دانلود نمونه سوالات استخدامی بهورزی وزارت بهداشت (اصل سوالات در کنار سوالات تالیفی + پاسخ 1403)

سوالات استخدامی بهورزی وزارت بهداشت عنوان بسته ای است که بعد از شنیدن اخبار استخدامی سازمان وزارت بهداشت در سال 1403 نیز تولید شده است.

به همین منظور دست بکار شدیم تا در این مسیر مهم و حساس هم پای شما قدم برداریم و آینده شغلیتان را با مجموعه فوق کامل سوالات تخصصی بهورزی تضمین نماییم.

از شما یک سوال داریم، آیا می خواهید در آزمون استخدامی وزارت بهداشت رشته بهورزی به موفقیت برسید؟ اگر می خواهید برای رسیدن به این مهم تلاش کنید تا پایان با ما همراه شوید تا مسیری را به شما نشان دهیم که کمی باورش برایتان سخت است. اما اگر به دنبال آنید که تنها شانس خود را امتحان کنید از شما می خواهیم این صفحه را ببندید و به دنبال زندگی روزمره خودتان همان اینستاگرام ، تلگرام ، واتساپ و وب گردی خودتان بروید. ایران سوال به عنوان مرجعی معتبر از سوالات استخدامی در تلاش است تا کلیه سوالات مربوط به سوالات استخدامی بانک‌ها، استخدامی آموزش و پرورش و دیگر نهادهای دولتی همچون سوالات استخدامی قوه قضاییه را به صورت کامل در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

چرا مجموعه بهورزی ایران سوال می تواند در قبولی شما نقش آفرینی کند؟

به هیچ عنوان به دنبال فروش محصولمان نیستیم اما تنها برای رسیدن شما به یک مقصد نهایی اعلام می کنیم که مجموعه تولید شده بهورزی با تلاش همکارانمان توانست رتبه A کشوری را به خود اختصاص دهد چرا که با قرار دادن اصل سوالات آزمون های ادوار گذشته بهورزی بهمراه پاسخنامه در کنار سوالات تالیفی جدید از کتب درسی و جزوات برتر دانشگاهی جایگاه خود را نسبت با منابع ارائه شده دیگر وبسایت ها با اختلاف در صدر قرار دهد. همچنین اصل دفترچه های تخصصی و عمومی آزمون های ادوار گشذته و تولید سوالات احتمالی آزمون جدید دیگر چیزی را جای نگذاشته تا شما عزیزان همیشه همراه از دهید.

 

سوالات استخدامی بهورزی وزارت بهداشت

سوالات و جزوات بهورزی یا سوالات استخدامی وزارت بهداشت شرکت ایران سوال تماما توسط همین وبسایت تهیه و منتشر شده و تنها جهت مطالعه و شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت ارائه می گردد و هر گونه استفاده تجاری (فروش و یا ارائه جهت دانلود) غیر مجاز بوده و متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

محتویات کامل مجموعه سوالات استخدامی بهورزی ایران سوال + پاسخنامه کامل


بخش اول سوالات استخدامی تخصصی بهورزی + پاسخنامه کامل

سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد 1 – بهداشت محیط – زیج حیاتی – بهداشت دهان و دندان – سلامت باوری – کودک سالم – بهداشت مدارس – آمار – پزشک خانواده – مادران باردار – بیماری های واگیر – شیر مادر – بیماری غیرواگیر تغذیه – سالمندان 16 – آموزش بهداشت – میانسالان – امور دارویی – بهداشت حرفه ای – استرلیزاسیون – سوانح و حوادث

از دروس نام برده شده بالا بیش از 1000 سوال در این بخش قرار داده شده است که تماما بهمراه پاسخنامه نیز تقدیم خواهد شد.(این سوالات مهمترین سوالات دروس بهورزی نیز در آزمون های سالهای گذشته می باشد)

بخش دوم تخصصی اصل سوالات آزمون های سالهای گذشته بهورزان + پاسخنامه

 • 100 سوال آزمون نهایی بهورزان شاغل + پاسخنامه
 • 60 سوال آزمون علمی بهورزان و مربیان + پاسخنامه
 • 100 سوال آزمون فصلنامه بهورزان + پاسخنامه
 • 50 سوال آزمون فصلنامه بهورزان شاغل + پاسخنامه
 • 120 سوال آزمون نیاز سنجی سالیانه بهورزان نکا + پاسخنامه
 • 130 سوال آزمون کلیان بهداشت و اصول بهداشت فردی + پاسخنامه
 • 150 سوال استخدامی سنجش علمی بهورزان شاغل اهواز + پاسخنامه
 • 150 سوال آزمون اصلی فینال دوره آموزش بهورزی + پاسخنامه
 • 150 سوال آزمون اصلی فینال دوره آموزش بهورزی آذربایجان + پاسخنامه
 • 119 نمونه سوالات ازمون بهورزی گروه (الف) + پاسخنامه
 • 119 نمونه سوالات ازمون بهورزی گروه (ب) + پاسخنامه
 • 20 سوال آزمون فصلنامه بهورزی + پاسخنامه
 • 84 سوال آزمون جامه بهورزان جوانرود + پاسخنامه

نکته مهم: تمامی سوالات این بخش از اصل سوالات آزمون های بهورزی کل کشور تولید شده است و بی شک می تواند قبولیتان را تضمین کند.

بخش عمومی سوالات استخدامی بهورزی + پاسخنامه کامل

 • 1100 سوال عمومی مهم و پر تکرار ادوار گدشته آزمون استخدامی وزارت بهداشت بهمراه پاسخنامه تستی ، تشریحی ( بسیار کامل و مهم )

بخش عمومی جزوات استخدامی بهورزی + پاسخنامه کامل

 • 267 صفحه جزوه عمومی که خط به خط در آن نکته مهم و کاربردی قرار داده شده است و در زیر هر بخش مهم خط کشیده تا به راحتی در مرور درسی بتوانید نکات مهم را مطالعه مجددا مطالعه کنید.

اصل دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور + پاسخ تشریحی

 • عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر اول / خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی
 • عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دوم / اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی
 • عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر سوم/ آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی
 • عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر چهارم / شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی
 • عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر پنجم / تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی
10%
 • 7

  روز

 • 4

  ساعت

 • 39

  دقیقه

 • 56

  ثانیه

  750,000 ریال

سوالات استخدامی رایگان بهورزی وزارت بهداشت (سیاه چاله)

اگر می خواهید به سیاه چاله بی افتید می توانید از نمونه سوالات استخدامی رایگان بهورزی موجود در سراسر کشور استفاده کنید. این محصولات بی کیفیت و غیر استاندارد تنها برای بالای بردن بازدید سایت ارائه می شود و به هیچ عنوان منبعی که برایش تلاش شده باشد به همین راحتی و رایگان در اختیار داوطلبین قرار نخواهد گرفت. دانلود رایگان سوالات استخدامی یعنی مطالعه پاسخ های اشتباه یا سوالات استخدامی بدون منبع معتبر در کشور.

چه منبعی برای مطالعه آزمون بهورزی کمک کننده است؟

داوطلبین عزیز آزمون استخدامی وزارت بهداشت بدانند که به هیچ عنوان نمی توانند در هیچ وبسایتی در کشور از مجموعه سوالات استخدامی بهورزی ایران سوال کاملتر پیدا ککند و تنها مطالعه مجموعه سوالات استخدامی بهورزی ایران سوال برای آزمون استخدامی پیش رو کفایت می کند.

شرکت در آزمون‌های بهورزی و ورود به بازار کار

در صورتی که بتوانید آزمون‌های بهروزی را با موفقیت پشت سر بگذارید، وارد بازار کار می‌شوید و زیر نظر وزارت بهداشت به خدمات رسانی مشغول خواهید شد.

امکان ارتقا شغلی و افزایش دستمزد نیز وجود دارد و می‌توانید رشته‌های مرتبطی که دوست دارید را ادامه دهید. قبولی در آزمون بهورزی با داشتن نمونه سوالات بهورزی کار ساده‌ای است و با این کار می‌توانید وارد محیط کار دلخواهتان شوید و پیشرفت کنید.

فایده در اختیار داشتن نمونه سوالات بهورزی جامع و به روز

آنچه ما در اختیار شما قرار می‌دهید مجموعه‌ای جامع و استاندارد است از تمامی نمونه سوالات بهورزی و بر اساس آزمون‌های استاندارد که اخیرا برگزار شده و این امکان را خواهید داشت که با برنامه‌ریزی صحیح، کمترین زمان را برای مطالعه صرف کنید و بهترین نتیجه را بدست آورید.

به روز بودن سوالات اهمیت بالایی دارد. شما می‌بایست سوالاتی دریافت کنید که بر اساس آخرین تغییرات باشد. به این ترتیب چشمتان به سوالات جدید عادت می‌کند و مهم‌تر از آن می‌دانید که به چه شیوه‌ای مطالعه کنید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از آنکه شروع به مطالعه کنید مجموعه سوالات بهورزی یک بار مرور کنید و بعد شیوه‌های مطالعه را تنظیم کنید. این بهترین راه است که بتوانید زمان خود را به درستی مدیریت کنید و مطالعات خود را جهت‌دار و هدفمند در راستای پاسخگویی به سوالات آزمون بهورزی تنظیم کنید.

قبولی در آزمون بهورزی و استخدام

در صورتی که بتوانید در آزمون‌های بهورزی قبول شوید که با داشتن نمونه سوالات بهورزی کار ساده‌ای خواهد بود، بخشی از نظام سلامت خواهید شد و علاوه بر اینکه در زمینه‌های مورد علاقتان کار خواهید کرد می‌توانید تجربیات نابی به دست آورید که در آینده بسیار کاربردی است.

زمانی که به عنوان بهورز کار می‌کنید، به جمعیت زیادی از مردم روبرو می‌شوید و اطلاعات و تجربیات بالایی کسب می‌کنید. بعدها در صورتی که قصد داشته باشید پیشرفت کنید رشته‌های مرتبط دیگری را ادامه دهید این تجربیات بسیار به دردتان می‌خورد.

تجربیاتی که حتی در صورتی که پزشک بودید ممکن بود هیچ گاه به دست نیاورید. برای ورود به بازار کار بهورزی لازم است در آزمون‌ پذیرفته شوید و بهترین راه برای قبولی در آزمون در اختیار داشتن نمونه سوالات بهورزی است که به صورت استاندارد تهیه شده باشد.

دانلود نمونه سوالات بهورزی با پاسخنامه

پس از آنکه مجموعه سوالات بهورزی را دانلود کردید حتما پاسخنامه آن‌را نیز دریافت کنید اما سعی کنید زمانی که در حال مطالعه سوالات و پاسخ‌گویی هستید پاسخنامه را نگاه نکنید.

سوالات را بر اساس آگاهی‌ها و آنچه مطالعه کردید پاسخ دهید و پس از پاسخ‌گویی، نتایج را با پاسخنامه تطبیق دهید. به این ترتیب مجموعه سوالات بهورزی مرجعی می‌شود که نشان می‌دهد چه مسیری را برای مطالعات آتی پیش بگیرید تا موفقیت حاصل شود.

وبسایت وزارت بهداشت

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد