استخدام بانک ملی ایران (خبر جدید)

دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱

به دنبال بازدید از ۴ شعبه باقر شهر، شهرک رضویه، کیان شهر و همچنین دولت آباد واقع در جنوب تهران، جلسه ای در خصوص چگونگی رسیدن به هدف های مربوط به بانک برگزار شد و در این جلسه مهم با کارکنان دیدار و گفت و گو انجام شد و در همین میان احکام تبدیل وضعیت استخدام رسمی به ۳ نفر از همکاران اهدا گردید، از همکاران ورزشکار تقدیر به عمل آمد و همچنین به مشکلات و مباحث معیشتی، آموزشی و رفاهی پرداخته شد.

معاون منابع انسانی در بازدید از واحدهای مختلف اداره امور شعب جنوب تهران اظهار داشت: دیدگاهی که یک مدیر در شیوه مدیریت و طریقه برقراری ارتباط با کارکنان خود بوجود می آورد، می تواند نتیجه مثبتی را رقم بزند.

همچنین در ادامه نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطرات شهدای اسلام علی الخصوص سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، از جهد و اقدامات جناب آقای دکتر فرزین (مدیر سابق بانک) در توسعه معیشت همکاران تقدیر کرد.

او این احساس همدلی و مساعدت بین کارکنان جنوب تهران را بی مانند خطاب کرد و شیوه مدیریتی این اداره را قابل قدردانی حکایت کرد و تغییر نیروهای شرکتی فرزندان ایثارگر در سرتاسر کشور، گرفتن مجوز استخدام ۱۷۳۴ نفر و برگزاری آزمون استخدامی بانک ملی در پایان سال ۱۴۰۱ را جزو مهمترین عملیات بانک با هدف توسعه کمبود نیرو اعلام کرد.

رئیس اداره امور شعب جنوب تهران جناب آقای علیرضا جعفری با تاکید و اشاره به ارزش و اهمیت کار تیمی و اعتنا به سرمایه های انسانی اضافه کرد: کارکنان بانک ملی ایران لایق بهترین ها هستند و این امکان وجود دارد که با تغییر رویکرد، موفقیت های زیادی را پله به پله به دست آورد.

در ادامه این دیدار، همکاران و کارکنان اداره امور شعب جنوب تهران هر انتقاد و پیشنهادی که در خصوص مسائل معیشتی و رفاهی داشتند را عنوان کردند.

منبع: بانک ملی

برای دریافت اصل سوالات تخصصی بانک ملی کلیک کنید

خبر ۹ شهریور ۱۴۰۰- آغاز دریافت مدارک معرفی شدگان آزمون استخدامی بانک ملی ایران ۱۴۰۰

تاریخ تحویل مدارک برای معرفی شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰ در سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ، بانک ملی ایران از روز شنبه مورخ ۱۳ شهریور الی ۱۷ شهریور ماه سال جاری می باشد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، قبول شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر سال ۱۴۰۰ می توانند در ساعات اداری با داشتن مدارک نام برده در زیر به آدرس اداره امور شعب بانک ملی ایران در استان محل تقاضا مراجعه کنند.

مدارک مورد نیاز:

۱- اصل شناسنامه به همراه کپی از تمامی صفحات آن

۲- اصل کارت ملی به همراه کپی پشت و رو

۳- اصل کارت پایان خدمت و کپی(برای آقایان)

۴- اصل آخرین مدرک تحصیلی و کپی آن

۵- اصل گواهی ایثارگری از بنیاد امور ایثارگران مرکز استان

لازم به ذکر است پذیرفته شدگان در استان تهران می توانند به آدرس تهران خیابان فردوسی، ادارات مرکزی بانک ملی ایران ، اداره کل سرمایه انسانی ، گروه کارشناسان تامین نیرو مراجعه نمایند.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت بانک ملی اینجا کلیک نمایید

مطالب مرتبط