دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی حسابدار هلال احمر ( کاملترین منبع مطالعاتی در سراسر کشور )

سوالات استخدامی حسابدار هلال احمر مجموعه ای است که در این بخش می توانید برای دریافت آن اقدام و به مطالعه بپردازید. مجموعه تولید شده بر اساس نیاز های داوطلبین و کارجویان آزمون های استخدامی تدارک دیده شده است و مطمئنا همه ی داوطلبین به دنبال چنین مجموعه هایی برای موفقیت در آزمون استخدامی می باشند. ما در مجموعه سوالات استخدامی حسابدار هلال احمر سعی کردیم تا با قرار دادن اصل سوالات تخصصی آزمون حسابدار هلال احمر که در سالهای گذشته برگزار شد نیاز های شما عزیزان را برطرف کنیم ، لازم به ذکر است با قرار گیری اصل سوالات پرتکرار در این مجموعه بی شک هر داوطلبی با دریافت آن می تواند برای موفقیت در آزمون استخدامی هلال احمر لحظه شماری کند . با ما همراه باشید.

محتویات کامل مجموعه سوالات استخدامی حسابدار هلال احمر


سوالات استخدامی حسابدار هلال احمر ( بخش تخصصی + پاسخنامه )

 • ۱۴۷ سوال اصول حسابداری
 • ۱۰۰ سوال حسابداری پیشرفته
 • ۱۶۷ سوال حسابداری دولتی
 • ۱۰۵ سوال حسابداری میانه
 • ۱۸۵ سوال آزمون استخدامی حسابداری شرکت نفت ( مناسب برای آزمون استخدامی حسابدار هلال احمر )

اصل سوالات پرتکرار آزمون استخدامی حسابدار هلال احمر

 • ۱۳ سوال اصول حسابداری
 • ۱۵ سوال حسابداری پیشرفته
 • ۱۲ سوال حسابداری دولتی
 • ۱۰ سوال حسابداری میانه

این بخش با تلاش بسیار زیادی برایتان در این مجموعه قرار داده شده است . همکارانمان بر این عقیده هستند که سوالات این بخش در آزمون استخدامی حسابدار هلال احمر در سال جاری مجددا تکرار خواهند شد.

جزوات تخصصی حسابدار هلال احمر ( کاملترین جزوات در کشور )

 • ۲۵ صفحه جزوه آیین نامه مالی ، محاسباتی و معاملاتی هلال احمر
 • ۸۰ صفحه جزوه قانون تجارت
 • ۱۰۷ صفحه جزوه قانون مالیات ها
 • ۲۲ صفحه جزوه قانون محاسبات

سوالات استخدامی حسابدار هلال احمر ( بخش عمومی + پاسخنامه تستی کامل )

 1. تعداد ۵۰۰ سوال زبان و ادبیات فارسی
 2. تعداد ۸۰۰ سوال معارف اسلامی
 3. تعداد ۷۸۰ سوال ریاضیات و آمار
 4. تعداد ۵۹۰ سوال هوش و استعداد
 5. تعداد ۶۷۰ سوال مهارت های هفت گانه کامپیوتر
 6. تعداد ۶۵۰ سوال زبان انگلیسی

سوالات استخدامی حسابدار هلال احمر ( بخش عمومی + پاسخنامه تشریحی )

 1. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد
 2. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد
 3. سوال ریاضی ۴۵۰ عدد
 4. سوال معارف ۱۲۰ عدد
 5. سوال آمار ۳۳۰ عدد

جزوات عمومی آزمون استخدامی حسابدار هلال احمر

 1. جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی ( ۹۷ صفحه )
 2. جزوه استخدامی احکام و معارف اسلامی( ۱۶۷ صفحه )
 3. جزوه استخدامی مهارت های هفت گانه ICDL ( ۱۵۵ صفحه )
 4. جزوه استخدامی آمار و ریاضیات ( ۱۷۵ صفحه )
 5. جزوه استخدامی زبان انگلیسی (گرامر،واژگان،درک مطلب و …) ( ۱۳۷ صفحه )

دفترچه سوالات فراگیر دستگاههای اجرایی / مناسب برای آزمون استخدامی حسابدار + پاسخ تشریحی

 1. عین دفترچه استخدامی فراگیر اول / خرداد ۹۴
 2. عین دفترچه استخدامی فراگیر دوم / اسفند ۹۴
 3. عین دفترچه استخدامی فراگیر سوم/ آبان ۹۵
 4. عین دفترچه استخدامی فراگیر چهارم / شهریور ۹۶
 5. عین دفترچه استخدامی فراگیر پنجم / تیر ۹۷

نتیجه گیــری

سوال از شما عزیزان داریم، آیا شگفت زده نشدید ؟ مسلما باورتان نمی شود که مجموعه نمونه سوالات استخدامی آزمون حسابدار هلال احمر با این حجم از نمونه سوال خدمت شما عزیزان ارائه شده است . ما بر این عقیده هستیم که یا مجموعه تولید نکنیم و با اگر اقدام به تولید آن کردیم کاملترین منبع مطالعاتی را برای داوطلبین آزمون های استخدامی ارائه کنیم تا با در دست داشتن منبعی کامل بتوانند آزمون استخدامی مد نظرشان را با موفقیت پشت سر بگذارند.

دانلود کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی حسابدار هلال هلال احمر در کشور

10%
 • 6

  روز

 • 3

  ساعت

 • 15

  دقیقه

 • 35

  ثانیه

  695,000 ریال

مکمل این بسته : سوالات استخدامی هلال احمر 

بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی حسابدار هلال احمر از چه منابعی تولید شده است ؟

واقعیت این است که سوالات مطرح شده در آزمون استخدامی هلا احمر و رشته حسابدار قرار نیست از منابع عجیب و غریب تولید شوند و تنها از مطالبی می آید که شما از ابتدای تحصیل با آنها سر و کار داشته و آموخته اید. همانند کتب درسی دوران تحصیلی که بی شک اکثراً بعد از اتمام هر دوره کتاب های مربوطه را کنار گذاشته و یا دور ریخته اید که در هر دو صورت تفاوتی ندارد، چرا که حتی اگر هم موجود باشند مطالعه‌ی تمامی آنها کار دشوار و زمان بری است. به همین دلیل با اعضا و عوامل پشت صحنه‌ی وبسایت ایران سوال تیم شده ایم تا دسترسی به این مورد را برایتان هموار سازیم.

سوالات استخدامی حسابدار هلال احمر

بنابراین با کمک از دانش و تجربه‌ی اساتید برتر کشوری در این زمینه به گردآوری مطالب مهم و کاربردی از کتب درسی دوران تحصیلی پرداختیم و ارزشمند ترین نمونه سوالات را برایتان فراهم کرده و در بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی حسابدار هلال احمر قرار دادیم. همچنین مطالبی کلیدی از جزوات دانشگاهی وجود داشت که آنها را هم به صورت جداگانه در این محصول آورده ایم. در این بین منبع مهم تری هم وجود دارد که آن هم قرار دادن اصل نمونه سوالات استخدامی پر تکرار از آزمون سال های گذشته می باشد که برای هر درس به صورت مجزا قرار گرفته ظده است تا از اهمیت سوالات متداول آگاه باشید و تا حدودی هم با شیوه‌ی طراحی سوالات آشنا شوید.

چگونه یک محصول استخدامی مناسب خریداری کنیم؟

تصمیم دارید برای موفقیت در آزمون استخدامی هلال احمر محصولی آموزشی خریداری کنید؟ از جست و جو در اینترنت خسته شده اید؟ انتخاب و اعتماد برایتان سخت شده است؟ در هر صورت قبل از خرید بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی حسابداری هلال احمر مورد نیاز باید نکاتی را در نظر بگیرید تا بابت هزینه ای که در قبالش می پردازید راضی و خرسند باشید، به خصوص اینکه این آزمون مهم ترین قسمت از زندگی شما محسوب می شود و می توانید از این راه آینده‌ی شغلی خود را تضمین کنید.

سوالات استخدامی حسابدار هلال احمر

یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید محصول باید به آن توجه داشته باشید اعتبار منابع و کیفیت مطالب آن می باشد. محصولی مناسب است که دارای ارزش محتوایی باشد و مطالب آن از منابع معتبر و کارآمدی گردآوری و تهیه شده باشد تا باعث گمراهی داوطلبین نشود و آنها را به مسیری روشن و مقصدی هدفمند هدایت کند. یک محصول معتبر هیچگاه به صورت رایگان عرضه نمی گردد چرا که برای جمع آوری بخش به بخش آن تلاش های زیادی در دراز مدت صورت گرفته است. مجموعه نمونه سوالات استخدامی حسابدار از وبسایت ایران سوال به دلیل طراحی حرفه ای خود دروس را با توجه به اولویت رده بندی کرده که باعث می شود در مدت زمانی مشخص به پردازش علوم مربوط به این رشته مشغول شوید و در نهایت نتیجه‌ی مطلوبی را دریافت کنید.

عدم دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی حسابدار هلال احمر 

داوطلبین عزیز آیا حاضر نیستید برای موفقیت خودتان بهایی را پرداخت کنید ؟ مطمئنا اگر راهی به شما نشان داده شود حاظرید هزینه بسیار زیادی کنید تا به این موفقیت دست پیدا کرده و به شغل دلخواهتان دست پیدا کنید. اما این را بدانید و آگاه باشید که راز موفقیت شما در دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی حسابدار هلال احمر نیست چرا که در بین وبسایت های استخدامی معتبر در کشور وبسایت های سودجویی وجود دارند که برای بالا بردن بازدید سایت خود به دنبال ارائه محصولات بی کیفیتی هستند که بی شک شما را از هدفتان دور خواهند کرد و مطمئنا به هیچ عنوان به نقظه پایان مناسبی که به دنبالش هستید نخواهید رسید. پس آگاهانه با خرید محصول استخدامی مورد نظر خود نه از وبسایت ما بلکه از هر وبسایتی که مد نظرتان است منابع معتبر را دریافت نمایید.

گام هایی موثر در روانشناسی برای رسیدن به موفقیت | راز موفقیت

در هر مرحله از زندگی تلاش مکرر و پشتکار باعث ایجاد تحولی عمیق و مؤثر در وضعیت روحی و اجتماعی هر فرد می شود که همواره می تواند ادامه‌ی مسیر را رو به پیشرفت سوق دهد. حال برای موفقیت در آزمون استخدامی هلال احمر سعی کنید خود را باور داشته باشید و بدانید که قابلیتهایتان حتماً با یادگیری گسترش خواهد یافت و هر موقعیتی برای شما به عنوان سکوی پرتاب تلقی خواهد شد. سلسله‌ی تمامی این فعالیت ها و مکررات به تدریج موفقیت را رقم خواهد زد. گذشته از همه‌ی این مسائل مشاوران ارشد تیم ایران سوال برای بهبود روند پیشرفت کاربرانی که با این وبسایت همگام هستند تدابیرات روانشناسی مؤثری را اندیشیده و در این قسمت از مجموعه با شما عزیزان به استراک گذاشته اند. موفقیت موضوعی کاملا برنامه ریزی شده و تضمینی نمی باشد، اما برخی اقدامات اساسی و مهم وجود دارد که قطعا احتمال دستیابی به هدف را افزایش می دهد.

سوالات استخدامی حسابدار هلال احمر

– سعی کنید یک منبع معتبر و مفید را برای یادگیری و آماده سازی خود برگزینید. به طور مثال اگر مدام از این شاخه به آن شاخه بپرید و در پی یافتن منبع مشابه دیگری باشید تنها تمرکزتان را از دست خواهید داد و صرف تلف شدن زمانی که در اختیار دارید، با کاهش انگیزه و افزایش استرس هم روبرو خواهید شد.

– به این جمله از ادیسون دقت کنید: «من شکست نخوردم، من فقط صدها روش پیدا کردم که به اختراع لامپ منجر نمی شد». همین یک جمله کافیست تا ترس از شکست را از خود دور کنید.

– خودتان را باور داشته باشید. این یکی از آیتم های روانشناختی برای کسب موفقیت می باشد.

– برنامه ریزی هدفمند و سخت کوشی در راستای همان برنامه مهم ترین علل ایجاد موقعیت برای رسیدن به هدفتان می باشد.

سوالات استخدامی حسابداری

وبسایت هلال احمر

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد