دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان فضایی ( بهترین نمونه سوالات آزمون سال 1403)

سوالات استخدامی سازمان فضایی ایران سوال منبعی کامل از تولیدات این وبسایت در سال 1403 نیز می باشد و مسلما می تواند یکی از مهمترین عاملی باشد که راه درست را به شما عزیزان داوطلب در این آزمون استخدامی نشان خواهد داد. مسیر قبولی در آزمون های استخدامی چیزی نیست جز در دست داشتنت منبعی معتبر و استاندارد ، برنامه ریزی مطالعاتی مدون و صحیح و تلاش و پشتکار برای رسیدن به هدف . بی شک شما هم می توانید به آنچه را که در آزمون استخدامی سازمان فضایی کشور در ذهن دارید دست پیدا کرده و به استخدام این سازمان درآیید. در این مجموعه مواردی همچون اصل سوالات آزمون های سالهای کذشته در کنار دفترچه و جزوات می تواند سطح علمی شما را تا حد امکان بالا ببرد.

قابلیت پرینت : دارد نوع سوالات : چهار گزینه ای
پاسخنامه : دارد نوع فایل : دانلودی ( به صورت فوری و آنی )
محتوای فایل : pdf حجم فایل : ۹۵ مگابایت

سوالات استخدامی سازمان فضایی

چگونه به استخدام سازمان فضایی ایران درآییم و آینده شغلی خود را تضمین کنیم ؟؟

این یکی از سوالاتی است که مطمئنا تمامی داوطلبین عزیز به دنبال پاسخی معتبر از آن هستند و حاظرند هر بهایی را برایش پرداخت کنند اما تیم ایران سوال مسیری را برای رسیدن به این هدف به شما نشان خواهد داد و مسلما با انجام موارد های گفته شده به راحتی هرچه تمام تر می توانید این مسیر را با موفقیت پشت سر بگذارید. داوطلب گرامی اکثر داوطلبین شرکت کننده در آزمون استخدامی سازمان فضایی برای موفقیت پای به این عرصه نمی گذارند و بدون مطالعه بر سر جلسه حاظر می شوند حال این مسئله باید برایتان قابل هضم باشد که با این اوصاف کار سختی نخواهید داشت . در آزمون استخدامی از بین لهجه ها ، قومیت ها و اقلیم های گوناگون نیروی انسانی مد نظر خود را جذب نمی کنند و تنها دلیل جذب یک نیرو دارا بودن سطح علمی بالاست که این موضوع تنها با پاسخ های صحیح شما قابل سنجش خواهد بود . برای رسیدن به این هدف و قرار دادن خود در سکوی افتخار پیشنهاد می کنیم نقشه قبولی را در زیر مطالعه کنید .

نقشه قبولی و یا همان محتویات مجموعه سوالات استخدامی سازمان فضایی ایران سوال


سوالات استخدامی سازمان فضایی ( بخش عمومی + پاسخ تستی )

 1. سوال زبان انگلیسی ۱۷۳۰ عدد
 2. سوال هوش و استعداد ۱۴۰۰ عدد
 3. سوال زبان و ادبیات فارسی ۲۸۸۰ عدد
 4. سوال آمار و ریاضیات ۲۹۵۰ عدد
 5. سوال کامپیوتر و فن آوری اطلاعات ۲۸۷۰ عدد
 6. سوال معارف اسلامی ۱۶۹۰ عدد
 7. سوال اطلاعات عمومی ۲۴۲۰ عدد

سوالات استخدامی سازمان فضایی ( بخش عمومی + پاسخ تشریحی )

 1. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد
 2. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد
 3. سوال ریاضی ۴۵۰ عدد
 4. سوال معارف ۱۲۰ عدد
 5. سوال آمار ۳۳۰ عدد

جزوات استخدامی سازمان فضایی ( بخش عمومی )

 1. جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی ( ۹۷ صفحه )
 2. جزوه استخدامی احکام و معارف اسلامی( ۱۶۷ صفحه )
 3. جزوه استخدامی مهارت های هفت گانه ICDL ( ۱۵۵ صفحه )
 4. جزوه استخدامی آمار و ریاضیات ( ۱۷۵ صفحه )
 5. جزوه استخدامی زبان انگلیسی (گرامر،واژگان،درک مطلب و …) ( ۱۳۷ صفحه )

اصل دفترچه سوالات استخدامی فراگیر / مناسب برای آزمون استخدامی سازمان فضایی + پاسخ

 1. عین دفترچه آزمون استخدامی فراگیر / خرداد ۹۴
 2. عین دفترچه آزمون استخدامی فراگیر / اسفند ۹۴
 3. عین دفترچه آزمون استخدامی فراگیر / آبان ۹۵
 4. عین دفترچه آزمون استخدامی فراگیر / شهریور ۹۶
 5. عین دفترچه آزمون استخدامی فراگیر / تیر ۹۷

نتیجه گیــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی سازمان فضایی کشور 

همانطور که مشاهده کرده اید در بخش های عمومی ما تمامی انچه را که در چنته داشتیم رو کردیم تا شما عزیزان همیشه همراه بتوانید بهترین و پرتکرار ترین نمونه سوالات این سازمان و نهاد دولتی را مورد مطالعه خود قرار دهید . شک نکنید که این منبعی مطالعاتی می توانید به قبولی شما در سازمان فضایی کشور رنگ واقعیت ببخشید و آینده شغلی شما را تضمین کند. ایران سوال به جرات خدمتتان عرض می کند که در سال 1403 نمی توانید مجموعه ای از این کاملتر را مورد مطالعه قرار دهید.

کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی سازمان فضایی در سراسر کشور

10%
 • 5

  روز

 • 1

  ساعت

 • 20

  دقیقه

 • 38

  ثانیه

  295,000 ریال

دریافت مجموعه سوالات آزمون استخدامی سازمان فضایی کشور

برای تهیه بسته نمونه سوالات استخدامی سازمان فضایی بسیار تلاش کردیم که با استقبال زیادی هم از سوی کاربران در سال گذشته مواجه شد و توانستیم این مجموعه را به یکی از پر بیننده ترین مجموعه های حال حاضر در سراسر کشور تبدیل کنیم. همچنین برای بروزرسانی محتویات آن و اضافه کردن مطالب جدید از اساتید برتر دانشگاهی دعوت به همکاری کردیم. همانطور که می دانید استادان از اول در این جایگاه نبوده اند و بسیار تلاش کرده اند تا به هدف خود که تدریس در دانشگاه ها بود برسند و برای تحقق این هدف تمام مراحلی که شما با آن دست و پنجه نرم میکنید را پشت سر گذاشته اند. در آزمون های زیادی شرکت کردند و تجربیات زیادی را کسب کردند، به همین دلیل مطمئن ترین افراد برای اعتماد هستند و می توانند سوالات و مطالب جدید را شبیه سازی شده به آزمون استخدامی سازمان فضایی تهیه و تولید کنند.

منابع تخصصی و عمومی آزمون استخدامی سازمان فضایی کشور

همچنین در تمامی سال های تدریس خود با دانشجویان گوناگونی با نیازهای متفاوت سر و کار داشتند و با نیاز های آنها آشنا هستند، پس در کنار سوالات شبیه سازی شده به آزمون پیش رو می توانند طوری برنامه ریزی کنند با مطالعه این مجموعه از هر منبع دیگری بی نیاز شوید. به این ترتیب است که یک مجموعه همه چیز تمام را مقابل خود دارید و می توانید بدون اتلاف وقت آن را دریافت کنید و با خیالی آسوده به سمت رقابت و کسب رتبه قبولی در آزمون پیش رو بپردازید. اینجا همه چیز برای شما مهیاست، فقط کافیست تصمیم بگیرید که می خواهید تا چه اندازه روی هدفتان پافشاری کنید و برای رسیدن به آن بجنگید.

انتخاب درست = قبولی در آزمون استخدامی سازمان فضایی کشور

اگر قصد شرکت در آزمون استخدامی سازمان فضایی را دارید چگونگی دست یابی به اطلاعات و علوم کافی را به تیم متخصص ایران سوال بسپارید. همانطور که مشاهده کردید حتی با یک نگاه اجمالی به این مجموعه مشخص است که برای هر کدام از بخش های بسته نمونه سوالات تخصصی استخدامی سازمان فضایی شناسنامه ای را به صورت فهرست بندی شده ترتیب دادیم تا با ریز محتویات دقیق این پکیج آشنا شوید و با آگاهی بیشتر نسبت به دریافت آن اقدام کنید. به صورت کلی سعی کردیم تا با آنالیز کتب درسی دوران تحصیلی و بررسی جزوات برتر دانشگاهی و همچنین بازبینی سوالات آزمون های برگزار شده در سال های اخیر که در آرشیو خود موجود داشتیم، به گردآوری مطالب مفید و کارآمد بپردازیم تا داوطلبین با دریافت و مطالعه آنها به توانمندی لازم جهت پاسخگویی به سوالات آزمون پیش رو برسند.

قبولی در آزمون استخدامی سازمان فضایی کشور

همگی ما به صورت گروهی اینجاییم که از شما حمایت کنیم و برای کسب مهارت های ضروریتان تلاش کنیم تا بتوانید سبد مهارت خود را در این مسیر پر فراز و نشیب تکمیل کنید. سعی کنید برای مطالعه محتوای این پکیج فضا را از هر لحاظ کاملا به آزمون استخدامی مذکور شبیه سازی کنید تا از استرس شما کاسته شود. حتی برای پاسخ دهی به سوالات دروس را یک به یک جدا کنید و زمانی مشخص را در نظر بگیرید و بدون نگاه کردن به پاسخنامه اصلی آنها را جواب دهید. این یک روش محک زدن می باشد که بسیار موثر است. بدین شکل نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کرده و روی اشتباهات خود بیشتر تمرکز خواهید کرد و زمان کافی برای مطالعه کلیه محتویات بسته نمونه سوالات استخدامی سازمان فضایی خواهید داشت.

حمایت ایران سوال از داوطلبین آزمون استخدامی سازمان فضایی کشور 

تمام این تدارکات ارزشمند جهت تولید بسته نمونه سوالات استخدامی سازمان فضایی از وبسایت ایران سوال برای حمایت از شما عزیزان می باشد و خواستار پیشبرد هدف قبولیتان هستیم. پس شما هم سعی کنید برای خود ارزش قائل شوید و هر اندازه که خواهان رسیدن به شغل دلخواهتان هستید به همان اندازه تلاش کنید تا نام خود را در لیست قبول شدگان آزمون استخدامی سازمان فضایی به ثبت برسانید. ممکن است هنگام جست و جو برای یافتن نمونه سوال با سایت هایی مواجه شوید که مطالبی را با عنوان دانلود رایگان سوالات استخدامی سازمان فضایی در اختیار کاربران قرار دهند، به هیچ عنوان به این وبسایت ها اعتماد نکنید و گول ظاهر نمایی آنها را نخورید.

آزمون استخدامی سازمان فضایی کشور سال 1400

مگر می شود برای تولید محصولی با کیفیت تلاش شده باشد و هیچ گونه هزینه ای را در پیش نداشته باشد؟ چنین چیزی ممکن است و اگر با آن مواجه شدید بدانید و آگاه باشید که قطعاً موارد قرار گرفته در آن مجموعه فاقد ارزش محتوایی می باشد و با اینکه هزینه ای صرف دریافت آن نکرده اید اما حتماً خودتان متضرر خواهید شد، چرا که چنین مواردی نه تنها به شما کمک نخواهند کرد، بلکه فرصت اختیاری شما را صرف هیچ و پوچ می کند و از دور رقابت حذف خواهید شد. تنها چیزی که در حال حاضر باید برای شما مهم باشد اول از همه مدیریت زمان تا برگزاری آزمون استخدامی مذکور است، سپس صرف هزینه های حساب شده، زیرا اگر اصولی هزینه کنید این مبلغ به عنوان یک سرمایه گذاری تلقی می شود و به زودی صد برابر آن به شما بازخواهد گشت.

سازمان فضایی کشور


جدول سوالات استخدامی خوشه های دبیری ،مربیان و آموزگاران آموزش و پرورش

 
نام خوشه (دبیری) نام خوشه (دبیری) نام خوشه (دبیری،مربیان و آموزگاران)
سوالات استخدامی دبیر فیزیک آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر شیمی آموزش و پرورش   سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی آموزگار دوره ابتدایی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر عربی آموزش و پرورش   سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر ریاضی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر اقتصاد آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر علوم اجتماعی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر جغرافیا آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش   سوالات استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش
نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد