دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت ( نمونه سوالات آزمون استخدامی سال 1403 )

قبل از هر چیزی مطمئنا شما عزیزان به دنبال کاملترین ، بهترین و جامع ترین محصولی می باشید که در یک آزمون استخدامی بتواند نیاز های شما داوطلبین را برآورده نماید . مطمئنا ما برای تولید بسته های استخدامی خود ، تمامی بخش ها را از دید یک داوطلب مشاهده کرده و پس از آنالیز دقیق آن دست به تولید بخش های مختلف یک بسته استخدامی می زنیم. وبسایت ایران سوال با سابقه ای بیش از هفت سال در زمینه تولید و توزیع نمونه سوالات استخدامی ارگان های دولتی توانسته حامی و خدمت رسان داوطلبین عزیز برای حضور در آزمون های استخدامی باشد. در این بخش می توانید بسته سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت را پس مشاهده تمامی بخش های آن و مقایه با بسته های استخدامی دیگر وبسایت ها دریافت و مطالعه نمایید، وبسایت ایران سوال به شما کمک خواهد کرد تا خریدی مطمئن و تضمینی داشته . و پس از انجام بررسی های لازم در زمینه محتوای مطالب قرار داده شده، بسته مورد نظر خود را انتخاب نموده و با کلیک بر لینک خرید و پرداخت هزینه مربوطه، آن را دریافت کنید.

یک تیر و دو نشان ، با بسته سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت ایران سوال در آزمون سال 1403 

امروزه با توجه به مشغله های فکری و کاری زیاد و با توجه به زمان کمی که تا برگزاری آزمون در اختیار دارید مشخصاً انتخاب یک وبسایت معتبر کار دشواری می باشد. با مطالعه مطالب موجود در وبسایت ایران سوال دیگر دغدغه یافتن سوالات کاربردی را نداشته و نخواهید داشت ، زیرا با قرار دادن مهم ترین سوالات و مطالب مربوط به هر بخش، درصد قبولی داوطلبین در آزمون استخدامی پیش رو تا حد امکان بالا برده ایم. می توانید صحت گفته هایمان را با ایده های متفاوتی که در ساختار این وبسایت برای راحتی و سرعت بخشیدن به رفع تقاضای داوطلبین طراحی کردیم در زیر مشاهده کنید.

محتویات کامل مجموعه سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت مختص به آزمون سال 1403


 اصل دفترچه های استخدامی بانک ها در سال های گذشته + پاسخ نامه

 1. دفترچه استخدامی بانک تجارت سال های ۸۶ و ۸۷
 2. اصل دفترچه استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران سال های ۸۷ و ۹۳
 3. اصل دفترچه استخدامی بانک کشاورزی سال های ۸۷ و ۸۸
 4. اصل دفترچه بانک مسکن سال ۸۶ مقطع دیپلم
 5. اصل دفترچه آزمون بانک ملت ۸۹
 6. اصل دفترچه استخدامی پست بانک ۹۳
 7. اصل دفترچه استخدامی بانک صادرات ۱۳۸۷ ( دیپلم،کاردانی و کارشناسی )
 8. اصل دفترچه استخدامی بانک صنعت و معدن سال ۸۸

دفترچه های فوق بهترین منبع برای آشنایی با نمونه سوالات استخدامی بانک های کشور می باشد.کلیه دفترچه های فوق دارای پاسخ نامه می باشند.

سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت ( بخش عمومی + پاسخنامه )

 • ۵۲۵ سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی
 • ۵۸۰ سوال استخدامی زبان انگلیسی
 • ۷۱۰ سوال استخدامی معارف اسلامی
 • ۶۲۰ سوال استخدامی هوش و استعداد
 • ۴۹۵ سوال استخدامی ریاضیات و آمار
 • ۵۰۰ سوال استخدامی مهارت های کامپیوتر
 • ۶۱۵ سوال استخدامی اطلاعات عمومی

جزوات آزمون استخدامی بانک تجارت ( بخش عمومی )

 • اطلاعات عمومی ( جزوه ۱۲۷ صفحه ای کامل )
 • مهارت های کامپیوتر ( جزوه ۱۳۷ صفحه ای شامل تمامی مباحث مهم مهارت کامپیوتر )
 • ریاضیات و آمار ( جزوه ۱۴۵ صفحه ای )
 • هوش و استعداد ( ۱۱ صفحه جزوه که دارای نکات مهم در هر خط می باشد )
 • معارف اسلامی ( ۱۱۳ صفحه جزوه )
 • زبان انگلیسی ( ۱۳۸ صفحه جزوه )
 • زبان و ادبیات فارسی ( ۱۶۵ صفحه جزوه )

بخش عمومی سوالات استخدامی بانک تجارت آموزش و پرورش + پاسخنامه تشریحی

 1. سوال آمار ۳۳۰ عدد + پاسخ تشریحی
 2. سوال معارف ۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی
 3. سوال ریاضی ۴۵۰ عدد + پاسخ تشریحی
 4. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد + پاسخ تشریحی
 5. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات فراگیر دستگاههای اجرایی / مناسب برای آزمون استخدامی تجارت بانک + پاسخ تشریحی

 1. عین دفترچه سوالات آزمون استخدامی فراگیر اول / خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی
 2. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دوم / اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی
 3. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر سوم/ آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی
 4. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر چهارم / شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی
 5. عین دفترچه سوالات استخدامی فراگیر پنجم / تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی

موفقیت ۱۰۰ % تضمینی در آزمون استخدامی بانک تجارت سال 1403

10%
 • 6

  روز

 • 10

  ساعت

 • 11

  دقیقه

 • 52

  ثانیه

  365,000 ریال

نحوه مطالعه مجموعه سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت ایران سوال

در خصوص روش مطالعه نمونه سوالات آزمون بانک تجارت لازم است بگوییم اولین سوالی که برای بسیاری از داوطلبین مطرح می شود این است که برای دروس عمومی و اختصاصی از کجا و چگونه شروع به مطالعه کنیم که نتیجه بهتری حاصل شود؟ تنوع زیاد کتاب های موجود برای دروس عمومی کار را برای داوطلبین سخت کرده است و قطعا نمی توانید زمان زیادی را صرف مطالعه بخش عمومی کنید، چرا که ارزش وزنی بخش عمومی در آزمون استخدامی بانک تجارت ۴۰ درصد و ارزش وزنی بخش تخصصی ۶۰ درصد می باشد، اما از آنجایی که این بخش میتواند امتیاز خوبی را به شما اضافه کند، سوالات آزمونی ده سال گذشته دستگاه های اجرایی را که سطح آن همیشه به همین صورت بوده در این پکیج قرار داده ایم تا از مطالعه هر منبع دیگری بی نیاز شوید. شما میتوانید در زمان باقی مانده تا آزمون پیش رو برنامه ریزی مطالعاتی دقیقی را ترتیب دهید و شیوه مطالعه را به گونه ای که بیان میکنیم برای هر دو بخش نمونه سوالات عمومی و تخصصی پیش ببرید.

ابتدا سوالات یک درس از مجموعه نمونه سوالات استخدامی بانک تجارت با پاسخنامه را جدا کرده و زمان مشخصی را برای پاسخگویی به آن در نظر بگیرید ( شرایط را به آزمون اصلی شبیه سازی کنید ) و سپس بدون اینکه به پاسخنامه نگاه کنید به سوالات پاسخ دهید. پاسخ دهی به سه بخش تقسیم می شود. ۱-سوالاتی که از پاسخ آن مطمئن هستید، ۲- سوالاتی که به پاسخ آن شک دارید و ۳- سوالاتی که هیچ پیش زمینه ای برای پاسخ آن ندارید. دو گزینه اول را حتما پاسخ دهید. در انتها و پایان زمان مقرر به پاسخنامه صحیح سوالات مراجعه کنید و جواب ها را بررسی کنید. قسمت هایی که اشتباه پاسخ دادید را یادداشت کرده و روی آنها مجدد کار کنید. این روش باعث افزایش سرعت تست زنی، افزایش تسلط و همچنین کاهش استرس در آزمون استخدامی مذکور خواهد شد.

مختصر توضیحی در خصوص مجموعه سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت

یکی از مهم ترین نیازهای کاربران در خصوص مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت 1403 برای یافتن منابع مطالعاتی کاربردی و استاندارد است که ما سعی کرده ایم در این صفحه به آن پاسخ دهیم. سوالات پرتکرار و متداولی وجود دارد که داوطلبین عزیز در این راستا با پشتیبانی تیم ما مطرح میکنند و به دنبال پاسخی قانع کننده در این خصوص هستند تا درصد موفقیتشان را از هر جهت تا حد بالایی افزایش دهند، سوالاتی مانند انتخاب بهترین منابع آزمون استخدامی بانک تجارت چگونه است؟ راه های افزایش تمرکز، افزایش سرعت مطالعاتی و همچنین افزایش سرعت تست زنی در آزمون، روش مطالعه رتبه های برتر آزمون استخدامی، روش مطالعه هر درس برای آزمون، بررسی دفترچه های آزمون، ضرایب دروس و… معمولا برای متقاضیان تعداد بسیار زیادی از این سوالات بوجود می آید که درگیری های ذهنی را برایشان ایجاد میکند.

ما نیز تصمیم گرفتیم همانند همیشه برای کمک به شما عزیزان و راهنمایی شما، در این قسمت به پرسش های مهم پاسخ دهیم. بسته نمونه سوالات استخدامی رایگان بانک تجارت که در بخش تولید محتوای ایران سوال جمع آوری و تهیه شده اند، حاصل کار متخصصان و مشاوران کاربلد این مجموعه می باشد و برای ویرایش و تولید آن ها هزینه های زیادی صورت گرفته تا از کیفیت بالایی برخوردار باشند. با این حال شما می توانید با صرف هزینه ای ناچیز در قبال آینده شغلی خود، از این مجموعه بی نظیر برای پیشرفت درسی و رشد شخصیت اجتماعی خود استفاده کنید.

آیا در بسته سوالات استخدامی بانک تجارت چیزی از قلم افتاده است ؟

مطمئنا خیر چرا که تمامی مباحث مهم یک آزمون استخدامی را در آن قرار داده ایم تا شما با خیالی آسوده آنها را دریافت و تنها به مطالعه سوالات استاندارد آن بپردازید، بسته فوق را  می توان سکوی پرتاپ شما عزیزان به سمت موفقیت در این آزمون لقب داد.

نحوه کارشناسی وبسایت ایران سوال برای تولید سوالات استخدامی :

کارشناسان کار بلد ما در وبسایت ایران سوال با بررسی دقیق کتب درسی و جزوات دانشگاهی و آنالیز سوالات مهم و پرتکرار، بروز ترین مطالب تخصصی را گردآوری کرده و به صورت فایل های PDF در اختیارتان قرار می دهند. برای در دست داشتن اطلاعات کافی و درست، آنالیز دقیقی لازم است که دقت بالایی را می طلبد و بسیار وقت گیر می باشد، زیرا محتوای بسته ها باید دارای بار علمی کامل و کارآمدی برای افراد دا.طلب داشته باشد. به همین دلیل مسئولیت این قسمت را به عهده همکاران کاردان این تیم سپرده تا با اطمینان خاطر به بسته ها دسترسی داشته باشید.

وبسایت بانک تجارت

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد