دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه شریف ( کاملترین منبع مطالعاتی کشوری )

سوالات استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه شریف نام بسته ای کامل از تولیدات وبسایت مادر تخصصی ایران سوال است که در این بخش می توانید آنرا دریافت نمایید. این بسته کامل برگرفته از اصل سوالات استخدامی سالهای گذشته آزمون های استخدامی دانشگاه شریف می باشد و مطمئنا می تواند کمک بسیاری در این مسیر به شما عزیزان کند. لازم به ذکر است که سوالات تولید شده از جزوات و کتب های جدید دانشگاه شریف نیز تولید شده و مسلما داوطلبین به هیچ منبع دیگیری نیاز نخواهند داشت. مطمئنن شما عزیزان بعد از مشاهده کلیه محتویات این بسته به این مهم پی خواهید برد که تنها این بسته می تواند به شما کمک کند.

سوالات استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه شریف

آیا می خواهید در آزمون استخدامی دانشگاه شریف به موفقیت دست پیدا کنید ؟؟

بی شک رسیدن به موفقیت در هر کاری شدنی است و تنها باید برای رسیدن به آن مهم تلاش دو چندانی کرد. داوطلبین آزمون های استخدامی دانشگاه شریف باید بدانند سوالاتی که مورد مورد مطالعه قرار می دهند از چه منبعی تولید شده است و آیا می تواند به آنها کمک کند یا خیر . زمان برای مطالعه کم است و مسلما اگر مسیر اشتباهی را برای مطالعه پیش بگیرید از همین حالا بازنده خواهید بود ما تنها وبسایتی هستیم که در سراسر کشور توانستیم از اصل سوالات استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه شریف سالهای گجذشته در بسته استخدامی خودمان استفاده و سوالاتی از کتب ها و جزوات جدید کارشناس امور اداری تولید نماییم. پس بی شک رسیدن به موفقیت تنها در دست داشتن منبع معتبر و تلاش برای رسیدن به هدف است. خستگی ناپذیر تلاش کنید.

ریز محتویات کامل مجموعه سوالات استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه شریف


سوالات استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه شریف ( بخش تخصصی + پاسخنامه )

 • نمونه سوال استخدامی تئوری های مدیریت ( ۲۸۰ عدد بهمراه پاسخ تشریحی )
 • نمونه سوال استخدامی تجزیه و تحلیل سیستم ها ( ۱۶۰ عدد + پاسخنامه تستی )
 • نمونه سوال استخدامی مدیریت منابع انسانی ( ۱۷۰ عدد + پاسخنامه تستی )
 • نمونه سوال استخدامی مدیریت رفتار سازمانی ( ۱۸۵ عدد + پاسخنامه تستی )
 • نمونه سوال استخدامی حقوق اداری ( ۲۰۰ عدد + پاسخنامه تستی )
 • نمونه سوال استخدامی قانون مدیریت خدمات کشور ( ۱۲۵ عدد + پاسخنامه تستی )

سوالات استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه شریف ( بخش عمومی + پاسخنامه )

 1. تعداد ۵۰۰ نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی
 2. تعداد ۸۰۰ نمونه سوال معارف اسلامی
 3. تعداد ۶۵۰ نمونه سوال ریاضیات و آمار
 4. تعداد ۴۵۰ نمونه سوال هوش و استعداد
 5. تعداد ۵۵۰ نمونه سوال مهارت های هفت گانه کامپیوتر
 6. تعداد ۵۰۰ نمونه سوال زبان انگلیسی
 7. تعداد ۵۹۰ نمونه سوال اطلاعات عمومی

سوالات استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه شریف ( بخش عمومی + پاسخنامه تشریحی )

 1. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی
 2. سوال آمار ۳۳۰ عدد + پاسخ تشریحی
 3. سوال معارف ۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی
 4. سوال ریاضی ۴۵۰ عدد + پاسخ تشریحی
 5. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد + پاسخ تشریحی

بخش دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور / مناسب برای آزمون استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه شریف

 1. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر اول / خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی
 2. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دوم / اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی
 3. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر سوم/ آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی
 4. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر چهارم / شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی
 5. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر پنجم / تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی

نتیجه گیــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی کارشناس امور ادرای دانشگاه شریف

همانطور که مشاهده کرده اید تمامی آنچه را که برای موفقیت در این آزمون استخدامی بدان نیاز داشته اید را برایتان در این مجموعه قرار داده ایم تا تنها همانطور که گفته ایم با مطالعه همین مجموعه بتوانید پای به این رقابت سخت و حساس بگذارید. این بسته یعد از بررسی های بسیار زیادی نسبت به مجموعه های مشابه کارشناس امور اداری داشنگاه شریف تولید شده است و تمامی روزنه های خالی دیده شده در وبسایت های دیگر پر شده تا داوطلب با خیالی آسوده با در دست داشتن منبعی کامل مطالعه خود را شروع کند.

کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه شریف در کشــور

10%
 • 2

  روز

 • 18

  ساعت

 • 44

  دقیقه

 • 36

  ثانیه

  595,000 ریال

مکمل این بسته : سوالات استخدامی دانشگاه شریف

موفقیت با بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه صنعتی شریف

موفقیت یک روند است، شاید یک سری از اهداف به صورت آنی و یک شبه اتفاق بیفتد اما برخی از هدف ها همانند موفقیت در آزمون استخدامی نیازمند صرف زمان بیشتری است تا تحقق یابد. در این مورد نیاز دارید تا یک منبع کامل را در اختیار داشته باشید. قابل ذکر است که با مطالعه‌ی بخش قبل از این مجموعه که به تشریح ریز محتویات بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه  شریف پرداختیم، دریافتید که تمامی دروس مربوط به این رشته با حفظ نکات اصولی و رعایت اولویت ها در این مجموعه‌ی فوق تکمیلی قرار داده شده و جای هیچ گونه سوالی باقی نگذاشته است.

سوالات استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه شریف

فقط کافیست پس از دریافت بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور اداری از وبسایت ایران سوال طبق یک برنامه‌ی هدفمند که برای خودتان تنظیم کرده اید پیش بروید و با اجرای همین روند درصد پیشرفت خود را ارزیابی کنید و در صورت نیاز اصلاحات لازم را انجام دهید. قطعاً با این روش و مطالعه‌ی دقیق محتوای این پکیج به موفقیتی تضمینی خواهید رسید و استخدام در شغل دلخواهتان را رقم خواهید زد. برای موفق شدن در آزمون استخدامی دانشگاه شریف بی شک موانعی وجود خواهد داشت و این موانع همانند یک دیوار رو در روی شما قرار خواهند گرفت که این امر کاملا طبیعی است. فقط کافیست بدانید که قرار نیست متوقف شوید و باید بالا رفتن از دیوار را یاد بگیرید. ما این کار را با تولید بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور اداری که توسط افراد خبره ای که با تیم متخصص ایران سوال همکاری می کنند صورت گرفته است، برایتان آسان کرده ایم.

منابع محتوای بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه شریف

شاید برایتان سوالی پیش آید که سوالات و جزوات موجود در بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور اداری از چه منابعی گردآوری می شود و اطمینان نسبت به اعتبار محتوای آن چگونه باید حاصل شود؟ باید بگوییم که آموخته های ما از همان ابتدای سال تحصیلی پیش زمینه ای بوده برای رسیدن به شغلی درآمدزا برای آینده ای که حالا در آن قرار داریم و به آن نیازمندیم تا زندگی شغلی و اجتماعی بهتری داشته باشیم. برای تحقق این امر آزمونی با عنوان آزمون استخدامی طراحی شده است که می تواند سنجشی باشد بین افرادی که از آمادگی بالایی برخوردارند و افرادی که به هر دلیلی از رقبا جا می مانند. در این آزمون آینده ساز سوالاتی مطرح است که تماماً از کتب درسی دوران تحصیلی برگرفته شده است.

اما مطالعه‌ آنها به تنهایی برای داوطلبین دشوار و خسته کننده است و باعث می شود زمان زیادی بیهوده از دست برود. به همین دلیل با همکارانمان در تیم ایران سوال بر آن شدیم تا محتوای ارزشمندی را از کتب درسی دوران تحصیلی و همچنین جزوات دانشگاهی گردآوری کرده و در فایل PDF با عنوان بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور اداری قرار دهیم. همچنین سوالاتی مشخص در اکثر آزمون های برگزار شده در سال های متوالی تکرار می شد که نشان از اهمیت آنها داشت. برای پیشبرد هر چه بهتر و بیشتر هدف قبولی شما عزیزان در آزمون استخدامی دانشگاه صنعتی شریف اصل سوالات پر تکرار آزمون سال های گذشته را در این مجموعه قرار دادیم که مطالعه آن به شدت توصیه می شود.

مطالعه مقاله : چگونه در آزمون های استخدامی موفق شویم ؟

دانلود رایگان بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور اداری دانشگاه شریف ؟

تا به حال برایتان پیش آمده که از یک کتاب در کتاب فروشی خوشتان بیاید و مدیر فروشگاه آن کتاب را به صورت رایگان به شما تقدیم کند؟ بعید می دانیم چنین اتفاقی افتاده باشد، چرا که برای تولید محتوای آن کتاب و همچنین تدوین و چاپ آن هزینه هایی صورت گرفته است که آن کتاب را ارزشمند کرده است. پس اگر با تیتر دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور اداری در هر وبسایتی روبرو شدید بدانید که مطالب آن کامل نمی باشد و فاقد ارزش محتوایی است. چرا که اگر مدیریت و تلاشی در پس تولید آن وجود داشت هیچگاه به صورت رایگان عرضه نمی شد.

این وبسایت ها صرفاً جهت افزایش بازدید کاربران از صفحاتشان این ترفند فریبنده را به کار می گیرند که اگر داوطلبی برای جایگاه خودش ارزش و احترام قائل شود به هیچ عنوان حاضر به دریافت آن نمی شود و وقت خود را صرف مطالعه‌ی سوالاتی که از هیچ منبع معتبری نشات نمیگیرد، نمی کند. چرا که در صورت دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور اداری زمان زیادی را هدر خواهد داد و احتمالا جای جبرانی باقی نمی ماند. کسی دلسوز شماست که به وظایفش نسبت به جایگاه ارزشمندتان متعهد باشد و تأیید شده‌ی این حرفه باشد. وبسایت ایران سوال با تولید بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور اداری رتبه‌ی بالایی را در بین وبسایت های مشابه به خود اختصاص داده و به راحتی می توانید از خدمات آن نهایت بهره را ببرید.

وبسایت دانشگاه شریف

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد