دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف ( کاملترین منبع مطالعاتی در کشور )

سوالات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف نام بسته ای است که در این بخش از وبسایت ایران سوال خدمت شما عزیزان ارائه شده است تا بتوانید با در دست داشتن منبعی کامل و از همه مهم تر معتبر موفقیت خود را در آزمون استخدامی پیش رو مسجل کنید. نمونه سوالات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف ایران سوال دارای تمامی بخش های متونعی است که یک داوطلبین شرکت کننده در آزمون استخدامی بدان نیاز دارد . از همه مهم تر قرار گیری اصل سوالات تخصصی و عمومی آزمون های سالهای گذشته در ان است که داوطلبین مسلما به دنبال مطالعه آنها برای آشنایی با نحوه سوال دهی این آزمون هستند. با ما همراه باشید تا ریز محتویات این مجموعه را برای شما به نمایش بگذاریم.

سوالات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف

یک راز بسیار مهم برای قبولی در آزمون استخدامی دانشگاه شریف !!!

قبولی و رسیدن به موفقیت در هر کاری شدنی است اما باید از بهترین و روش استفاده کرد تا بتوان در نهایت بهترین نتیجه را کسب کرد. داوطلبین شرکت کننده در این آزمون استخدامی باید بسیار هنرمندانه خود را به نقطه پایان برسانند چرا که سیاست در هر کاری حرف اول را خواهد زد. مسلما داوطلبینی که اصل سوالات تخصصی و عمومی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف را مطالعه می کنند یک گام و یا چند گام از دیگر رقبای شرکت کننده در این آزمون پیش خواهند بود. به همین دلیل ما سعی کردیم تا سوالاتی که بیش از ۲ بار متوالی در این آزمون تکرار شده است را در این مجموعه قرار دهیم تا شما عزیزان در کنار سوالات تخصصی تولید شده بهترین نتیجه را کسب نمایید.

محتویات کامل مجموعه سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه شریف


سوالات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف ( بخش تخصصی + پاسخنامه )

 1. سوال استخدامی حقوق اداری ( ۲۲۰ عدد )
 2. سوال استخدامی حقوق اساسی ( ۱۷۵ عدد )
 3. سوال استخدامی جزا عمومی ( ۲۱۵ عدد )
 4. سوال استخدامی جزا تخصصی ( ۲۶۵ عدد )
 5. سوال استخدامی آیین دادرسی مدنی ( ۲۵۰ عدد )
 6. سوال استخدامی آیین دادرسی کیفری ( ۲۱۰ عدد )

جزوات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف ( بخش تخصصی )

 1. جزوه بسیار کامل حقوق اداری
 2. جزوه بسیار کامل حقوق اساسی
 3. جزوه بسیار کامل جزا عمومی
 4. جزوه بسیار کامل جزا تخصصی
 5. جزوه بسیار کامل آیین دادرسی مدنی
 6. جزوه بسیار کامل آیین دادرسی کیفری

سوالات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف ( بخش عمومی + پاسخنامه تستی )

 1. تعداد ۵۰۰ نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی
 2. تعداد ۸۰۰ نمونه سوال معارف اسلامی
 3. تعداد ۷۸۰ نمونه سوال ریاضیات و آمار
 4. تعداد ۵۹۰ نمونه سوال هوش و استعداد
 5. تعداد ۶۷۰ نمونه سوال مهارت های هفت گانه کامپیوتر
 6. تعداد ۶۵۰ نمونه سوال زبان انگلیسی

سوالات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف ( بخش عمومی + پاسخنامه تشریحی )

 1. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد + پاسخ تشریحی
 2. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی
 3. سوال ریاضی ۴۵۰ عدد + پاسخ تشریحی
 4. سوال معارف ۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی
 5. سوال آمار ۳۳۰ عدد + پاسخ تشریحی

جزوات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف ( بخش عمومی )

 1. جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی ( ۹۷ صفحه )

 2. جزوه استخدامی احکام و معارف اسلامی( ۱۶۷ صفحه )
 3. جزوه استخدامی مهارت های هفت گانه ICDL ( ۱۵۵ صفحه )
 4. جزوه استخدامی آمار و ریاضیات ( ۱۷۵ صفحه )
 5. جزوه استخدامی زبان انگلیسی (گرامر،واژگان،درک مطلب و …) ( ۱۳۷ صفحه )

دفترچه سوالات فراگیر دستگاههای اجرایی / مناسب برای آزمون استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف + پاسخ تشریحی

 1. عین دفترچه سوالات آزمون استخدامی فراگیر اول / خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی
 2. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دوم / اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی
 3. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر سوم/ آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی
 4. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر چهارم / شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی
 5. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر پنجم / تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی

نتیجه گیــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی کارشناس حقوقی

بی شک ارائه این محصول کامل می تواند موفقیت را دو دستی تقدیم شما کند. ما به جرات و با صراحت هر چه تمام تر خدمت شما عرض می کنیم که به هیچ عنوان در سراسر کشور مجموعه ای با این محتویات مشاهده نخواهید کرد . موفقیت شما در آزمون استخدامی دانشگاه شریف و رشته کارشناس حقوقی در گرو همین بسته است . داوطلبین عزیز از شما خواهشمندیم تا برای قبولی در این آزمون این مجموعه فوق کامل و استثنایی را از دست ندهید.

کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف در کشور

10%
 • 6

  روز

 • 3

  ساعت

 • 14

  دقیقه

 • 49

  ثانیه

  690,000 ریال

مکمل این بسته : سوالات استخدامی دانشگاه شریف

آیا خواستار موفقیت در آزمون استخدامی دانشگاه شریف هستید؟

برای دستیابی به موفقیت و کسب رتبه قبولی در آزمون استخدامی دانشگاه شریف باید تلاش خود را دو چندان کنید، زیرا این آزمون بسیار مهم آینده شغلی شما را رقم خواهد زد و نتیجه آن یا حاصل تلاشتان خواهد بود و یا اینکه ثمره بی حرکتی شما در این مسیر پر فراز و نشیب. داوطلبی که برای وارد شدن به این میدان ارزشی قائل نشده و مطالعه ای هدفمند را در دستور کار خود قرار نداده و تنها به در دست داشتن منبع برای پیشبرد اهدافش اکتفا کرده، نباید انتظار فتح قله را داشته باشد. این اصلا عادلانه نیست که داوطلبی بسته نمونه سوالات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف را که منابع کاملی را شامل می شود دریافت کند و با برنامه ریزی اصولی و تعهد داشتن به آن مطالعه ای سودبخش را ترتیب دهد و تا روز برگزاری آزمون دست از تلاش نکشد و در نهایت با داوطلبی که از منابع موجود بهره مند نشده و زمان خود را به بطالت گذرانده در یک سطح قرار بگیرند.

سوالات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف

به همین دلیل هم است که آزمون استخدامی نام برده شده امکان قبولی را به افرادی خواهد داد که برای رسیدن به کامیابی و شغل دلخواهشان از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند. قدم گذاشتن در مسیر موفقیت آنقدرها هم که فکر می کنید آسان نیست و رتبه‌ی مطلوب همانند یک هدیه نیست که آن را در جعبه ای گذاشته و کادوپیج تقدیمتان کنند. اما می توان گفت بسته نمونه سوالات استخدامی کارشناسی حقوق بزرگ ترین هدیه ای است که وبسایت ایران سوال آن را در قالب یک فایل PDF در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا هر کسی که برای جایگاهش ارزش قائل بود سهم خود را برداشته و از آن نهایت استفاده را ببرد. در کنار این هدیه ارزشمند تعهد قلبی شما به هدفتان می تواند شما را به آنچه که در سر دارید برساند.

محتوای کارآمد بسته نمونه سوالات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف

در پی به هدف نشاندن خواسته کاربران و تسریع در امر یادگیری در خصوص کسب رتبه قبولی در آزمون استخدامی دانشگاه شریف به کمک اعضا و عوامل تیم تخصصی ایران سوال بر آن شدیم تا مطالب و محتوایی کارآمد را جمع آوری کرده و طبق استانداردهای موجود و حفظ قوانین و مقررات وضع شده در وبسایت ایران سوال، با عنوان بسته نمونه سوالات استخدامی کارشناس حقوقی خدمت شما داوطلبین گرامی ارائه کنیم تا بتوانید با در دست داشتن منبعی معتبر و کامل با خیالی آسوده بر جلسه آزمون حضور یابید و تیک سبز رنگی بر اکثریت تست های طراحی شده بزنید و در نهایت رتبه قبولی را از آن خودتان کنید.

سوالات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف

تمامی مطالب این مجموعه از کتب درسی دوران تحصیلی و همچنین جزوات دانشگاهی جمع آوری شده و با در نظر گرفتن اولویت های موجود به صورت تفکیک شده در این پکیج قرار گرفته است. چرا که سوالات طراحی شده در آزمون استخدامی دانشگاه شریف تماما از نکات درسی که تا به امروز آموخته اید می باشد و در این میان ما هم توانستیم با بهره گیری از تجربه چند تن از اساتید دانشگاهی از این مسئولیت مهم سربلند خارج شویم. زیرا استادان دانشگاه به دلیل آشنایی کامل با نیازهای داوطلبین و همچنین داشتن تسلط کافی نسبت به طراحی سوالات آزمون ها بهترین گزینه های کمک بودند که در نهایت مجموعه ای بی نظیر برای پیشبرد اهداف متقاضیان شکل گیرد. پس بهره کافی را در این زمینه ببرید.

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف

همانطور که در بخش های قبل گفتیم بسته نمونه سوالات استخدامی کارشناس حقوقی دانشگاه شریف همانند یک هدیه کارآمد برای هر داوطلب عمل می کند که به شما عزیزان تقدیم می گردد. به نظر شما هدیه ای وجود دارد که محتوا و بسته بندی آن به صورت رایگان صورت گرفته باشد؟ حتی هدیه های دست ساز هم هزینه هایی را در بر داشته تا به یک محصول درجه یک و ارزشمند تبدیل شود. پس موضوع تیترهایی با عنوان دانلود رایگان سوالات استخدامی کارشناس حقوقی که در برخی از وبسایت ها به چشم می خورد چیست؟ مطمئنا که مطالب و محتوای مفیدی را پوشش نمیدهد، چرا که اگر اینطور بود یعنی جمع آوری آن محتوای مورد نیاز داوطلبین هزینه هایی را در بر داشت و وقتی این اتفاق نمی افتد یعنی ارزشی برای جایگاه داوطلب قائل نشده و مطالبی پوچ و نصفه و نیمه را پشت نقاب دلسوزی در اختیار گذاشته اند که دریافت آن شاید برای لحظه اول برایتان خوشایند باشد اما قسمتی از مسیر که حتی زمان زیادی را از دست داده اید درخواهید یافت که چیزی جز گمراهی عایدتان نشده و میدان را برای رقبا خالی کرده اید و درصد موفقیت هم رشته ای هایتان را در آزمون استخدامی افزایش داده و حتی زمانی را برای جبران اشتباه خود ندارید.

پس از همین ابتدای راه برای اهدافتان که سالها تلاش کرده اید ارزش قائل شوید و بدانید که اگر هزینه ای درست و بجا انجام دهید قطعا چندین برابر آن به شما بازخواهد گشت. آگاهانه تصمیم بگیرید، منطقی انتخاب کنید و نمونه سوالات استخدامی کارشناس حقوقی را از وبسایت های معتبر بخواهید.

وبسایت دانشگاه شریف


مهمترین سوالات استخدامی سال 1403

سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد