دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده مشاوره روانشناختی ( منبع کامل آزمون جدید )

سوالات استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده مشاوره روانشناختی ایران سوال دارای کاملترین و بهترین نمونه سوالات آزمون های استخدامی ادوار گذشته این عنوان شغلی نیز می باشد. قبولی در این آزمون آرزوی کلیه داوطلبین عزیز بوده و هست اما به همین راحتی ها نمی توان به آن دست پیدا کرد. برای اینکه به قلهی موفقیت و یا همان کسب رتبه ی قبولی برسید باید متقاوت باشید وجه تمایز هاست که در آزمون افراد را از همدیر جدا می کند و به استخدام سازمان مورد نظر در میاورد به همین دلیل باید منبعی استاندارد را دریافت و بصورت دقیق مطالعه کنید . منبعی که اصل سوالات تخصصی و عمومی آزمون های ادوار گذشته مشاوره روانشناختی را در خود جای داده باشد و بهمراه آن سوالات تالیفی جدید از کتب و جزوات برتر دانشگاهی را با خود بهمراه داشته باشد که این مهم در مجموعه سوالات استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده مشاوره روانشناختی ایران سوال کاملا قابل مشاهده و دریافت است.

سوالات استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده مشاوره روانشناختی

 منابع آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده چگونه قبولی ما را تضمین می کند ؟

داوطلبین عزیز و گرامی همانوطر که مستحضر هستید بسیاری از شما از درس دور بودید و زمان بسیار زیادی هم برای مطالعه در دسترس ندارید که مجددا کتب های درسی و جزوات برتر دانشگاهی را بصور کامل مورد مطالعه خود قرار دهید . به همین دلیل ایران سوال با بیش از ۱۰ سال فعالیت در زمینه تولید و توزیع نمونه سوالات استخدامی در کشور برای اینکه مسیری درست را به شما عزیزان نشان دهد دست بکار شد و این مجموعه را تولید کرد . بار ها و بارها تکرار کرده ایم که اگر داوطلبی می خواهد در هر رشته ای در آزمون استخدامی به قبولی دست پیدا کند باید مطالعه اصل سوالات را اولویت کار خود قرار دهد که این موضوع برای هر داوطلب امکان پذیر نمی باشد اما ما نیمی از این سوالات را از مهمترین نمونه سوالات ازمون های ادوار گذشته این عنوان شغلی قرار دادیم تا باری بزرگ را از دوشتان برداریم در ادامه با ما همراه باشید .

محتویات مجموعه سوالات آزمون استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده مشاوره روانشناختی ایران سوال


سوالات استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده مشاوره روانشناختی ( بخش تخصصی + پاسخنامه )

 • ۱۸۰ سوال استخدامی آسیب‌شناسی روانی

 • ۱۲۰ سوال استخدامی اصول و فنون مشاوره

 • ۵۰ سوال استخدامی مشاوره زوج درمانی و خانواده درمانی

 • ۶۰ سوال استخدامی کاربرد آزمون‌های روانی و تشخیصی

 • ۱۷۰ سوال استخدامی اخلاق حرفه‌ای

سوالات استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده مشاوره روانشناختی ( بخش عمومی + پاسخنامه )

 • ۲۷۰ نمونه سوال استخدامی احکام و معارف اسلامی با پاسخنامه کامل + کتاب خانواده در اسلام
 • ۵۰۰ نمونه سوال استخدامی آزمون آشنایی با مباحث پیشگیری از وقوع جرم و آسیب‌های اجتماعی با پاسخنامه
 • متن آشنایی با قانون حمایت خانواده مصوب سال ۱۳۹۱ و آیین‌نامه اجرایی آن
 • متن دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت مراکز مشاوره خانواده.

دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور ( بهمراه پاسخنامه کاملا تشریحی )

 1. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر اول / خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی
 2. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دوم / اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی
 3. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر سوم/ آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی
 4. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر چهارم / شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی
 5. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر پنجم / تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی

نتیجه گیــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده مشاوره روانشناختی

بی شک مطالعه کاملترین مجموعه سوالات ازمون اخذ پروانه مشاوره خانواده مشاوره روانشناختیمی تواند سطح علمیتان آنقدر بالا ببرد که در آزمون استخدامی بدون هیچ استرسی به تمامی نمونه سوالات استخدامی پاسخ صحیح بدهید. تمامی تلاش ها صورت گرفته برای تولید این منبع کامل بعد از بررسی ها بسیار وسع در کشور در خصوص این مجموعه صورت گرفته یعنی تمامی بسته های این عنوان شغلی زیر ذره بین قرار داده شده و تمامی روزنه های خالی آن پر شده است.

دانلود کاملترین منبع سوالات آزمون استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده روانشناختی در کشور

10%
 • 5

  روز

 • 5

  ساعت

 • 49

  دقیقه

 • 1

  ثانیه

  295,000 ریال

محصول مرتبط : سوالات آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده خدمات مددکاری اجتماعی

برنامه ریزی هدفمند مطالعاتی برای شرکت در آزمون استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده 

قطعا می دانید که برای موفقیت در آزمون استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده نیاز به برنامه ریزی مطالعاتی هدفمند و همچنین مشاوره دارید تا بتوانید تمامی شرایط را به نفع خود مدیریت کنید و در نهایت به نتیجه مطلوبی برسید. در اینجا تیم حرفه ای ایران سوال، متشکل از مشاوران خبره و کارشناسان کار درست با مورد بررسی قرار دادن و آنالیز کردن سوالات آزمون های مکرر سال های اخیر و همچنین با جداسازی سوالات مهم و پر تکرار از آن ها، بخش کاملی از منابع درسی را جمع آوری و در یک فایل با عنوان بسته سوالات تخصصی مشاوره خانواده در اختیار شما عزیزان قرار دادند که پیشنهاد ما مطالعه دقیق مطالب ارزشمند و مفید این پکیج می باشد تا با صراحت هر چه تمام تر بین رقبا به نتیجه روشنی دست پیدا کنید.

 سوالات ازمون اخذ پروانه مشاوره خانواده مشاوره روانشناختی

جدا از محتوایی که برای ارتقاء سطح علمی شما داوطلبین گرامی قرار دادیم سعی کردیم شیوه ای از مطالعه را که می تواند بسیار موثر واقع شود به صورت کاملا رایگان برای تسریع پیشبرد اهدافتان قرار دهیم که این شیوه مطالعاتی زیر نظر مشاوران و روانشناسان این تیم متخصص به رسمیت تایید شده و در دوره های قبل افراد زیادی با بکارگیری و متعهد شدن به آن توانستند در روز برگزاری آزمون استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده از رقبای خود پیشی بگیرند و به نتیجه دلخواهشان برای رسیدن به شغل آینده دست پیدا کنند. شما هم اگر قصد دارید جزو یکی از این افراد موفق باشید حتما تا انتهای این مجموعه همراه ما باشید.

چگونگی تولید مجموعه سوالات استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده مشاوره روانشناختی ایران سوال

محتویات بسته نمونه سوالات آزمون استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده روانشناختی را بر اساس دفترچه آزمون اخذ پروانه مشاوره تولید نموده ایم ، یکی از متداول ترین سوالات و پیگیری های داوطلبین با تیم پشتیبان ایران سوال در هر دوره این است که می گویند نمی دانیم با این زمان کمی که در اختیار داریم می توانیم مطالعه خوبی داشته باشیم یا نه؟ یا مثلا به نظر شما آیا فرصت می کنیم که مطالب درسی و تمام منابع را مرور کنیم؟ خب بدیهی است که از زمان اعلام دفترچه تا زمان برگزاری آزمون استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده شما فرصت مطالعه تمامی منابع موجود را ندارید، پس باید چکیده ای از آنها را در اختیار داشته باشید که باز هم به دلیل کمبود زمان اختیاری دسترسی به آن برای شما به تنهایی ممکن نیست، بنابراین ما دست به کار شدیم و به همراه همکارانمان در بخش تهیه و تولید محتوا به سراغ کتب درسی دوران تحصیلی رفته و نکات مهم و کاربردی را جداسازی کرده و بعد از انجام آنالیزهای لازم به مرحله استاندارد سازی رسیدیم و چکیده ای از پر بار ترین مطالب را در قسمتی از این پکیج قرار دادیم.

 آزمون مشاوران خانواده ۱۴۰۰

لازم به ذکر است که از بررسی مطالب کلیدی جزوات برتر دانشگاهی هم غافل نشدیم و این اطلاعات را هم به صورت ادغام شده با موارد ذکر شده در بسته نمونه سوالات استخدامی مشاوره خانواده رشته روانشناختی موجود کردیم تا اگر داوطلبی از درس فاصله گرفته و یا کاربری قصد مرور اطلاعات دوران تحصیلی را دارد با خیالی آسوده و بدون تلف کردن ذره ای از زمان به آن دسترسی داشته باشد. زیرا این مجموعه را درک میکنیم که در حال حاضر مهم ترین گزینه برای هر متقاضی این است که بتواند زمان را به بهترین شکل ممکن مدیریت کند.

مطالعه مقاله : روش های قبولی در آزمون های استخدامی ؟

نحوه مطالعه مجموعه سوالات آزمون استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده روانشناختی

همانطور که ابتدای گفته هایمان ذکر کردیم در کنار ارائه بسته نمونه سوالات استخدامی اخذ پروانه مشاوره خانواده مشاوره روانشناختی روش مطالعاتی محتوای این مجموعه را برای داشتن مطالعه ای هدفمند برایتان قرار دادیم که نوبت به توضیح آن رسیده است. حالا که این مجموعه را در اختیار دارید قطعا تصمیم درستی گرفته اید پس زمان را هدر نکنید و هرچه سریع تر شروع به مطالعه برای آمادگی آزمون استخدامی مذکور کنید. گاها پیش می آید که افرادی حتی سطح آمادگی بالایی دارند اما روز آزمون دچار استرس شده و نمی توانند برای پاسخگویی به سوالات تمرکز کنند، اما برایتان یک پیشنهاد تست و تأیید شده داریم. اینکه فضای مطالعه را به فضای آزمون پیش رو شبیه سازی کنید.

آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده

قبل از هر چیز باید بگوییم که برای استارت مطالعه ابتدا با درسنامه شروع کنید و یک کاغذ و خودکار برای یادداشت برداری از نکات مهم کنار خود داشته باشید. زیرا این کار باعث می شود روزهای آخر آزمون که به مرور اطلاعات و دروس اختصاص دارد برای شما راحت تر سپری شود. بعد از مطالعه درسنامه هر درس تست های مربوط به همان درس را آماده کنید، همانند آزمون استخدامی اخذ پروانه مشاوره روانشناختی یک زمانی را برای پاسخگویی به سوالات در نظر بگیرید و بدون نگاه کردن به پاسخ نامه اصلی در زمان از پیش تعیین شده به سوالات پاسخ دهید.

بعد از پایان وقت به کلید اصلی رجوع کنید و جواب های خود را با آن مطابقت دهید. در این صورت متوجه اشتباهات خود خواهید شد و می توانید برای رفع نقاط ضعف خود برنامه ریزی کنید. این آزمون شبیه سازی شده که برای هر درس تکرار شود تمرکز شما را کم کم افزایش می دهد و همچنین سرعت تست زنی شما بیشتر خواهد شد. به این ترتیب استرسی هم به سراغتان نمی آید.

وبسایت سازمان سنجش

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد