دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه ( کاملترین منبع مطالعاتی مترجمی زبان انگلیسی )

سوالات استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه عنوان بسته ای است که در این بخش از وبسایت برایتان تولید و خدمت شما عزیزان همیشه همراه ارائه خواهیم کرد. مجموعه سوالات تخصصی مترجمی زبان انگلیسی یکی از پرمحتوا ترین و استاندارد ترین بسته های ارائه شده از وبسایت ایران سوال است که با توجه بر تماس های مکرر شما عزیزان تولید و خدمتتان ارائه شده است. تمامی سعی و تلاشمان را کرده ایم تا در نهایت امر این بسته با بخش های متفاوتی اعم از سوالات تخصصی + اصل سوالات تخصصی بهمراه جزوات و بخش های متنوع دیگر که اگر تا پایان این مطلب با ما همراه باشید می توانید آنها را مشاهده و گام بلندی برای قبولی در آزمون استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزرات خاجه بردارید. با ما همراه باشید.

آنچه در مجموعه سوالات استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه خواهید دید


سوالات استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه ( بخش تخصصی + پاسخنامه )

 • ۵۰ سوال استخدامی دستور زبان انگلیسی
 • ۵۰ سوال استخدامی درک مطلب
 • ۵۰ سوال استخدامی واژگان

جزوات تخصصی مترجمی زبان انگلیسی وزرات خارجه ( کاملترین جزوات در کشور )

 • جزوه دستور زبان انگلیسی
 • جزوه درک مطلب
 • جزوه واژگان

سوالات استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه ( بخش عمومی + پاسخنامه تستی )

 • ۵۰۰ سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۸۰۰ سوال معارف اسلامی
 • ۶۵۰ سوال ریاضیات و آمار
 • ۴۵۰ سوال هوش و استعداد
 • ۵۵۰ سوال مهارت های هفت گانه کامپیوتر
 • ۵۰۰ سوال زبان انگلیسی
 • ۵۹۰ سوال اطلاعات عمومی

سوالات استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه ( بخش عمومی + پاسخنامه نشریحی )

 1. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد
 2. سوال آمار ۳۳۰ عدد
 3. سوال معارف ۱۲۰ عدد
 4. سوال ریاضی ۴۵۰ عدد
 5. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد

جزوات عمومی مترجمی زبان انگلیسی وزرات خارجه

 1. جزوه زبان و ادبیات فارسی ( ۹۷ صفحه )
 2. جزوه احکام و معارف اسلامی( ۱۶۷ صفحه )
 3. جزوه مهارت های هفت گانه ICDL ( ۱۵۵ صفحه )
 4. جزوه آمار و ریاضیات ( ۱۷۵ صفحه )
 5. جزوه زبان انگلیسی (گرامر،واژگان،درک مطلب و …) ( ۱۳۷ صفحه )

اصل دفترچه استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی کشور / مناسب برای آزمون استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه

 1. دفترچه استخدامی فراگیر اول / خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی
 2. دفترچه استخدامی فراگیر دوم / اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی
 3. دفترچه استخدامی فراگیر سوم/ آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی
 4. دفترچه استخدامی فراگیر چهارم / شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی
 5. دفترچه استخدامی فراگیر پنجم / تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی

نتیجه گیــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه

تمامی محتویات این مجموعه را برایتان به نمایش گذاشته ایم و خدارا شکر می کنیم که توانستیم در این راه همراه و همپای شما عزیزان داوطلب و کارجویان عزیز قدم برداریم. ما این بسته را بعد از بررسی های بسیار زیاد در تمامی وبسایت های مشابه تولید نموده ایم چرا که مطمئنیم تمامی بسته ها در کشور کمی و کاستی هایی را شامل می شود و ما با کمی تعمل و صبوری توانستیم بسته ای در خور شما عزیزان تولید و خدمتتان ارائه نماییم. با آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبین آزمون استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه .

دانلود کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه

10%
 • 4

  روز

 • 10

  ساعت

 • 20

  دقیقه

 • 2

  ثانیه

  598,000 ریال

مجموعه مرتبط : سوالات استخدامی دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورش

درباره‌ی بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه

در این قسمت قصد داریم در کنار توضیح ریز محتویات بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه در بالا به شرح منابع گردآوری محتویات موجود در آن بپردازیم تا بتوانید هنر انتخاب بهترین ها را کسب کنید و آگاهانه و با خیالی آسوده به سوی موفقیت گام بردارید. قطعاً سوالات مطرح شده در آزمون استخدامی وزارت خارجه از کتب، دروس و جزواتی است که از ابتدای سال تحصیلی تا به امروز آنها را آموخته اید ولی بی شک جمع آوری تمامی این منابع به تنهایی کار دشوار و زمان بری است و مقدار زیادی از انرژی و انگیزه‌ را در شما می کاهد. به همین دلیل تیم متخصص ایران سوال این مسئولیت مهم را برای بهبود و تسریع هدف قبولی در داوطلبین را بر عهده گرفته است و با استفاده از تجربیات اساتید برتر دانشگاهی و همچنین کمک کارشناسان همراه این تیم به تهیه و تولید محصولی ارزشمند و با کیفیت پرداخته اند و در نهایت پس از گذر از مرحله‌ی استاندار سازی با عنوان بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی تخصصی مترجمی زبان در دسترس داوطلبین قرار گرفته است.

سوالات استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه

حالا سوال اینجاست که چرا از اساتید دانشگاهی دعوت به همکاری کردیم؟ زیرا تنها افرادی هستند که با نیازهای داوطلبین و همچنین نحوه‌ی طراحی سوالات آشنایی کامل را دارند و بهترین هدایتگران در این راستا می باشند. لازم به ذکر است که مورد دیگری در این پکیج استثنایی برای کاربرانی که آن را دریافت می کنند وجود دارد و آن هم قرار دادن اصل سوالات پر تکرار آزمون ادوار گذشته می باشد که کمک شایان ذکری در افزایش درصد قبولی شما عزیزان می کند. وبسایت ایران سوال حامی همیشگی جایگاه داوطلبین از همه‌ی جنبه های موفقیت می باشد. پس با خیالی آسوده به استقبال آزمون استخدامی مترجمی زبان انگلیسی بروید.

آیا با دریافت مجموعه سوالات استخدامی مترجمی زبان انگلیسی از وبسایت ایران سوال کار تمام است و به موفقیت خواهید رسید؟

چند اصل مهم و اساسی برای موفقیت در آزمون استخدامی مترجم زبان انگلیسی وجود دارد که یکی از آنها هنر انتخاب اصولی بهترین منبع آموزشی است. با توجه به توضیحات مکتوب که در بخش های بالا مشاهده کردید متوجه شدید که بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی مترجم زبان انگلیسی وزرات خارجه از وبسایت ایران سوال با دارا بودن تمامی موارد مورد نیاز هر داوطلب به صورت بخش بندی استاندارد دقیقاً همان چیزی است که هر متقاضی برای موفقیت در آزمون پیش رو به آن نیاز دارد. در کنار این اصل، اصول دیگری هم وجود دارد که برنامه ریزی هدفمند و تلاش جهت بهبود یادگیری از مهم ترین آنها هستند. محصول قرار داده شده برای شما عزیزان با وجود حفظ ترتیب اصولی دروس و بخش بندی منظم مطالب طبق اولویت های موجود حتی قابلیت افزایش انگیزه و اعتماد به نفس را دارا است.

سوالات استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه

این نشان دهنده‌ی اهمیت جایگاه داوطلبین برای اعضای تیم ایران سوال است و ما همیشه حامی شما عزیزان هستیم. در این بین در کنار مجموعه نمونه سوالات استخدامی جامع و کارآمدی که پیش روی شماست فقط نیاز به یک برنامه ریزی هدفمند دارید تا با تلاش و متعهد بودن به آن بتوانید درصد موفقیت خود را تا حد بالایی افزایش دهید. هر اندازه که فکر و هدف استخدام در شما ریشه دوانده باشد به همان اندازه برای رسیدن به آن تلاش خواهید کرد و میزان تلاش شما با حدنساب رتبه‌ی قبولی در آزمون استخدامی وزارت امور خارجه رابطه‌ی مستقیم دارد. حالا که راه رسیدن به استخدام در شغل دلخواهتان را پیدا کردید و نقشه‌ی این مسیر در اختیارتان است قدم بردارید و با کمی همت و تلاش به هدف نهایی راه یابید و موفقیت خود را در این آزمون تضمین کنید.

از دریافت رایگان نمونه سوالات استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه به شدت بپرهیزید

داوطلبی که تمام فکر و تلاشش کسب رتبه‌ی قبولی در آزمون استخدامی و ایجاد شغل برای آینده ای بهتر است نگاهش به مسائل طور دیگری می شود. منظور از این حرف این است که در پی یافتن منابعی جامع و معتبر است تا پیشبرد اهدافش را سرعت بخشد و بتواند به راحتی از چالش های پیش رو عبور کند و تمام موانع را با موفقیت پشت سر بگذارد. در اصل، داوطلبین با انتخاب های خود در هر کاری ارزش و اعتبارشان را مشخص می کنند. حال سوال این است که راه کسب این هنر چیست؟ از چه مسیری می توان درصد دست یابی به پیروزی را افزایش داد؟ قطعاً دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی مترجم زبان انگلیسی نمیتواند نیازهایتان را به طور کامل رفع کند، زیرا محتوای ناقص  و تیتر وسوسه انگیز آن تنها برای افزایش بازدید از وبسایت و کسب جایگاه است و مطالب موجود در آن فاقد اعتبار می باشد.

سوالات استخدامی مترجمی زبان انگلیسی وزارت خارجه

یعنی در واقع نسبت به سوالاتی که در قسمت بالا پیش آمد باید بگوییم راه رسیدن به هنر موفقیت به کارگیری عقل در کنار منابع موجود برای انتخاب بهترین هاست و بدون توجه به این موضوع مهم نمی توان انتخاب های خوبی نسبت به منبعی استاندارد داشت. پس برای قبولی در آزمون استخدامی وزارت امور خاجه کتابهای جامع و معتبر را با پرداخت هزینه ای در قبال مطالب و سوالات مفید و پر بار موجود در آن را از وبسایت های معتبر و کاربلد بخواهد تا در مواجهه با بزرگ ترین شانس زندگی‌تان بتوانید به راحتی به مرحله‌ی استخدام برسید.

وبسایت وزارت امور خارجه


داغ ترین مجموعه های سال 1403

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد