سوالات استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش ( قبولی با این بسته )

در دو بخش ویژه ارائه شده است

بله دارد

بله دارد

گرید A

عودت وجه در صورت عدم رضایت7150 توماندانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش ( منابع تخصصی آزمون سال ۹۸ )

ضمن عرض سلام خسته نباشید خدمت یکایک شما همراهان همیشگی ایران سوال ، ما تلاش کرده ایم تا بتوانیم با کادری مجرب و متخصصی نیاز شما را مرتفع سازیم ، باشد که در این راه همراهتان باشیم و موفقیتتان را کلید بزنیم. شما می توانید با سوالات استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش ایران سوال تمامی زمینه های لازم در آزمون آموزش و پرورش را در یک قاب در دسترس داشته باشید و در کمال آرامش خیال بتوانید گام بلندی در اجرای تحقق اهداف خود بردارید . مجموعه ایران سوال از جمله مجموعه هایی است که هدف اجرا شدن سطح بالای آزمون را در اولویت دارد تا بتواند زمینه ساز یک موفقیت فردی در جامعه باشد.

مواد اعلام شده آزمون استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۸ از سوی سازمان سنحش 

مواد تخصصی : نظم و نثر فارسی ، کلیات مسایل ادبی (تاریخ ادبیات، عروض و قافیه، سبک شناسی) ، زبان فارسی (نگارش و ویرایش، دستور زبان)

مواد عمومی : هوش و استعداد شغلی _ معارف اسلامی _  زبان و ادبیات فارسی _ ریاضی و آمار _ زبان و ادبیات انگلیسی _ کامپیوتر

در بسته سوالات استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش ایـــران سوال خواهید دید که ….

بخش تخصصی نمونه سوالات استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی + پاسخنامه

بخش ویژه ایران سوال ، سوالات بسیار مهم تخصصی مختص سال ۱۳۹۸

بخش عمومی جزوات و نمونه سوالات استخدامی دبیر زبان  ادبیات فارسی

 بخش دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش مختص سالهای ۸۴ _ ۸۶ _ ۸۹ بهمراه پاسخنامه

پیشنهاد مطالعه : سوالات استخدامی آموزش و پرورش ۱۳۹۸

بخش تخصصی نمونه سوالات استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش ( بهمراه پاسخنامه کامل )

 • ۱۹۰ سوال تخصصی تاریخ ادبیات
 • ۲۳۰ سوال تخصصی عروض و قافیه
 • ۱۷۰ سوال تخصصی سبک شناسی
 • ۲۲۵ سوال تخصصی نظم و نثر فارسی
 • ۱۴۰ سوال تخصصی  نگارش و ویرایش
 • ۱۹۰ سوال تخصصی دستور زبان

 بخش ویژه ایران سوال ، سوالات بسیار مهم و کلیدی دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش :

 • ۶۰ سوال تاریخ ادبیات 
 • ۶۰ سوال عروض و قافیه 
 • ۶۰ سوال سبک شناسی
 • ۶۰ سوال نظم و نثر فارسی
 • ۶۰ سوال نگارش و ویرایش
 • ۸۰ سوال دستور زبان 

این بخش بسیار مهم و کلیدی می باشد و مطالعه دقیق آن الزامیست


بخش عمومی نمونه سوالات استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش ( دارای پاسخنامه کامل )

 • ۶۲۰ سوال هوش و استعداد شغلی
 • ۷۲۵ سوال معارف اسلامی
 • ۵۷۰ سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۵۴۳ سوال ریاضی و آمار
 • ۴۹۵ سوال زبان و ادبیات انگلیسی
 • ۴۶۷ سوال کامپیوتر

بخش جزوات استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش ( بخش عمومی )

 1. جزوه معارف اسلامی
 2. جزوه زبان و ادبیات فارسی
 3. جزوه ریاضی و آمار
 4. جزوه هوش و استعداد شغلی
 5. جزوه زبان و ادبیات انگلیسی
 6. جزوه کامپیوتر

این بخش برای بالا بردن سطح علمی شما در زمینه عمومی قرار داده شده است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد تیم تولید محتوای ما این بخش را ستاره دار می داند به گونه ای که حتی از نمونه سوالات استخدامی عمومی هم سوالات و نکات کلیدی بیشتری را با خود به همراه خواهد داشت.


بخش دفترچه سوالات استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش ( دارای پاسخنامه کامل )

در این بخش برای اینکه داوطلبین این آزمون بتوانند با نحوه و طرز سوال دهی این آزمون آشنایی کامل را پیدا نمایند نمونه سوالاتی که در سالهای گذشته در این آزمون تکرار شده است را جمع آوری کرده و برای شما در این بخش قرار داده ایم ، در این بسته نمونه سوالات سالهای ۸۹ – ۸۶ و ۸۴ قرار دارد که تمامی سوالات آنها اصل همان سوالات درون آزمون می باشد.


نتیجه گیـــری

داوطلبین محترم لازم به ذکر است همراهی شما به تنهایی موفقیت را به همراه نخواهد داشت زیرا مطالعه دقیق و هدفمند در هر زمینه ای پلی برای موفقیت شما خواهد بود که ما کوشش کردیم در کنار شما موفقیتتان را تضمین کنیم. احقاق موفقیت شما از آنجا صورت خواهد گرفت که اطمینان شما نسبت به این مجموعه حداکثر امتیاز را  کسب کند به همین منظور تمامی کارشناسانمان با دقت کامل در جمع آوری مطالب و به حداقل رساندن نکته های ناب هر مجموعه کوشیدند تا شما آرامش را در کنار ما تجربه کنید . موفقیت شما را از ایزد منان خواستاریم.

📞 الو پشتیبانی:

داوطلبین و خریداران محترم بسته سوالات استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش ایران سوال می توانند در هر زمانی از شبانه روز اگر با مشکلی مواجه شده اند با شماره ۰۹۳۶۳۶۹۰۲۵۹ تماس گرفته تا همکارانمان در سریع ترین زمان ممکن برای رفع آن اقدام نمایند.

بسته فوق کامل سوالات استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش ویژه آزمون سال ۱۳۹۸

وزارت آموزش و پرورش

نکته مهم : روش مطالعه بسته سوالات استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی ایـــران سوال ..

ایران سوال با هدف بهبود بالا رفتن سطح علمیتان بعد از تولید بسته های استخدامی خود برای هضم بهتر نمونه سوالات استخدامی و یادگیری هر چه بهترتان ، روش مطالعه ای را خدمتتان اعلام می نماید که به راحتی می توانید سوالات را درک نمایید. پیشنهادمان بر این است شروع مطالعه خود را از جزوات عمومی بصورت روزنامه وار آغاز نمایید و بعد از مطالعه هر جزوه نمونه سوال استخدامی درس مورد نظر را مطالعه نمایید. مثلا : ( اول : جزوه درس زبان و ادبیات فارسی دوم : مطالعه نمونه سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی ) . در بخش تخصصی همانند بخش عمومی مطالعه خود را  شروع نمایید اما با یک تفاوت بسیار ویژه تمامی تلاش خود را بر این داشته باشید تا بسته جزوه هر درس را بصورت بسیار دقیق و ویژه مورد مطالعه قرار داده چرا که خط به خط این جزوات اهمیت بسیار بالایی دارند. حال دفترچه سوالات استخدامی را می توانید در این بخش و یا در بخش پایانی مطالعه نمایید اما مطالعه بخش ویژه ایران سوال را فراموش نکرده و باید با مطالعه دقیق تک به تک نمونه سوالات استخدامی آن پیش بروید چرا که اصل سوالات پرتکرار سالهای گذشته آزمون های برگزار شده این عنوان شغلیست.

توضیح کوتاهی در خصوص دبیر زبان و ادبیات فارسی آموزش و پرورش …

دلگرمی ما به این می باشد که همراهانمان بتوانند در آزمون ها سر بلند و پیروز باشند از آنجا که گروه متخصصان ایران سوال در تمامی زمینه ها گزینه های مناسبی را پیش روی شما خواهند گذاشت ، تا با مطالعه آنها موفقیت شما قطعی شود . رشته زبان و ادبیات فارسی از جمله رشته های اثر گذار در جامعه می باشد که پرداختن به آن می تواند سمت و سوی فرهنگ ادبیات را در جوامع مختلف نشان دهد ، امید داریم یکی از تاثیر گذاری ترین افراد در این زمینه باشید.

امتیاز دهید
[تعداد: 2    میانگین: 4.5/5]

محصولات مرتبط