دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه افسری ( منابع مهم آزمون استخدامی دانشگاه افسری 1403 )

سوالات استخدامی دانشگاه افسری وبسایت ایران سوال مرجعی معتبر از سوالات استخدامی و مهم ترین سوالات تخصصی و عمومی این رشته در آزمون استخدامی دانشگاه افسری بوده و سوالات تماما بهمراه پاسخنامه خدمت شما عزیزان ارائه شده است.

سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش نام مجموعه ای است که در این بخش از وبسایت می توانید آنرا دریافت نمایید. این بسته دربردارنده کلیه محتویاتی است که یک داوطلب برای موفقیت در آزمون استخدامی بدان نیازمند است. هموراه برای تولید محصولاتمان از اولویت هایی پیروی می کنیم که مطمئنا برای داوطلبین خوشایند است و آن چیزی نیست جزء گلچینی از نمونه سوالات استخدامی سالهای گذشته دانشگاه افسری ، قرار دادن اصل نمونه سوالات در مجموعه ، تولید و جمع آوری نمونه سوالات استخدامی افسری از آخرین کتاب ها و جزوات دانشگاهی در سراسر کشور . این امر باعث شده تا این مجموعه برای داوطلبین بسیار جذاب و تنها سکوی پرتاپ آنها به سمت استخدام در این سازمان باشد. ایران سوال مرجعی معتبر برای دریافت نمونه سوالات استخدامی دستگاه‌های اجرایی است که می‌توانید در کنار این بسته آن را نیز تهیه کنید. با ما همراه باشید تا ریز محتویات این بسته را برایتان توضیح دهیم.

موفقیت تضمینی داوطلبین آزمون استخدامی دانشکاه افسری سال 1403

بگذارید رازی را با شما در میان بگذاریم، بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی دانشگاه افسری طبق هدف گذاری و اولویت بندی های مناسب با این رشته تهیه و تولید شده و منابع معتبر متعددی را شامل می شود تا قبولی در آزمون استخدامی دانشگاه افسری را برای داوطلبین و متقاضیان تا حد قابل توجهی ممکن سازد و در افزایش انگیزه‌ی آموزشی کمک شایانی کند، اما این تنها بخشی از راه موفقیت است، چرا که موفقیت هیچگاه به خودی خود حاصل نمی شود و نتیجه‌ی تلاش و کوششی است که در راه رسیدن به هدف خود دارید.

قطعا همه‌ی شما دوست دارید در آزمون پیش رو موفق شوید و برای این کار هم تصمیماتی گرفته اید. اما این تصمیمات تا چه اندازه درست و کارآمد است و تا چه حد ممکن است نادرست باشد و از انرژی شما بکاهد؟ ما در این مجموعه سعی داریم تا خیالتان را از بابت آزمون استخدامی پیش رو راحت کنیم و بگوییم که اصلاً قرار نیست اتفاق بزرگ و سختی پیش بیاید.ایران سوال مرجعی معتبر برای دریافت نمونه سوالات استخدامی همچون سوالات استخدامی بانک‌ها و سوالات استخدامی وزارت بهداشت و .. است. علاوه بر آن این بسته‌ی آموزشی که با همت و فعالیت عده ای از افراد با تجربه در این راه به دست آمده است قطعاً به هدف قبولی در آزمون استخدامی دانشگاه افسری خواهید رسید. پس تا انتهای این مجموعه همراه تیم ایران سوال باشید.

آنچه در مجموعه سوالات استخدامی دانشگاه افسری ایران سوال خواهید دید


اصل نمونه سوالات استخدامی دانشگاه افسری سال ۱۳۹۳ + پاسخنامه کامل

 • ۴۵ عدد سوال مختص به دروس ریاضی ، مخصوص رشته ریاضی فیزیک
 • ۴۰ عدد سوال مختص به دروس فیزیک، مخصوص رشته ریاضی فیزیک
 • ۳۰ عدد سوال مختص به دروس شیمی، مخصوص رشته ریاضی فیزیک

 • ۳۵ عدد سوال مختص به دروس ریاضی، مخصوص رشته علوم تجربی
 • ۳۵ عدد سوال مختص به دروس فیزیک، مخصوص رشته علوم تجربی
 • ۳۵ عدد سوال مختص به دروس شیمی، مخصوص رشته علوم تجربی

 • ۲۰ عدد سوال مختص به دروس ریاضی، مخصوص رشته علوم انسانی
 • ۳۰ عدد سوال مختص به دروس علوم اجتماعی، مخصوص رشته علوم انسانی
 • ۲۰ عدد سوال مختص به دروس روانشناسی، مخصوص رشته علوم انسانی
 • ۱۵ عدد سوال مختص به دروس اقتصاد، مخصوص رشته علوم انسانی

اصل سوالات استخدامی دانشگاه افسری سال ۱۳۹۱ ( مخصوص رشته ریاضی و فیزیک )

 • ۱۱۵ عدد نمونه سوال استخدامی  ریاضی،فیزیک و شیمی دانشگاه افسری سال  ۱۳۹۱ + پاسخنامه کامل

بخش عمومی نمونه سوالات استخدامی دانشگاه افسری ( اصل سوالات آزمون های سالهای گذشته )

 • ۵۵۰ سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۶۱۰ سوال احکام و معارف اسلامی
 • ۴۵۰ سوال زبان انگلیسی
 • ۵۰۰ سوال کامپیوتر
 • ۵۰۰ سوال هوش و استعداد تحصیلی
 • ۴۷۰ سوال آمار و ریاضی
 • ۶۵۰ سوال مربوط به مسائل اجتماعی ، سیاسی و مبانی قانونی

بخش عمومی نمونه سوالات استخدامی دانشگاه افسری + پاسخنامه تشریحی

 1. سوال ادبیات فارسی ۱۲۵ عدد
 2. سوال آمار ۳۳۰ عدد
 3. سوال معارف ۱۲۰ عدد
 4. سوال ریاضی ۴۵۰ عدد
 5. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد

قسمت عمومی جزوات استخدامی دانشگاه افسری

 • ۱۴۳ صفحه معارف اسلامی
 • ۱۱۰ صفحه ریاضیات و آمار
 • ۱۱۷ صفحه زبان و ادبیات فارسی
 • ۱۱ صفحه هوش و استعداد
 • ۱۵۵ صفحه مهارت های هفت گانه کامپیوتر
 • ۱۲۷ صفحه زبان انگلیسی

نتیجه گیری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی دانشگاه افسری

با تولید بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی دانشگاه افسری در وبسایت تخصصی ایران سوال سعی بر آن داشتیم تا زمینه‌ را برای موفقیت داوطلبین در آزمون استخدامی دانشگاه افسری آماده کنیم و خواسته هایتان در این راه را منتج به نتیجه کنیم که قطعاً با کمی تلاش این امر ممکن خواهد شد، چرا که محصولی استاندارد و همه چیز تمام را پیش روی خود دارید. افرادی که بدون هیچ بهانه ای اهل عمل هستند، همیشه با همت و پشتکار و درک اینکه مشکلات همیشه در هر راهی وجود دارند و باید تاب آورد و از موانع رد شد، عرصه را بر رقبایی که از تحمل کمتری برخوردار هستند تنگ می کنند و همین افراد هم هستند که موفق خواهند شد.

 حرکت از سمت شما، هموار کردن مسیر تا رسیدن به هدف موفقیت در آزمون استخدامی دانشگاه افسری با ما. پس عملگرا باشید تا به نتیجه ای مطلوب برسید. خوش بین باشید که در این صورت قطعاً موفق خواهید شد و استخدامی رؤیایی را از آن خود خواهید کرد. وبسایت ایران سوال با سابقه‌ی درخشان چندین ساله‌ در زمینه‌ی تولید بسته‌ی نمونه سوالات برتر ارگان های مختلف سطح کشوری افتخار این را داشت تا با خروجی بالایی از موفقیت داوطلبین ایران سوالی روبرو شود و این باعث افتخار تیم فعال این وبسایت است. با امید موفقیت یکایک شما عزیزان در آزمون استخدامی پیش رو.

کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی دانشگاه افسری در کشور

کتاب سوالات استخدامی دانشگاه افسری ایران سوال

منابع آزمون استخدامی دانشگاه افسری و کتاب سوالات استخدامی دانشگاه افسری ایران سوال بصورت الکترونیکی در حال ارائه می باشد و مسلما می تواند قبولی هر داوطلبی را در آزمون استخدامی نیز تضمین نماید. تمامی سوالات قرار داده شده در این مجموعه از اصل سوالات تخصصی و عمومی این عنوان شغلی نیز جمع آوری شده است و 50 % درصد این سوالات بصورت تالیفی از کتب درسی و جزوات برتر دانشگاهی نیز تولید و در این محصول کمک آموزشی نیز قرار داده شده است.

کسب موفقیت در آزمون استخدامی دانشگاه افسری با ایران سوال

اگر می خواهید در آزمون استخدامی دانشگاه افسری رتبه‌ی قبولی را کسب کنید و زندگی نو و تازه‌ای را در حیطه‌ی شغلی‌تان تجربه کنید، اگر می خواهید به سرنوشت ایده آل و رویاییتان دست یابید و به فردی تبدیل شوید که سختی های پیش رو نتوانست او را از پا درآورد و از آرمان ها و خواسته هایش باز ‌دارد و از هر اتفاقی برای خودش فرصتی ایجاد کرد، اگر می خواهید از رقبای هم سطح و هم رشته‌ی خود پیشی بگیرید حتماً همین حالا بسته‌ی فوق تخصصی نمونه سوالات استخدامی دانشگاه افسری را از وبسایت ایران سوال دریافت کنید تا از هر منبع دیگری بی نیاز شوید.

پیشنهاد مطالعه: سوالات استخدامی قوه قضاییه

سوالات استخدامی دانشگاه افسری

چرا که در تهیه‌ی محتوای این محصول همه‌ی جوانب و منابع از جمله کتب درسی دوران تحصیلی، جزوات دانشگاهی و همچنین سوالات پر تکرار از آزمون برگزار شده در دوره های قبل در نظر گرفته شده و با این پکیج ویژه مسیر موفقیت را برایتان هموار ساختیم. فقط کافیست برای جایگاه خود ارزش و احترام قائل شوید و از آن بهره کافی را ببرید و با اندکی همت و تلاش به آنچه در رؤیایتان داشتید رنگ واقعیت بزنید. همیشه یادتان باشد که هیچ غیرممکنی در زندگی وجود ندارد مگر آن که به دنبال توجیه و بهانه باشیم. پس به لینک خرید مراجعه کنید و بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی دانشگاه افسری را دریافت کنید و در زمان باقی مانده تا آزمون از مطالب آن بهره‌ی کافی را ببرید.

وبسایت دانشگاه افسری امام علی


مهمترین نمونه سوالات استخدامی سال 1402

 
نام خوشه (دبیری) نام خوشه (دبیری) نام خوشه (دبیری،مربیان و آموزگاران)
سوالات استخدامی دبیر ریاضی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر شیمی آموزش و پرورش   سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی آموزگار دوره ابتدایی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر عربی آموزش و پرورش   سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش   سوالات استخدامی دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورش سوالات استخدامی مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر اقتصاد آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر علوم اجتماعی آموزش و پرورش سوالات استخدامی استادکار تاسیسات آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش سوالات استخدامی دبیر فیزیک آموزش و پرورش
نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد