دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف ( کاملترین منبع مطالعاتی در کشور )

سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف مجموعه کاملی است که برای شما عزیزان شرکت کننده در آزمون استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف تدارک دیده ایم و امیدواریم که با دریافت و مطالعه آن بتوانید این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارید. سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف ایران سوال بر اساس مواد اعلام شده آزمون تولید شده است و از بخش های متنوعی پشتیبانی می کند که بخش های مهم آن شامل تخصصی و عمومی می باشد. در این بسته اصل سوالات آزمون های سالهای گذشته کارشناس مالی به وضوح قابل مشاهده است و مطمئنا می تواند راه شما را برای ازمون استخدامی هموار تر از قبل کند.

سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف

قبولی در آزمون استخدامی کارشناس مالی با مطالعه این مجموعه

داوطلبین و کارجویان عزیز بدانید که مهم ترین راه موفقیت در آزمون های استخدامی تمامی ارگان های دولتی و خصوصی چیزی نیست جزء در دست داشتن منبعی معتبر که برای تولید آن تلاش شده باشد. این بسته با کلیه مجموعه های فوق تفاوت دارد چرا که سعی بر ان شد تا در این مجموعه بیشتر از قبل از اصل سوالات تخصصی و عمومی آزمون های سالهای گذشته کارشناس مالی نیز نهایت استفاده را ببریم تا شما عزیزان بتوانید با نحوه سوال دهی اشنایی لازم را کسب کرده و سوالات احتمالی این آزمون را مورد مطالعه خود قرار دهید. با ما همراه باشید تا ریز محتویات این مجموعه را برایتان به نمایش بگذاریم.

ریز محتویات کامل مجموعه سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف


سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف ( بخش تخصصی + پاسخ )

 • ۱۲۵ سوال استخدامی حسابداری دولتی و بودجه
 • ۱۲۰ سوال استخدامی اصول حسابداری
 • ۱۲۰ سوال استخدامی حسابداری مالی

جزوات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف ( بخش تخصصی )

 • ۶۲ صفحه جزوه حسابداری دولتی و بودجه
 • ۵۵ صفحه جزوه اصول حسابداری
 • ۹۸ صفحه جزوه حسابداری مالی

سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف ( بخش عمومی + پاسخ تستی )

 • ۵۰۰ سوال هوش و استعداد شغلی
 • ۷۱۲ سوال معارف اسلامی
 • ۵۷۵ سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۵۱۰ سوال ریاضی و آمار
 • ۶۰۵ سوال زبان و ادبیات انگلیسی
 • ۵۴۵ سوال کامپیوتر
 • ۵۷۵ سوال اطلاعات عمومی

سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف ( بخش عمومی + پاسخ تشریحی )

 1. سوال آمار ۳۳۰ عدد + پاسخ تشریحی
 2. سوال معارف ۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی
 3. سوال ریاضی ۴۵۰ عدد + پاسخ تشریحی
 4. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد + پاسخ تشریحی
 5. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی

جزوات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف ( بخش عمومی شامل ۵۵۰ صفحه )

 1. جزوه معارف اسلامی
 2. جزوه زبان و ادبیات فارسی
 3. جزوه ریاضی و آمار
 4. جزوه هوش و استعداد شغلی
 5. جزوه زبان و ادبیات انگلیسی
 6. جزوه کامپیوتر

دفترچه سوالات استخدامی استخدامی دستگاههای اجرایی / مناسب برای آزمون استخدامیکارشناس مالی ( پاسخ تشریحی )

 1. همان دفترچه آزمون استخدامی فراگیر اول / خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی
 2. همان دفترچه استخدامی فراگیر دوم / اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی
 3. همان دفترچه استخدامی فراگیر سوم/ آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی
 4. همان دفترچه استخدامی فراگیر چهارم / شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی
 5. همان دفترچه استخدامی فراگیر پنجم / تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی

نتیجه گیـری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی کارشناس مالی 

همانطور که مشاهده کرده اید تمامی تلاش ها صورت گرفت تا در نهایت شما عزیزان بتوانید کاملترین مجموعه سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف را مورد مطالعه قرار داده و در آزمون استخدامی پیش رو به موفقیت دست پیدا کیند. این سوالات از کتب های درسی و جزوات برتر دانشگاه توسط بهترین اساتید کشوری تولید شده است و مهم ترین وجه تمایز آن در قرار گیری اصل سوالات تخصصی این عنوان شغلی در این مجموعه است. به هیچ عنوان به راحتی این بسته را از دست ندهید.

کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف در ایران سوال

10%
 • 5

  روز

 • 7

  ساعت

 • 47

  دقیقه

 • 2

  ثانیه

  695,000 ریال

مکمل این بسته : سوالات استخدامی دانشگاه صنعتی شریف

منابع و محتوای بسته نمونه سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف ایران سوال

در راستای کمک به داوطلبین و متقاضیان آزمون استخدامی دانشگاه شریف مسئولیتی را گردن گرفتیم و محصول آموزشی کارآمدی را در غالب یک فایل PDF با عنوان بسته نمونه سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف برای راحت تر شدن مسیر آمادگی کاربران ترتیب دادیم. تمامی تلاشمان بر آن بوده که نمونه سوالات طراحی شده توسط متخصصین کاربلد تیم ایران سوال مشابه سوالات آزمون های استخدامی برگزار شده تا به امروز باشد و همچنین در کنار این مهم به گزینه بروز رسانی توجه زیادی داشتیم تا داوطلبین در هر دوره با سوالات مهم تری آشنا شوند و از طریقه طراحی سوالات آگاهی بیشتری داشته باشند. به همین دلیل به سراغ کتب درسی دوران تحصیلی رفته و مطالب مفید و کاربردی را از آنها جداسازی کردیم و پس از آن از نکات کلیدی و مهم جزوات دانشگاهی در تولید بسته نمونه سوالات استخدامی کارشناس مالی بهره بردیم.

سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف

چرا که سوالات آزمون های استخدامی تماما از مباحث درسی طراحی خواهد شد و هیچ سوالی از منبع خارج درسی نخواهد بود. لازم به ذکر است که در تمامی این مسیر پر فراز و نشیب از تجربه اساتید دانشگاهی غافل نشدیم، زیرا تنها افرادی بودند که به دلیل آشنایی کامل با نیاز داوطلبین و همچنین نحوه طراحی سوالات در آزمون استخدامی دانشگاه شریف می توانستند کمک شایانی به شما عزیزان کنند. تمامی دروس طبق اولویت های موجود تفکیک شده و به همراه پاسخ برایتان قرار گرفته شده است، همچنین اصل سوالات پر تکرار آزمون ادوار گذشته در این مجموعه بی نظیر به چشم می خورد که مطالعه آن به دلیل اهمیت بالایی که دارند می تواند بسیار مفید واقع شود و نتیجه ای مطلوب را حاصل کند.

موفقیت در آزمون استخدامی دانشگاه شریف چگونه امکان پذیر است ؟

در خصوص موفقیت کافیست یک مثال ساده را از زبان یکی از خودساخته ترین میلیاردر های جهان به نام اچ. ال. هانت برایتان یادآور شویم و آن هم این است که: برای موفق شدن در هر کاری فقط سه چیز لازم است. در ابتدا باید تصمیم بگیرید که دقیقا از زندگی چه می خواهید. دوم اینکه تصمیم بگیرید برای رسیدن به اهدافتان حاضر به پرداخت چه بهایی هستید؟ و سوم که مهم ترین بخش محسوب می شود اینکه با خودتان عهد ببندید بهای رسیدن به هدف تان را پرداخت کنید. برای موفقیت در آزمون استخدامی دانشگاه صنعتی شریف همه چیز به کیفیت تمایل شما به شغل ایده آلتان بستگی دارد. هر اندازه که روی خواسته خود پافشاری کنید دقیقا به همان اندازه جواب خواهید گرفت.

سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف

پس سعی کنید تا رسیدن به نتیجه دلخواه از تلاش دست نکشید. پس از دریافت نمونه سوالات استخدامی کارشناس مالی از وبسایت ایران سوال یک برنامه ریزی هدفمند برای مطالعه اصولی ترتیب دهید و تا زمان برگزاری آزمون به برنامه خود متعهد باشید و طبق قوانین خودتان پیش بروید تا در نهایت نتیجه ای رضایت بخ را برای خودتان رقم بزنید و به استخدام شغل دلخواهتان درآیید. معمولا همه داوطلبین این رشته هدفی مشترک دارند و آن هم قبولی در این آزمون آینده ساز است اما تنها افرادی از آن سربلند بیرون می آیند که بهای هدفشان را بپردازند.

عدم دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف

در قسمت قبل از زبان یکی از افراد موفق در جهان نکته ای را در خصوص موفقیت یادآور شدیم که لازم دانستیم کمی بیشتر به شرح آن بپردازیم. گاها پیش می آید که بعضی از داوطلبین به دنبال نمونه سوالات استخدامی کارشناس مالی برای رسیدن به آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون به سراغ وبسایت هایی می روند که سوالات و مطالب خود را با عنوان دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی کارشناس مالی در دسترس قرار می دهند و آن دسته از کاربران می خواهند با کمترین هزینه به بیشترین بازدهی برسند، غافل از اینکه آدمی در راستای رسیدن به اهداف مهمی که شاید فرصت رسیدن به آن بعدها دیگر پیش نیاید هر اندازه هم که سرمایه گذاری کند کم است.

چرا که اگر این سرمایه گذاری درست و اصولی انجام شود قطعا سودبخش خواهد بود. داوطلبین گرامی برای کسب رتبه قبولی در آزمون استخدامی ذکر شده به هیچ عنوان انتظاری از نمونه سوالات رایگان نداشته باشید، زیرا این گونه تیتر های وسوسه برانگیز صرفا جهت افزایش بازدید سایت می باشد و فاقد محتوای ارزشمند می باشد و بی شک در اختیار داشتن و مطالعه آن نه تنها نتیجه‌ی مطلوبی را در پی نخواهد داشت، بلکه شما را از مسیرتان خارج خواهد کرد و باعث گمراهیتان می شود و شما زمانی به این نتیجه خواهید رسید که دیگر فرصتی برای جبران باقی نمانده و رقبا از شما پیشی گرفته اند. مقوله پیشرفت شما به هیچ عنوان موضوع شوخی برداری نیست، پس لطفا برای جایگاه خودتان ارزش قائل شوید و منابع کارآمد و مفید را از وبسایت های معتبر بخواهید.

وبسایت دانشگاه شریف


مهم ترین سوالات استخدامی سال 1403

سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر فیزیک آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر ریاضی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر ریاضی آموزش و پرورش
نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد