دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشور ( منبع کامل آزمون استخدامی سال 1403)

سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشور ایران سوال مجموعه ای بر گرفته از اصل سوالات آزمون های ادوار گذشته این عنوان شغلی نیز می باشد و مسلما تنها کمک کننده داوطلبین عزیز در آزمون استخدامی شرکت هواپیمایی سال 1403 کشور نیز خواهد بود. این مجموعه فوق کامل برای داوطلبینی که قصد شرکت و قبولی در این آزمون را دارند تولید و همه جوانب برای قبولی عزیزان شرکت کننده در این آزمون در نظر گفته شده است. قبولی در آزمون استخدامی بستگی به شرایط مختلفی دارد اما ۳ اصل بسیار مهم برای قبولی در هر آزمونی عباتند از : ۱ – در دست داشتن منبع مطالعاتی استاندارد و فوق کامل ( که این روز ها در وبسایت ها بسیار کم دیده خواهد شد ) ۲- مطالعه اصل سوالات آزمون های ادوار گگذشته ( در این بسته ۵۰ % از اصل سوالات هواپیمایی کشور مختص آزمون های سالهای قبل نیز استفاده شده است ) ۳ – برنامه ریزی مطالعاتی مدون داوطلبین و هدف گذاری آنها . بی شک می توانید جزو قبول شدگان نهایی در آزمون استخدامی شرکت هواپیمایی سال 1403 باشید پس با ما همراه باشید .

محتویات کامل مجموعه سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشور ایران سوال


بخش دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشــور مربوط به ۵ دوره گذشته + پاسخنامه کامل

 • ۷۵ عدد سوال اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی سازمان هواپیمایی کشور  + پاسخ تشریحی
 • ۷۵ عدد سوال ریاضی و آمار مقدماتی سازمان هواپیمایی کشور + پاسخ تشریحی
 • ۷۵ عدد سوال زبان و ادبیات فارسی سازمان هواپیمایی کشور + پاسخ تشریحی
 • ۷۵ عدد سوال معارف اسلامی سازمان هواپیمایی کشور + پاسخ تشریحی
 • ۷۵ عدد سوال زبان انگلیسی عمومی سازمان هواپیمایی کشور + پاسخ تشریحی
 • ۷۵ عدد سوال درس فناوری اطلاعات سازمان هواپیمایی کشور + پاسخ تشریحی
 • ۷۵ عدد سوال هوش و استعداد سازمان هواپیمایی کشور + پاسخ تشریحی

سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشور( بخش عمومی + پاسخنامه تستی )

 1. سوال زبان انگلیسی ۱۷۳۰ عدد
 2. سوال هوش و استعداد ۱۴۰۰ عدد
 3. سوال زبان و ادبیات فارسی ۲۸۸۰ عدد
 4. سوال آمار و ریاضیات ۲۹۵۰ عدد
 5. سوال کامپیوتر و فن آوری اطلاعات ۲۸۷۰ عدد
 6. سوال معارف اسلامی ۱۶۹۰ عدد
 7. سوال اطلاعات عمومی ۲۴۲۰ عدد

سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشور( بخش عمومی + پاسخنامه تشریحی )

 1. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد
 2. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد
 3. سوال ریاضی ۴۵۰ عدد
 4. سوال معارف ۱۲۰ عدد
 5. سوال آمار ۳۳۰ عدد

جزوات استخدامی سازمان هواپیمایی کشور( بخش عمومی )

 1. جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی ( ۹۷ صفحه )
 2. جزوه استخدامی احکام و معارف اسلامی( ۱۶۷ صفحه )
 3. جزوه استخدامی مهارت های هفت گانه ICDL ( ۱۵۵ صفحه )
 4. جزوه استخدامی آمار و ریاضیات ( ۱۷۵ صفحه )
 5. جزوه استخدامی زبان انگلیسی (گرامر،واژگان،درک مطلب و …) ( ۱۳۷ صفحه )

سوالات و جزوات عقیدتی سیاسی و معارف مناسب برای آزمون استخدامی سازمان هواپیمایی کشور

 1. بسته بی نظیر سوالات استخدامی معارف ۸۳۰ عدد + پاسخ
 2. بسته فوق کامل و مفید نمونه سوالات عقیدتی و سیاسی ۶۲۵ عدد + پاسخ
 3. بهترین جزوه حاوی هر دو بخش معارف و بخش عقیدتی و سیاسی ۸۶۰ صفحه

نتیجه گیــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی

مسلما آرزوی تمامی شما داوطلبین عزیز شکت کننده در این آزمون استخدامی چیزی جز قبولی نیست . ما با صراحت هر چه تمام تر خدمتتان عرض می کنیم که تلاش های صورت گرفته تنها برای این بود که کاملترین مرجع مطالعاتی نمونه سوالات استخدامی این سازمان را در اختیارتان قرار دهیم و خدا را شاکریم که به این مهم رسیدیم . تیم تولید محتوای ایران سوال معتقد است که هر داوطلب با دریافت این منبع مطالعاتی بسیار کامل می تواند آزمون استخدامی سازمان هواپیمایی کشور را با موفقیت پشت سر بگذارد.

دانلود کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشور تنها در ایران سوال

نحوه مطالعه و کاهش استرس داوطلبین در آزمون استخدامی شرکت هواپیمایی کشور

متاسفانه استرس و نگرانی قبل از برگزاری آزمون استخدام شرکت هواپیمایی کشور همراه همیشگی اکثر متقاضیان و داوطلبین بوده و هست. برای چنین افرادی چندان تفاوتی هم ندارد که چقدر مطالعه داشته باشند، استرس همیشه در نزدیکی آنهاست. اگر شما عزیزان، دانش درست و کافی جهت مواجهه با استرس خود را نداشته باشید، عواقب جبران ناپذیری را برایتان به همراه خواهد داشت. به طور مثال باعث می شود هم کیفیت مطالعه و یادگیری شما کاهش پیدا کند و هم در نهایت نتیجه مطلوبی در آزمون نگیرید. به همین دلیل در کنار ارائه مجموعه نمونه سوالات استخدامی  سازمان هواپیمایی کشوری به نکاتی که به شما کمک میکند تا استرس خود را کنترل کنید میپردازیم تا بهترین نتیجه را حاصل کنید. این بخش توسط برجسته ترین مشاوران و روانشناسان تیم ایران سوال تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

اولین پیشنهاد برای این دسته از داوطلبین این است که هنگام مطالعه محتوای این پکیج کاربردی و ارزشمند تمامی شرایط را به آزمون پیش رو شبیه سازی کنید تا با چنین فضایی آشنا شوید و مقداری از اضطراب شما کاسته شود. مثلا برای خود یک صندلی تهیه کنید و حس کنید که در جلسه آزمون هستید، یک زمان مشخص را برای پاسخ گویی به سوالات تستی در نظر بگیرید و خود را متعهد کنید تا فقط در آن مدت زمان هر تعداد سوال را که توانستید پاسخ دهید. مورد دیگر اینکه به هیچ عنوان حین پاسخگویی به تست ها پاسخنامه را نگاه نکنید. رعایت این نکات به ظاهر ساده، میتواند کمک کننده بزرگی برای کم شدن و یا حتی از بین رفتن استرس شما برای شرکت در آزمون استخدامی  شرکت هواپیمایی باشد.

قبولی تضمینی در آزمون استخدامی شرکت هواپیمایی کشور به چه قیمتی …..

یک موضوع کاملا آشکار اینکه برای تیم پشتیبانی ایران سوال به دفعات بالا پیش آمده که کاربری تقاضای مجموعه ای تضمینی جهت موفقیت در آزمون استخدامی شرکت های هواپیمایی را می کند. از او دلیل درخواست تصمین را جویا شدیم، در جواب به ما گفته اند که مثلا در آزمون گذشته از یک وبسایتی نمونه سوالات استخدامی شرکت هواپیمایی رایگان دریافت کرده ایم اما موفق به قبولی نشده ایم. در این باره حرف ها بسیار است، اما مهم ترین نکته اینکه پشت صحنه تولید این پکیج تلاش ها و هزینه های بسیاری صرف شده است، به طور مثال شاید قسمت های کوچکی از مشاوره ها را برای حمایت از شما عزیزان و همچنین تسریع پیشبرد اهدافتان به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم اما این بدان معنی نیست که مشاوران این تیم متخصصی هیچ هزینه ای از ما دریافت نکرده باشند، یا مثلا اساتید دانشگاهی به هیچ عنوان تجربیات خود را به صورت رایگان در اختیار ما قرار نمی دهند.

به همین دلیل است که مجموعه نمونه سوالات آزمون شرکت هواپیمایی کشور که در وبسایت ایران سوال منتشر و ارائه می شود هزینه ای را برای کاربر در بر دارد و بدانید که اگر وبسایتی اطلاعاتی را رایگان در اختیارتان قرار داد، آن مجموعه فاقد ارزش محتوایی می باشد چون هیچ تلاشی برای تولید محصولی با کیفیت انجام نشده است، بنابراین دریافت چنین مطالبی نه تنها به شما کمک نخواهد کرد، بلکه شما را از مسیر درست نیز خارج خواهد کرد و بعضاً حتی از دور رقابت حذف خواهید شد و این خسارت جبران ناپذیری است. پس سعی کنید برای آینده خود ارزش قائل شوید و منابع درخواستی خود را از وبسایت های معتبر بخواهید و در این راه حساب شده هزینه کنید تا سرمایه گذاری شما در آینده ای نه چندان دور سودمند واقع شود.

نحوه تولید نمونه سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشور ایران سوال

در بخش قبل به صرف هزینه هایی جهت تولید بسته نمونه سوالات استخدامی شرکت هواپیمایی اشاره کردیم. اگر دقت کرده باشید در مورد اساتید دانشگاهی و تجربیاتشان هم صحبت هایی به میان آمد. شاید برایتان سوال پیش آید که استادان دانشگاه ها چه نقشی را ایفا می کنند، در خصوص لازم است بگوییم که مهم ترین نقش را این بزرگواران دارند، چرا که خود تمامی این مراحل را سپری کرده و آزمون هایی را پشت سر گذاشتند تا به این مرحله رسیده و معلومات خود را به صورت تخصصی به دانشجویان زیادی تعلیم می دهند و حتی گاهاً هم پیش آمده که به عنوان مراقبین آزمون استخدامی شرکت هواپیمایی کشوری انتخاب شدند.

به همین دلیل شدیدا به شیوه طراحی سوالات تسلط دارند و می توانند سوالات مهم و کاربردی شبیه سازی شده به آزمون را گردآوری کنند و بعد از مرحله استاندارد سازی در این پکیج طلایی جای دهند، همچنین این موضوع خیلی اهمیت دارد که مجموعه مورد نیازتان را از چه کسی دریافت می کنید؟ اینکه آن شخص باید به نیازهای شما آگاه باشد بتواند مجموعه ای تولید کند که با دریافت و مطالعه آن از هر منبع دیگری بی نیاز شوید، و باز هم در این خصوص استادان به دلیل سر و کار داشتن با تعداد خیلی زیادی دانشجو در طی دوران تدریس خود و شناخت کافی از نیازهای آنها، مطمئن ترین افراد هستند. باعث افتخار وبسایت ایران سوال است که همیشه از همه جوانب پشتیبان داوطلبین و کاربران بودیم و تمام تلاشمان را کردیم که بهترین ها را با بالاترین کیفیت ممکن برای موفقیت و کسب رتبه قبولی متقاضیان در آزمون استخدامی شرکت هواپیمایی  تدارک ببینیم

مهمترین کلید واژه های شرکت هواپیمایی از نظر گوگل

استخدام هواپیمایی ماهان 1403 استخدام شرکت هواپیمایی
نمونه سوالات آزمون ورودی هواپیمایی  سوالات آزمون ورودی بوتیا ماهان
استخدام هواپیمایی تابان استخدام هواپیمایی آتا

انجمن شرکت هواپیمایی


جدول مهمترین نمونه سوالات استخدامی آزمون های سال 1403

 
نام خوشه (دبیری) نام خوشه (دبیری) نام خوشه (دبیری،مربیان و آموزگاران)
سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی پرستاری سوالات استخدامی دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر عربی آموزش و پرورش  
سوالات استخدامی شهرداری دانلود سوالات استخدامی آتش نشانی  سوالات استخدامی وزارت نیرو
سوالات آزمون استخدامی بخش خصوصی سوالات استخدامی دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی آموزش و پرورش
نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد