دانلود نمونه سوالات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی وزارت بهداشت (منابع مهم آزمون سال 1403)

سوالات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی وزارت بهداشت ایران سوال مجموعه متفاوتی در سراسر کشور نیز می باشد که برگرفته از منابع و مواد اعلام شده آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال جاری نیز می باشد. در ادامه روند تولید نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت با توجه بر استقبال بسیار زیاد داوطلبین کاردان بالینی فوریتهای پزشکی وزارت بهداشت دست به تولید این مجموعه زده ایم و بعد از بررسی های بسیار زیاد در تمامی وبسایت ها و کمی و کاستی ها موجود بسته هایشان تمامی روزنه های خالی را پر کرده ایم و این منبع فوق کامل را در اختیارتان قرار داده ایم تا با خیالی آسوده به مطالعه پرداخته و آزمونی سرشار از موفقیت را پشت سر بگذارید. لازم به ذکر است که این منبع زیر مجموعه سوالات استخدامی اورژانس کشور نیز می باشد.

سوالات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی وزارت بهداشت

دانلود سوالات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی وزارت بهداشت

سوالات تخصصی : دارد با کفیت بالا سوالات عمومی : دارد با پاسخ تستی تشریحی
جزوات : در بخش عمومی دارد دفترچه ها : اصل دفترچه های فراگیر

دفترچه آزمون استخدامی فوریتهای پزشکی باعث آپدیت مجموعه های ما شده است

داوطلبین عزیز همانطور که مسحضر می باشید وبسایت ایران سوال تمامی محصولات استخدامی خود را برای هر آزمون آپدیت خواهد کرد و این مهم تنها به دفترچه های اعلامی از سوی سازمان و نهاد های برگزاری آزمون های استخدامی برای هر سال صورت خواهد گرفت و مواد اعلامی آزمون را در آن قرار خواهند داد که مجموعه سوالات استخدامی کاردان فوریتهای پزشکی اورژانس وزارت بهداشت از این امر مستثنی نیست و ما برای سال جاری با توجه بر مواد اعلام شده نمونه سوالات را از کتب های درسی و جزوات برتر دانشگاهی و از همه مهم تر اصل نمونه سوالات آزمون های سالهای گذشته کاردان فوریتهای پزشکی با پاسخنامه برایتان تولید و در این بخش خدمتتان ارائه کرده ایم.

محتویات کامل سوالات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی وزارت بهداشت ایران سوال


سوالات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی وزارت بهداشت ( بخش تخصصی )

 • سوالات استخدامی آناتومي، فيزيولوژي و فارماكولوژي 500 سوال با پاسخ
 • سوالات استخدامی فرايند عمليات، ارزيابي بيمار، تروما و آشنايي با حرارت ترومايي، تصادفات، حوادث غيرمترقبه و اورژانس محيطي 300 سوال با پاسخ
 • سوالات استخدامی اورژانسهاي پزشكي شامل بيماري قلبي، مغزي و ريوي، كاهش هوشياري و ديابت و ساير اورژانسها  600 سوال با جواب
 • سوالات استخدامی اقدامات حياتي پايه و پيشرفته و دستگاه شوك خودكار و ساير دستگاههاي مورد لزوم 300 سوال با پاسخنامه

سوالات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی وزارت بهداشت ( بخش عمومی + پاسخ تستی )

 1. ۵۸۵ سوال زبان و ادبیات فارسی
 2. ۷۲۰ سوال معارف اسلامی
 3. ۶۱۰ سوال ریاضیات و آمار
 4. ۴۲۵ سوال هوش و استعداد
 5. ۵۶۵ سوال مهارت های هفت گانه کامپیوتر
 6. ۵۰۰ سوال زبان انگلیسی
 7. ۵۵۰ سوال اطلاعات عمومی

سوالات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی وزارت بهداشت ( بخش عمومی + پاسخ تشریحی )

 1. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی
 2. سوال آمار ۳۳۰ عدد + پاسخ تشریحی
 3. سوال معارف ۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی
 4. سوال ریاضی ۴۵۰ عدد + پاسخ تشریحی
 5. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد + پاسخ تشریحی

جزوات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی وزارت بهداشت ( بخش عمومی )

 • ۱۴۶ صفحه درسنامه زبان و ادبیات فارسی
 • ۱۱۰ صفحه درسنامه احکام و معارف اسلامی
 • ۲۶۵ صفحه درسنامه مهارت های هفت گانه ICDL
 • ۱۳۷ صفحه درسنامه ریاضی و آمار مقدماتی
 • ۱۲ صفحه درسنامه هوش و توانمندی های عمومی
 • ۱۵۵ صفحه درسنامه زبان انگلیسی
 • ۱۲۴ صفحه درسنامه اطلاعات عمومی

بخش دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دستگاههایی اجرایی کشور ( مناسب برای آزمون استخدامی کاردان بالینی)

 1. آزمون خرداد ماه سال ۹۴ / اولین آزمون فراگیر + پاسخ تشریحی
 2. آزمون اسفند ماه سال ۹۴ / دومین آزمون فراگیر + پاسخ تشریحی
 3. آزمون آبان ماه سال ۹۵ / سومین آزمون فراگیر + پاسخ تشریحی
 4. آزمون شهریور ماه ۹۶ / چهارمین آزمون فراگیر + پاسخ تشریحی
 5. آزمون تیر ماه سال ۹۷ / پنجمین آزمون فراگیر + پاسخ تشریحی

نتیجه گیــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی وزارت بهداشت

موفقیت در هر رده ای از زندگی باعث افتخار است و تماما همه در تلاشند تا بتوانند موفقیتی را برای خود کسب کنند. حال یک لحظه بی اندیشید بر اینکه این موفقیت آینده شغلی شما باشد ؟ مسلما هر انسانی دوست دارد که یک سغل بسیار مناسب و در خور شخصیت خود داشته باشد و آینده خود را تضمین نمایید. به همین دلیل شما داوطلبین عزیز باید در این مسیر از افراد با تجربه در زمینه هایی که می خواهید در آن موفق شوید مشورت بیرید و در انتها راه و درست را با منطق خود انتخاب کنید. ما برای قبولی شما داوطلبین عزیز در آزمون استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی هر اآنچه که نیاز بود را در این مجموعه قرار داده ایم و معتقدیم هر داوطلبی با مطالعه نمونه سوالات موجود در این بسته می تواند اتفاقی خوش را برای خود رغم بزند.

جامع ترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی وزارت بهداشت در کشور

10%
 • 6

  روز

 • 2

  ساعت

 • 56

  دقیقه

 • 26

  ثانیه

  395,000 ریال

مکمل این بسته : سوالات استخدامی اورژانس کشور

قبولی در آزمون استخدامی وزارت بهداشت در رشته کاردان بالینی اورژانس

همانطور که می دانید هر ساله نیروهای مشغول به کار زیادی در کشور به سن بازنشستگی می رسند و باید نیروهای متخصص جوان در همان شغل جایگزین شوند، به همین دلیل با توجه به همه شرایط طبق بیانیه ای آزمون استخدامی وزرات بهداشت و رشته کاردان بالینی فوریتهای پزشکی برگزار می شود. از همین رو وبسایت ایران سوال به عنوان یکی از پر بازدیدترین شبکه های اجتماعی تمامی موارد مهم و کاربردی که برای حضوری موفق در این آزمون برای داوطلب ضروری است را از منابع معتبر گردآوری و در یک فایل با عنوان بسته نمونه سوالات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی قرار داده است.

بی شک شما برای اینکه بتوانید به درصد بیشتری از سوالات آزمون پیش رو پاسخ دهید و نتیجه ای مطلوب تر را به دست آورید باید کتاب های درسی و هر موردی که آموخته اید را مطالعه کنید، از طرفی هم زمانی که در اختیار دارید برای مطالعه این حجم از مطالب و کتاب های حجیم کفایت نمیکند، بنابراین نیاز دارید که یک منبع مفید و کارآمد تهیه کنید و به مطالعه آن بپردازید. اما دغدغه اکثر داوطلبین همین است که حالا به چه منابعی اعتماد کنیم؟ باید بگوییم که نیازی به نگرانی نیست، چون اگر در این زمینه کار را دست کاردان بسپارید تمام دغدغه های شما پایان می پذیرد.

چرا مطالعه اصل سوالات تخصصی آزمون کاردان بالینی فوریتهای پزشکی بسیار مهم است ؟

در کنار سوالات و مطالب درسی و دانشگاهی که لازمه تست زنی شما عزیزان می باشد توسط اساتید برتر دانشگاهی به سراغ آرشیو سوالاتی که از آزمون های برگزار شده در سال های قبل موجود بود رفتیم و پس از بررسی های صورت گرفته اصل سوالات مهم و پر تکرار را در بسته نمونه سوالات استخدامی کاردان بالینی قرار دادیم. چرا که هر یک از شما عزیزان با مطالعه و تست زنی سوالات آزمونی در میابید که تمرکز طراحان سوالات در هر سال بیشتر روی چه مواردی بوده و همان ها را با دقت بیشتری مطالعه میکنید و همچنین با میتوانید تا حدودی با شیوه طراحی سوالات آزمونی نیز آشنا شوید و بدین ترتیب از استرس شما کاسته خواهد شد.

بهره مندی از تجربیات اساتید دانشگاهی در این راه بسیار کمک کننده بود و به نتیجه های جالبی دست پیدا کردیم، همانطور که مشخص است استادان هم مراحل زیادی را پشت سر گذاشته و از آزمون های متعددی گذر کرده اند تا به این مرحله و جایگاه رسیده اند، به همین دلیل با شیوه طراحی سوالات آشنا هستند و میتوانند سوالات تولید شده جدید را مشابه سوالات آزمونی طراحی کنند و مهم تر از آن، به دلیل سر و کار داشتن با تعداد بیشماری دانشجو در سال هایی که تدریس می کردند، به نیازهای داوطلبین مسلط هستند و می توانند مجموعه نمونه سوالات استخدامی نام برده شده را طوری طراحی کنند که داوطلب از هر منبع دیگری برای مطالعه جهت حضوری موفق در آزمون استخدامی اورژانس بی نیاز شود.

آمادگی لازم با عدم دانلود رایگان سوالات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی در آزمون

با دریافت مجموعه نمونه سوالات استخدامی کاردان بالینی از وبسایت ایران سوال تمامی موارد مهم مورد نیاز را جهت رسیدن به آمادگی لازم و رسیدن به رتبه قبولی در آزمون را یکجا در یک پکیج بی نظیر در اختیار دارید که همیشه و در هر ساعت از شبانه روز به آن دسترسی خواهید داشت. همانطور که در بخش های ابتدایی این صفحه مشاهده کردید، فهرستی از مطالب و محتوای موجود در این مجموعه را برایتان قرار دادیم تا با آگاهی بیشتری اقدام به دریافت آن کنید.

درست است که هر یک از شما به دلایلی مشغله های فکری و کاری و اقتصادی دارید، اما این موضوع نباید باعث شود که گول وبسایت های نامعتبر را بخاطر پرداخت نکردن هزینه ای بابت دریافت سوالات بخورید. شاید شرکت در هر آزمون استخدامی برای شما دریچه ای باشد تا به شغلی جهت تامین زندگی آینده برسید، پس نباید به هیچ عنوان این فرصت بزرگ را از دست بدهید و فریب تیترهای جذابی مانند دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی وزارت بهداشت را بخورید. هیچ میدانید که اگر قرار بود تولید محتوایی اثر بخش در چنین وبسایت هایی صورت گیرد حتما باید هزینه هایی صرف می شد؟ و اگر هزینه ای در این راه صرف شده بود به هیچ عنوان این سوالات به صورت رایگان در دسترس نبود. این افراد تنها هدفشان از این تیترها افزایش بازدید سایت می باشد و مجموعه هایی که قرار می دهند فاقد ارزش محتوایی می باشد. لطفا در انتخاب منابع و اعتماد به وبسایت های متفرقه درست تصمیم بگیرید تا مبادا از دور رقابت حذف شوید.

سازمان اورژانس کشور


مهم ترین نمونه سوالات استخدامی آزمون سال جاری

سوالات استخدامی وزارت نیرو

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

سوالات استخدامی تامین اجتماعی

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی

 

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد