دانلود نمونه سوالات آزمون  استخدامی تقریر نویس قوه قضاییه ( منابع تخصصی آزمون سال 1403 )

سوالات استخدامی تقریر نویس قوه قضاییه مجموعه ای کامل از تولیدات سوالات استخدامی وبسایت ایران است که شما عزیزان می توانید بعد از مشاهده تمامی بخش ها آنرا دریافت و مطالعه نمایید. داوطلبین عزیز با دانلود نمونه سوالات تخصصی تقریر نویس وبسایت ایران سوال بر این باور خواهند شد که موفقیت در آزمون استخدامی قوه قضاییه چندان هم دشوار نیست. ما معتقدیم برای قبولی در آزمون های استخدامی باید و باید منبعی معتبر را مطالعه کرد اما در این منبع معتبر باید اصل سوالات تخصصی آزمون های استخدامی ادوار گذشته هم موجود باشد تا داوطلب با مطالعه آنها با نحوه سوال دهی آشنایی لازم را کند. شما تمامی آنچهبرای موفقیت بدان نیازمند هستید را در مجموعه سوالات استخدامی تقریر نویس خواهید دید. با ما همراه باشید.

منابع گرآوری مجموعه سوالات استخدامی تقریر نویس قوه قضاییه از کجاست ؟

مبحث بسیار مهمی که در اینجا ذهن داوطلبین و خریداران این مجموعه را به خود مشغول خواهد کرد چیزی نیست جزء منبع گردآوری منابع تقریر نویس از کجاست ؟ داوطلبین آزمون های استخدامی قوه قضاییه بدانید و آگاه باشید که وبسایت ایران سوال با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در حوزه تولید و ارائه نمونه سوالات و کتاب های استخدامی در سراسر کشور تمامی استاندارد های لازم برای تولید بسته های استخدامی را رعابت نموده است.در اینجا برای تولید مجموعه سوالات آزمون استخدامی تقریر نویس ما سری به کتب های درسی ، جزوات برتر دانشگاهی و از همه مهمتر اصل سوالات ادوار گذشته تقریر نویس زده ایم تا با جمع آوری مهمترین سوالات بتوانیم کمکی در این راه به شما افراد جوای کار کنی در زیر می توانید محتویات کامل این بسته را مشاهده کنید.

محتویات کامل مجموعه سوالات استخدامی تقریر نویس قوه قضاییه


سوالات استخدامی تقریر نویس قوه قضاییه ( بخش تخصصی + پاسخنامه )

 • ۷۶۹ عدد سوال تخصصی استخدامی مبانی سازمان و مدیریت به همراه پاسخ نامه
 • ۲۰۰ عدد سوال تخصصی استخدامی آیین دادرسی کیفری به همراه پاسخ نامه تشریحی
 • ۲۴۰ عدد سوال تخصصی استخدامی آیین دادرسی مدنی به همراه پاسخ نامه تشریحی
 • ۲۱۰ عدد سوال تخصصی استخدامی حقوق اساسی به همراه پاسخ نامه
 • نکات تستی و مهم عدد آیین نگارش حقوقی -استخدامی قوه قضاییه

جزوات استخدامی تقریر نویس  قوه قضاییه ( بخش تخصصی )

 • جزوه استخدامی مبانی سازمان و مدیریت – ویژه استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰2
 • جزوه استخدامی آیین دادرسی کیفری – ویژه استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰2
 • جزوه استخدامی آیین دادرسی مدنی – ویژه استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰2
 • جزوه استخدامی حقوق اساسی – ویژه استخدامی قوه قضاییه  ۱۴۰2
 • جزوه آیین نگارش حقوقی – ویژه استخدامی قوه قضاییه  ۱۴۰2

سوالات استخدامی تقریر نویس قوه قضاییه ( بخش عمومی+ پاسخنامه تستی )

 1. سوال زبان و ادبیات فارسی ( ۵۵۰ عدد )
 2. سوال معارف اسلامی ( ۷۲۰ عدد )
 3. سوال هوش و استعداد ( ۶۱۰ عدد )
 4. سوال مهارت های هفت گانه کامپیوتر ( ۴۹۰ عدد )
 5. سوال زبان انگلیسی ( ۵۲۰ عدد )
 6. سوال اطلاعات عمومی ( ۵۷۰ عدد )

سوالات استخدامی تقریر نویس قوه قضاییه ( بخش عمومی+ پاسخنامه تشریحی )

 1. سوال معارف ۱۲۰ عدد
 2. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد
 3. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد

جزوات عمومی تقریر نویس قوه قضاییه

 1. جزوه عمومی زبان و ادبیات فارسی ( ۹۷ صفحه )
 2. جزوه عمومی احکام و معارف اسلامی( ۱۶۷ صفحه )
 3. جزوه عمومی مهارت های هفت گانه ICDL ( ۱۵۵ صفحه )
 4. جزوه عمومی زبان انگلیسی (گرامر،واژگان،درک مطلب و …) ( ۱۳۷ صفحه )

اصل دفترچه سوالات فراگیر دستگاههای اجرایی / مناسب برای آزمون استخدامی تقریر نویس قوه قضاییه + پاسخ تشریحی

 1. سوالات آزمون استخدامی فراگیر اول / خرداد ۹۴
 2. سوالات استخدامی فراگیر دوم / اسفند ۹۴
 3. سوالات استخدامی فراگیر سوم/ آبان ۹۵
 4. سوالات استخدامی فراگیر چهارم / شهریور ۹۶
 5. سوالات استخدامی فراگیر پنجم / تیر ۹۷

نتیجه گیــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی تقریر نویس قوه قضاییه 

آیا کمبوی احساس کردید ؟ مسلما پاسخ شما خیر است . تمامی تلاش ها صورت گرفت تا در نهایت بتوانیم محصولی را با بالاترین استاندارد های روز خدمت شما عزیزان ارائه دهیم تا بتوانید در آزمون استخدامی قوه قضاییه و رشته تقریر نویس به موفقیت دست پیدا کنید و آینده شغلی خودتان را تضمین نمایید. با آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان همیشه همراه وبسایت ایران سوال.

دانلود کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی تقریر نویس قوه قضاییه در سراسر کشور

10%
 • 7

  روز

 • 4

  ساعت

 • 51

  دقیقه

 • 1

  ثانیه

  345,000 ریال

مکمل این بسته : سوالات استخدامی قوه قضاییه

مسیر موفقیت در آزمون استخدامی قوه قضاییه از کجا شروع میشود؟

در این قسمت قصد داریم به توضیح راز های موفقیت از دیدگاه روانشناسی پرداخته و سپس گام هایی تضمینی برای رسیدن به موفقیت در آزمون استخدامی قوه قضاییه را معرفی و تشریح کنیم. قطعاً از ابتدای دوران تحصیل تا به اینجا مرارت های زیادی را تجربه کرده اید و دقیقاً همین سختی ها بود که باعث شد نقاط ضعفتان را شناسایی کنید و یاد بگیرید که چطور دوباره رشد کنید و موفق شوید. به گفته‌ی روانشناس معروف Crystal I. Lee “شکست فرصتی برای یادگیری، پذیرش، تجزیه‌ و تحلیل و انتخاب درست است تا در نهایت ما را به موفقیت برساند.” به موارد زیر توجه کنید:

۱- ذهنیت خود را نسبت به رشد و پیشرفت سوق دهید
۲- ثبات در عمل
۳- کنار گذاشتن عادت ترس از شکست
۴- تقویت قدرت باور خود
۵- تقویت روحیه‌ی سخت کوشی
۶- آموزش هایی حتی هزینه بردار در مسیر موفقیت

تمامی این نکات در کنار هم آغازگر مسیر موفقیت در آزمون پیش رو می باشند که با مطالعه ای دقیق به نتیجه‌ی مطلوب منجر خواهند شد.

نکاتی در خصوص روش مطالعه‌ بسته‌ نمونه سوالات استخدامی تقریر نویس قوه قضائیه

مطالعه‌ی درست و مفید مطالب کارآمد کار سخت و پیچیده‌ای نیست و فقط چند نکته‌ی ریز و کلیدی دارد که اگر آنها را رعایت نکنید بیانگر آگاه نبودن شما از قوانین مطالعه است که البته نیازی به نگرانی نیست. ما در این قسمت مطلب به‌ طور خلاصه نکاتی در مورد نحوه‌ی درست مطالعه‌ی کتاب نمونه سوالات استخدامی تقریر نویس قوه قضائیه برایتان آورده ایم که با انجام آنها به خاطر سپردن و درک مطالب برایتان هموار می شود و می توانید به راحتی آمادگی لازم را برای رسیدن به مرحله‌ی موفقیت به دست آورید.
– ابتدا یک برنامه ریزی هدفمند داشته باشید.
– در زمان آماده سازی تمام حواس خود را به مطالعه دهید.
– روی هدفتان تمرکز کنید.
– استراحت کافی بین زمان های مطالعه داشته باشید.

سوالات استخدامی تقریر نویس قوه قضاییهبا رعایت تمام این نکات محصول آموزشی دریافت شده را پیش روی خود قرار دهید. خواهید دید که تمامی دروس به ترتیب اولویت و اهمیت رده بندی شده و با نظم مشخصی قرار گرفته است. فقط کافیست از ابتدا شروع به مطالعه‌ی دقیق محتوای ارزشمند آن کنید و در آخر هم به محک زدن خودتان بپردازید. زمان این خودآزمایی یک ساعت و سی دقیقه در نظر گرفته شده است، به این معنی که کل آموخته هایتان را در این زمان مورد سنجش قرار می دهید و در نهایت متوجه نقاط ضعف و قوت خود شده و می توانید مجدد به مطالعه‌ و تفهیم نقاط ضعفتان بپردازید. لازم به ذکر است که برای هر درس به طور مجزا اصل سوالات پر تکرار از آزمون سال های گذشته را در این پکیج قرار داده ایم و این گزینه فقط و فقط مختص وبسایت ایران سوال می باشد. همچنین می توانید مقاله راز موفقیت در آزمون استخدامی را مطالعه کنید.

چگونه یک مجموعه سوالات استخدامی با کیفیت تولید می شود ؟

فعالیت در هر زمینه ای و برای انجام هر کاری، نوعی عملکرد دانش، کنجکاوی و ارزیابی است. اگر وبسایتی قصد تولید محتوایی ارزشمند برای پیشبرد اهداف داوطلبین را داشته باشد باید عواملی را به کار گیرد که از دانش بالایی در این زمینه برخوردار باشند، هر چه اساس دانش قوی تر باشد، هر چه کنجکاوتر باشند، ایده‌ها و الگوهای بیشتری به وجود خواهد آمد که در نهایت منجر به ایجاد محصولات و خدمات مفید، خلاقانه، جدید و نوآورانه می‌شود؛ اما تنها داشتن دانش برای تشکیل الگو‌های کارآمد کافی نیست.

اجزا و بخش‌ های دیگری هم باید به نحوی متفاوت با یکدیگر ترکیب شوند، سپس ایده‌های پراکنده و مختلف باید از مرحله‌ی ارزیابی عبور کنند و در آخر به ایده ‌هایی کاربردی تبدیل شوند. یا به‌ بیان‌ دیگر، یک فرآیند مطلوب اتفاق می‌ افتد. اما واقعاً این ایده ها از کجا پدید می آیند؟ اگر کمی با خود بیاندیشید درخواهید یافت که رسیدن به محتوایی کامل و بی عیب نقص نیازمند زمان زیادی است و به تنهایی امکان پذیر نمی باشد.

عدم دانلود نمونه سوالات استخدامی تقریر نویس قوه قضاییه

پس تلاش زیادی پشت پرده‌ی محصول کمک آموزشی بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی رایگان تقریر نویس قوه قضاییه بوده که اجرایی کردن آن به راحتی صورت نگرفته و با تأییدیه کارشناسان ارشد تحصیلی به این مرحله رسیده است، چرا که کوچک ترین کوتاهی و سهل انگاری در این مسیر ممکن است داوطلبین را گمراه کند و این امر از قوانین تیم ایران سوال به دور است.

سوالات استخدامی تقریر نویس قوه قضاییه

متعهد شده ایم که از جایگاه داوطلبین و متقاضیان حمایت کنیم و تا به اینجا به حمدلله به هدفمان رسیده ایم. حال نوبت شماست، حاضرید برای حفظ جایگاه خود و کسب رتبه‌ی قبولی در آزمون استخدامی تقریر نویس قوه قضاییه چه بهایی را بپردازید؟ بی شک مطالب رایگانی که در وبسایت های گوناگون قرار می دهند را دریافت نخواهید کرد، چرا که آگاهید این سیاست تنها برای افزایش بازدید سایت است و مطالب آن فاقد اعتبار کافی می باشد و قطعاً هم منابع کاملی را شامل نخواهد بود. برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب و همه چیز تمام، بهای موفقیت خود را بپردازید و محصولی معتبر را دریافت کنید.

وبسایت قوه قضاییه

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد