دانلود سوالات استخدامی آتش نشانی ( دانلود رایگان سوالات ۱۴۰۰ )

دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان آتش نشانی ( کاملترین منبع مطالعاتی آتش نشانی در سال ۱۴۰۰ )

سوالات استخدامی آتش نشانی سال ۱۴۰۰ عنوان مجموعه ای است که امروز در این بخش به تجزیه و تحلیل آن خواهیم پرداخت . بسته ای که کلیه مواد اعلام شده آزمون استخدامی مورد نظرتان را با خود بهمراه دارد و مطمئنا تنها کمک کننده مناسب شما در این آزمون خواهد . از همین ابتدا باید خدمتتان عرض کنیم که تصمیم نهایی با شماست اما نشان دادن راه موفقیت با ، مطمئن باشید اگر این بسته کامل را از دست بدهید آزمون بسیار سختی را پشت سر خواهید گذاشت چرا که تمامی نکات موفقیت برای یک آزمون استخدامی موفق در این بسته قرار دارد . حال با ما همراه باشید تا تمامی گفته هایمان را به شما ثابت کنیم.

چرا بسته سوالات استخدامی آتش نشانی کاملترین منبع مطالعاتی سال ۱۴۰۰ می باشد ؟

ایران سوال با هدف بهبود مطالعه شما داوطلبین عزیز از بهترین نمونه سوالات استخدامی آتش نشانی دست به تولید نمونه سوالات از کتب های درسی ، جزوات دانشگاهی و سوالات پرتکرار سالهای گذشته زده است تا بتواند محصولی استاندارد را خدمتتان ارائه نماید. سوالات استخدامی آتش نشانی دارای رتبه A از سوی ایران سوال بوده و این رتبه بندی بر اساس دریافت این محصول از سوی کاربران داده شده است.

برای دریافت مجموعه سوالات استخدامی رشته مورد نظرتان در زیر بر روی یکی از دکمه ها کلیک کنید و یا می توانید مجموعه کامل آتش نشانی را در همین صفحه خریداری بفرمایید

سوالات استخدامی کارشناس آتش نشانی

سوالات استخدامی راننده وسایل نقلیه تندرو سنگین آتش نشانی

 

محتویات کامل مجموعه سوالات استخدامی آتش نشانی ایران سوال ویژه ازمون ۱۴۰۰


بخش ویژه ایران سوال ، سوالات استخدامی آتش نشانی مختص سالهای گذشته

 • سوالات آتش نشانی سال ۱۳۹۰ مدرک دیپلم
 • سوالات آتش نشانی سال ۱۳۹۱ مدرک دیپلم
 • سوالات آتش نشانی سال ۱۳۹۲ مدرک دیپلم
 • سوالات آتش نشانی کلیه مقاطع تحصیلی مختص سال ۱۳۸۸
 • سوالات استخدامی کارشناس آتش نشانی مختص سال ۱۳۹۲

تمامی سوالات قرار داده شده در این بخش اصل همان سوالاتی می باشند که سالهای آنها را در بالا ذکر کرده ایم، این بسته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد چرا که می توانید بانحوه سوال دهی این آزمون آشنایی لازم را پیدا کنید و با استرس کمتری پای به این آزمون استخدامی بگذارید.

بخش جزوات آموزشی سازمان آتش نشانی ( بسیار مهم و تاثیر گذار )

 • جزوه مربوط به آتش نشان های این آزمون استخدامی ( ۱۲۷ صفحه )
 • جزوه مربوط به حرفه کاردان عملیاتی آتش نشان ( ۱۱۰ صفحه )
 • جزوه حرفه رانندگان آتش نشانی ( مختص به ماشین های سنگین ) ( ۸۷ صفحه )
 • جزوه مقررات ایمنی و اتش نشانی ، ایمنی حوادث و آتش سوزی ( ۱۵۰ صفحه )
 • جزوه اصول و مبانی و عملیات امداد و نجات (مدیریت بحران) ( ۹۵ صفحه )

جزوات آموزشی قرار داده شده دارای استاندارد های بسیار بالایی می باشد و خط به خط آن توسط تیم آنالیزور ایران سوال مورد بررسی قرار داده شده . در هر سطر در این جزوات می توانید نکاتی بسیار مهم را مورد مطالعه خود قرار دهید و در بالا بردن سطح علمیتان در ازمون سال جاری کمک دوچندانی نمایید.

سوالات دفترچه آزمون استخدامی آتش نشانی سال ۱۳۸۸

 • ٢٠ سوال معارف اسلامی سال ۸۸
 • ٢٠ سوال ادبیات فارسی سال ۸۸
 • ٢٠ سوال زبان انگلیسی سال ۸۸
 • ٢٠ سوال ریاضی سال ۸۸
 • ٢٠ سوال فیزیک سال ۸۸
 • ٢٠ سوال شیمی سال ۸۸
 • ٣٠ سوال هوش و استعداد سال ۸۸
 • ١٠٠ سوال روانشناسی شخصیت سال ۸۸

قسمت دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی مربوط به ۵ دوره گذشته + پاسخ تشریحی

 1. دفترچه آزمون فراگیر اول / مختص به خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی
 2. دفترچه آزمون فراگیر دوم / مختص به اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی
 3. دفترچه آزمون فراگیر سوم/ مختص به آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی
 4. دفترچه آزمون فراگیر چهارم / مختص به شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی
 5. دفترچه آزمون فراگیر پنجم / مختص به تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی

بخش عمومی سوالات استخدامی آتش نشانی + پاسخنامه کامل

 • ۵۱۰ سوال زبان و ادبیات فارسی ( بهمراه ۱۱۰ صفحه جزوه )
 • ۶۹۰ سوال معارف اسلامی ( بهمراه ۱۴۵ صفحه جزوه )
 • ۵۷۰ سوال زبان و ادبیات انگلیسی ( بهمراه ۱۳۷ صفحه جزوه )
 • ۴۹۰ سوال ریاضی و آمار ( بهمراه ۱۰۰ صفحه جزوه )
 • ۴۱۰ سوال هوش و استعداد شغلی ( بهمراه ۱۱ صفحه جزوه )
 • ۴۳۵ سوال اطلاعات عمومی ( بهمراه ۱۱۵ صفحه جزوه )
 • ۶۰۰ سوال کامپیوتر و فن آوری اطلاعات و ICDL

بخش عمومی آتش نشانی بصورت بسیار ویژه تولید شده است و سوالات آن بر گرفته از سوالات پرتکرار آزمون های سالهای گذشته ، جزوات دانشگاهی می باشد و یقینا می تواند  نیازتان  را در بخش عمومی برطرف نماید.

سوالات و جزوات عقیدتی سیاسی مختص به آزمون استخدامی آتش نشانی ( این بخش بسیار کامل می باشد )

 • نمونه سوال در خصوص تمامی مسائل معارف و دینی و …. ( ۱۲۰۰ عدد )
 • نمونه سوال عقیدتی مختص به مفاهیم ولایت فقیه،تقلید،اجتهاد و ….. ( ۱۱۵ عدد )
 • جزوه عقیدتی استخدامی حاوی تمامی بخش های احکام دین ،مجلس خبرگان رهبری، مصاحبه عقیدتی و ….. ( ۵۲۰ صفحه جزوه )

با صداقت هر چه تمام  تر خدمتتان اعلام می کنییم که تمامی سوالات موجود در این بسته توسط تیم تولید محتوایمان در سال ۱۳۹۸ بوجود آمده است و می تواند یکی از بخش هایی مهم و کاربردی این آزمون در سال ۱۴۰۰ لقب بگیرد . از این بسته در ازمون های سالهای گذشته سوالات بسیار زیادی مشاهده شده است. بی تردید برای این قسمت زمان زیادی را بگذارید تا بتوانید تمامی بخش های آنرا بصورت دقیق مطالعه نمایید.


نتیــجه گیـــری در خصوص مجموعه سوالات استخدامی آتش نشانی

حال در اینجا بحث بر سر میزان اعتبار مطالب می باشد. مطلبی که فاقد اعتبار باشد به مانند طبلیست تو خالی که صدایش از دور خوش است. از بین کارشناسان کاردان افرادی را برگزیدیم تا با بکارگیری علمشان و همچنین با استفاده از کتب درسی دوران تحصیلی و نکات مهم و کلیدی جزوات دانشگاهی بسته های مفید و کارآمدی از نمونه سوالات استخدامی آتش نشانی را برای به موفقیت رسیدن متقاضیان گرد آوری و در اختیارشان قرار دهند. در این بین از اهمیت استفاده از سوالات پر تکرار در آزمون سال های گذشته هم غافل نشدیم و آنها را با عنوانی مجزا برایتان در بانک عناوین قرار دادیم تا قبل از خرید محصولات مورد نیاز با شیوه عرضه پیام و محتوای آن آشنا شوید که چه سوالاتی را شامل می شود.

سوالات استخدامی آتش نشانی ایــــران سوال کاملترین بسته استخدامی در سراسر کشــور

مختصر توضیحی در خصوص مجموعه سوالات استخدامی آتش نشانی ایران سوال

یکی از مهم ترین نیازهای کاربران در خصوص مجموعه نمونه سوالات پرتکرار ازمون اتش نشانی برای یافتن منابع مطالعاتی کاربردی و استاندارد است که ما سعی کرده ایم در این صفحه به آن پاسخ دهیم. سوالات پرتکرار و متداولی وجود دارد که داوطلبین عزیز در این راستا با پشتیبانی تیم ما مطرح میکنند و به دنبال پاسخی قانع کننده در این خصوص هستند تا درصد موفقیتشان را از هر جهت تا حد بالایی افزایش دهند، سوالاتی مانند انتخاب بهترین منابع آزمون آتش نشانی ۱۴۰۰ چگونه است؟ راه های افزایش تمرکز، افزایش سرعت مطالعاتی و همچنین افزایش سرعت تست زنی در آزمون، روش مطالعه رتبه های برتر آزمون استخدامی، روش مطالعه هر درس برای آزمون، بررسی دفترچه های آزمون، ضرایب دروس و… معمولا برای متقاضیان تعداد بسیار زیادی از این سوالات بوجود می آید که درگیری های ذهنی را برایشان ایجاد میکند.

ما نیز تصمیم گرفتیم همانند همیشه برای کمک به شما عزیزان و راهنمایی شما، در این قسمت به پرسش های مهم پاسخ دهیم. بسته نمونه سوالات استخدامی آتش نشانی بر اساس مواد اعلام شده در دفترچه آزمون استخدامی آتش نشانی نیز تولید شده است. حاصل کار متخصصان و مشاوران کاربلد این مجموعه می باشد و برای ویرایش و تولید آن ها هزینه های زیادی صورت گرفته تا از کیفیت بالایی برخوردار باشند. با این حال شما می توانید با صرف هزینه ای ناچیز در قبال آینده شغلی خود، از این مجموعه بی نظیر برای پیشرفت درسی و رشد شخصیت اجتماعی خود استفاده کنید.

 آیا مطالعه کتاب آزمون استخدامی آتش نشانی استاندارد است ؟

کتاب استخدامی آتش نشانی یکی از منابعی است که داوطلبین بسیاری به دنبال آن در حال جستجو هستند و معتقدند که اگر منبعی استاندارد را پیدا کنند می توانند درصد قبولیشان را تا حد بالایی افزایش دهند . اما از نظر ما مطالعه کتاب آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی به هیچ عنوان نمی تواند قبولی یک داوطلب را تضمین کند . بارها و بارها گفته ایم که برای تولید یک کتاب استخدامی باید تیراژ بالایی به صحافی برود و این یعنی از یک کتاب حداقل باید ۱۵ هزار چاپ شود حال مثلا در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ تنها ۸۰۰۰ تای آن بفروش برسید مابقی چه می شود ؟ آیا تا بحال این سوال را از خودتان پرسیده اید ؟

در اینجا کتاب ها جمع آوری خواهند شد و تنها بدون اینکه در محتوای تولیدی آن آپدیتی ایجاد شود جلد صفحات بصورت کامل تغییر می کند و از سال ۱۴۰۰ به ۱۴۰۱ تغییر خواهند کرد که این مهم از نظر ما به هیچ عنوان استاندارد نبوده و آینده داوطلبین آزمون استخدامی آتش نشانی را به خطر خواهد انداخت. شما باید برای دریافتا منبع مطالعاتی آزمون استخدامی آتش نشانی بسیار سخت تلاش کنید و به هیچ عنوان دنبال کتاب های غیر استاندارد و دانلود رایگان سوالات استخدامی آتش نشانی نروید.

چگونه به استخدام آتش نشانی درآییم و آینده شغلی خودمان را تضمین کنیم

برای اینکه بتوانید در سازمان آتش نشانی استخدام شوید به هیچ عنوان نباید فوق العاده باشید . یک مسئله بسیار مهم در آزمون های استخدامی تمامی سازمان ها این است که بیش از ۴۰ درصد داوطلبنی آزمون استخدامی برای امتحان کردن شانس خود پای به این آزمون خواهند گذاشت یعنی اینکه هیچ مطالعه ندارند . در این بین ۳۰ درصد دیگر از داوطلبین آزمون استخدامی منابع غیر استاندارد و بی کیفیتی که نام برده ایم را مورد مطالعه قرار داده اند که آنها هم بی شک از این دور خارج خواهند شد .

۲۰ درصد دیگر داوطلبین منبع مطالعاتی استانداردی را در دسترس دارند اما برنامه ریزی مطالعاتی مدون و دقیقی را برای خود طراحی نکرده اند که آنها هم کارشان در آزمون استخدامی آتش نشانی سخت خواهد شد. اما ۱۰ درصد نهایی کسانی هستند که با یک برنامه ریزی بسیار دقیق مطالعاتی و در دسترس داشتن منابع بسیار مهم و حساس اعم از اصل سوالات آتش نشانی و سوالات تالیفی جدید آتش نشانی می توانند قبولی را از آن خود کنند .این مهم را گفتیم برای اینکه شما نباید در آزمون استخدامی فوق العاده باشید تا قبول شوید بلکه باید بیش بد – خوب – عالی – فوق العاده در خط وسط قرار بگیرید و به آنچه را که برایش هدف گذاری کردید دست پیدا کنید. موفقیت شما آرزوی قلبی ماست.

مطالعه این لینک خالی از لطف نمی باشد : چگونه در آزمون استخدامی موفق شویم ؟

ایران سوال همیشه با داوطلبین آزمون استخدامی همراه است ….

حضور در آزمون بدون معلومات کافی درست مانند رانندگی در بزرگراه بدون گذراندن دوره آموزشی رانندگی می باشد، مسلماً برای روبرو شدن با آزمون پیش رو باید از آمادگی بالایی برخوردار باشید که بی شک با همراهی ایران سوال به استخدامی تضمینی دست می یابید. در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی با شماره تماس ۰۹۳۶۳۶۹۰۲۵۹ با همکاران ما در قسمت پشتیبانی در ارتباط باشید. در پایان در صورت رضایت کامل از عملکرد این وبسایت می توانید با فشردن ستاره ها در انتها رضایت خود را به ما اعلام کنید. با آرزوی موفقیت، مدیریت وبسایت ایران سوال.

سوالات استخدامی آتش نشانی

مختصری در خصوص وبسایت ایران سوال و نمونه سوالات استخدامی آن ….

وبسایت ایران سوال، دربردارنده‌ی فرصت های قبولی بالایی می باشد که دست اندکاران آن به صورت علمی و تخصصی به تحلیل و بررسی مسائل مربوط به نمونه سوالات استخدامی می پردازند و مهم ترین مطالب را به صورت جدی پیگیری می کنند و با گذر از مرحله استاندارد شدن، به صورت فایل های PDF در سایت قرار می دهند تا اقدام به رفع نیاز داوطلبین کنند.

وبسایت ایران سوال در عصر حاضر به عنوان یکی از وبسایت های شناخته شده در عرصه نمونه سوالات استخدامی ارگان های مختلف دولتی و اطلاع رسانی به داوطلبین شناخته شده و در صدد پیدایش فرصتی مناسب برای رهایی از دوگانگی و رفع استرس برای حضور در آزمون بر آمده است. یقیناً با توجه به ازدیاد وبسایت های مشابه و پراکندگی مطالب، داوطلب در انتخاب درست دچار تردید می شود. از این رو نیاز به مطالعه دقیق و درک عمیق مطالب قرار داده شده دارید تا بتوانید به صحت و اعتبار مطالب پی ببرید. پیشنهاد ما برای شما متقاضیان گرامی صبوری و همراهی تا انتها می باشد، بی شک پشیمان نخواهید شد.

مرتبط است با : سوالات استخدامی کاردان آتش نشانی شهرداری

کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی آتش نشانی را خدمتتان ارائه نموده ایم

وبسایت آتش نشانی تهران بزرگ

نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد

نظرات

 • رضا

  سلام من سوالارو خریدم لینکش برام اومد ولی باز نمیشه میگه شما اجازه لازم برای باز کردن فایل ندارید

  • iran soal

   با سلام مجموعه سوالات استخدامی آتش نشانی مجدد برایتان ایمیل شد

 • ahmad

  سلام
  سوالاتتون جوابم دارن؟

  • iran soal

   با سلام بله

 • ابوالفضل

  رایگان ندارید

  • iran soal

   با سلام خیر در حال حاظر مجموعه سوالات استخدامی آتش نشانی بصورت رایگان ارسال نمیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید

  دوره آموزشی مهمات آزمون ( شامل 400 سوال پرتکرار عمومی آموزش و پرورش + پاسخ )
  +
  انتخاب فهرست