سوالات استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران

مجموعه ایران سوال تولید کننده انواع سوالات آزمون‌های استخدامی دولتی است. این مجموعه سوالات را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تهیه و تولید می‌کند. در صورتی که تمایل به خرید سوالات آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران ایران سوال دارید می‌توانید از طریق دکمه زیر این بسته را دریافت کنید.

تمامی سوالات تولید شده در مجموعه ایران سوال مانند سوالات آزمون استخدامی دستگاه‌‌های اجرایی بسیار کامل و کاربردی هستند و توسط برترین اساتید و کارشناسان در این مجموعه تهیه و تولید می‌شوند. بسته آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران از دو بخش سوالات عمومی و سوالات تخصصی تشکیل شده است. در ادامه بیشتر با بسته سوالات استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران آشنا می‌شوید.

دانلود سوالات آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران از ایران سوال

ایران سوال به عنوان برترین تولید کننده سوالات آزمون‌های استخدامی طیف متنوعی از منابع مورد نیاز متقاضیان همچون سوالات آزمون استخدامی سازمان بهزیستی کشور و… را تولید کرده است. این مجموعه به دلیل برخورداری از برترین اساتید و کارشناسان در تمامی رشته‌ها بهترین و با کیفیت‌ترین سوالات را تهیه و تولید می‌کند. سوالات استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز از این قضیه مستثنی نیست و کامل‌ترین بسته سوالی است که شما می‌توانید در اختیار داشته باشید. شما برای قبولی در آزمون نیاز به مطالعه منبعی کامل و منطبق بر منابع ذکر شده از سوی سازمان‌های مربوطه دارید که با ما در ایران سوال این منبع در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با چنین منبعی به راحتی می‌توانید به سوالات آزمون در زمان کوتاهی که در اختیار شما قرار داده می‌شود پاسخ دهید. 

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران در رده شغلی کارشناس امور اداری

در صورتی که قصد شرکت در آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران را دارید در این صفحه می‌توانید سوالات را با قیمت مناسب و کیفیت بالا دانلود کنید. ما در مجموعه ایران سوال تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا شما عزیزان سوالاتی با کیفیت را برای آزمون در اختیار داشته باشید. سوالاتی که در این مجموعه برای دانلود قرار داده می‌شود توسط برترین اساتید هر رشته با استناد به منابع ارائه شده از سوی سازمان مربوطه تهیه و تولید می‌شود.

در صورتی که برای دانلود سوالات آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران ایران سوال دو به شک هستید در ادامه محتویات این بسته جامع را قرار خواهیم داد.

بسته سوالات آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران

بسته سوالات آزمون استخدامی بنیاد شهید به دو بخش تقسیم می‌شود. بررسی این بسته در ادامه انجام خواهد شد.

 

نمونه سوالات استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران + پاسخ‌نامه

 • تعداد ۵۰۰ عدد نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی
 • تعداد ۶۴۰ عدد نمونه سوال معارف اسلامی
 • تعداد ۶۱۵ عدد نمونه سوال ریاضیات و آمار
 • تعداد ۴۰۰ عدد نمونه سوال هوش و استعداد
 • تعداد ۴۵۰ عدد نمونه سوال مهارت‌های هفت گانه کامپیوتر
 • تعداد ۴۶۵ عدد نمونه سوال زبان انگلیسی

نمونه سوالات استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران (تخصصی) + پاسخ‌نامه

 • تعداد ۲۱۰ عدد نمونه سوال آمار و کاربرد آن در مدیریت
 • تعداد ۲۰۰ عدد نمونه سوالات حقوق اداری
 • تعداد ۱۷۵ عدد نمونه سوالات قانون مدیریت خدمات کشوری
 • تعداد ۲۳۰ عدد نمونه سوالات مدیریت رفتار سازمانی
 • تعداد ۱۹۰ عدد نمونه سوالات مدیریت منابع انسانی

تماما برگرفته از منابع اعلامی در رشته شغل کارشناس امور اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد


دفترچه آزمون های فراگیر برگزار شده توسط سازمان سنجش + پاسخ نامه

 • سوالات عمومی ۵ دوره گذشته آزمون های فراگیر اجرایی سال های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۷

با مطالعه بسته کامل سوالات استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران می‌توانید به راحتی در آزمون پیش رو بهترین نتیجه را کسب کنید. در صورتی که تمایل به دریافت این بسته فوق العاده دارید می‌توانید از طریق دکمه زیر این بسته را به سبد خود بی‌افزایید. 

خرید بسته سوالات آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران

برای خرید بسته کامل سوالات استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران می‌توانید از طریق دکمه‌ای که در ادامه قرار داده شده است اقدام کنید. در صورتی که برای خرید این بسته سوال نتوانسته‌اید به مجموعه ایران سوال اعتماد کنید باید این اطمینان خاطر را به شما بدهیم که در صورت مغایرت مطالب یا بی کیفیت بودن سوالات این امکان برای شما فراهم شده است تا سوالات را تا سه روز پس از خرید عودت دهید و هزینه پرداختی را تمام و کمال دریافت کنید. با خرید بسته سوالات آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران منبعی جامع را در اختیار دارید که تمامی سوالات احتمالی را پوشش می‌دهد و این امکان را برای شما فراهم می‌کند که رقبای بسیاری را کنار بزنید. 

جهت مشاهده و دریافت سوالات استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی (در سایر گرایشات) کلیک نمایید

در انتها خواهشمندیم ما را از نظرات خود بهره مند نمایید.(با تشکر مدیریت وبسایت تخصصی ایران سوال)

وبسایت بنیاد شهید و امور ایثارگران

قیمت بسته سوالات آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران

با توجه به تلاش‌های شبانه روزی تیم تولید در مجموعه ایران سوال و کامل بودن این بسته، قیمتی که برای این بسته در نظر گرفته شده است کاملا مناسب و به گونه‌ای رایگان است. در نظر داشته باشید که هدف ما در ایران سوال تولید سوالات با کیفیت و قیمت مناسب است تا همگان بتوانند با پرداخت هزینه‌ای ناچیز بهترین منبع سوال را در اختیار داشته باشند و در آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران بهترین نتیجه را کسب کنند و فرصت رقابتی برابر داشته باشند. 

قیمت بسته در بخش فوق مشخص شده است. شما می‌توانید برای خرید از طریق دکمه قرار داده شده اقدام کنید. 

در صورتی که سوالی در رابطه با بسته سوالات استخدامی دارید می‌توانید از طریق شماره تماس مجموعه با کارشناسان ما ارتباط بگیرید. با در اسرع وقت پاسخ شما را خواهیم داد.

تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

این بنیاد در سال ۱۳۵۸ و طی فرمان امام خمینی به جهت رسیدگی به وضعیت خانواده ی شهدا و نیز امور معلولین و جانبازان جریان انقلاب تاسیس گردید که البته تعداد این جانبازان و نیز شهدا (که به خانواده های آنان رسیدگی می گردید) همانگونه که گفته شد مربوط به جریان انقلاب اسلامی بوده که با شروع و ادامه ی جنگ تحمیلی به مدت ۸ سال این تعداد بسیار افزایش یافته و بالتبع افراد تحت حمایت این بنیاد نیز افزایش چشمگیری داشته است.(البته تعداد زیاد قربانیان و شهدا ترور را نیز به این آمار افزوده) که این نشان دهنده ی مسئولیت سنگین این بنیاد در قبال این افراد که از جان و مال خود برای برافراشته نگاه داشتن پرچم ایران اسلامی گذشته اند می باشد.

بنیاد شهید و امور ایثارگران تقریبا مانند سایر سازمان و نهادها به جهت تکمیل کادر و پرسنل خود هر ساله اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می نماید که در سال 1403 نیز با اعلام رسمی زمان برگزاری آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران دوستان شما در ایران سوال اقدام به تهیه و در اختیار قرار دادن نمونه سوالات استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران نموده اند که شما دوستان با مطالعه ی آن می توانید به حداکثر آمادگی لازم برای شرکت در این آزمون دست یافته و انشااله جزء قبول شدگان باشید.(در زیر توجه شما را به جزییات این مجموعه جلب می نماییم)

دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی بنیاد شهید، حقیقت و یا وعده دروغین؟

دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی بنیاد شهید عنوان گول زننده و جذاب است که برخی از سایت‌‌ها برای جذب مخاطب از آن استفاده می‌کنند. ممکن است شما نیز با چنین عناوینی مواجه شده باشید و حتی سوالات را نیز دانلود کرده باشید. مطمئنا پس از مطالعه سوالات متوجه بی‌ارزش و سطحی بودن سوالات شده‌اید. سوالاتی که تنها امید واهی در شما ایجاد می‌کنند و باعث می‌شوند در چالش پیش رو موفق عمل نکنید. همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد برای تولید سوالات هر یک از آزمون‌ها تیمی متخصص در حال تلاش و آزمون و خطا است تا بهترین سوالات در اختیار شما قرار گیرد. مطمئنا هیچ کس به رایگان چنین زحمتی را متحمل نخواهد شد در نتیجه رایگان بودن سوالات حقه‌ای ابتدایی برای به دام انداختن شما عزیزان است. ما در مجموعه ایران سوال سعی کرده‌ایم علی رغم ارائه سوالات با کیفیت قیمت محصولات را در کم‌ترین مقدار ممکن نگه داریم تا شما عزیزان بتوانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. در صورتی که تمایل به خرید سوالات آزمون استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران دارید می‌توانید در این صفحه این سوالات را تهیه کنید؛ همچنین در صورتی که نیاز به راهنمایی در این زمینه دارید می‌توانید از طریق تماس با واحد پشتیبانی ما جواب سوالات خود را در اسرع وقت بگیرید.

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *