بهداشت تامین اجتماعی بانکها راه آهن قرارگاه خاتم الانبیا و ...
مشاهده و خرید

انتقاد و پیشنهاد در خصوص مجموعه نظام مهندسی

با نظرات جامع خود در زمینه‌ی بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی سازمان نطام مهندسی و همچنین عملکرد تیم ایران سوال ما را در راستای هر چه بهتر شدن یاری کنید و دیگر مراجعین و مخاطبین را از نظرات و دیدگاه خود آگاه سازید. همینطور اگر انتفاد و پیشنهادی سازنده داشته باشید، می توانید از همین طریق با ما در میان بگذارید، چرا که تک تک پیام هایتان بررسی می شود و به آنها رسیدگی خواهیم کرد. با سپاس از همراهی شما عزیزان با وبسایت ایران سوال

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *