آخرین اخبار استخدام دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۷

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی ایران سوال،شما عزیزان در این مطلب می توانید از آخرین اخبار استخدام دستگاه های اجرایی مطلع گشته تا انشااله با مطالعه منابع و مواد اعلامی آزمون مربوطه بتوانید از کسانی باشید که به استخدام سازمان مربوطه در می آیند.


زمان آغاز ثبت نام در آزمون ششم دستگاه های اجرایی ۹۷ :

زمان شروع ثبت نام در آزمون استخدام دستگاه های اجرایی از روز یکشنبه مورخ ۹۷/۱۰/۳۰ آغاز شده و تا ۹ بهمن ماه  یعنی به مدت ۱۰ روز ادامه داشته و داوطلبین می توانند مراحل ثبت نام را در وبسایت جهاد دانشگاهی انجام دهند.


زمزمه ها حاکی از برگزاری ششمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال ۹۷ می باشد لذا دوستان شما با رصد دقیق خبر ها و کسب اخبار های مربوطه سعی می کنند در سریع ترین زمان ممکن اخبار مربوطه را به اطلاع شما دوستان رسانده تا شما عزیزان از سردرگمی در میان انبوه اخبار متناقض بیرون آمده و از کسانی باشید که درست ترین خبر را در کمترین زمان ممکن دریافت کرده تا بتوانید تصمیمات لازم را گرفته و خود را برای شرکت در آن آماده نمایید.


آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سال ۹۷

از دستگاه هایی که در سال ۹۷ تحت لوای آزمونهای دستگاه های اجرایی اقدام به جذب نیرو و استخدام می نمایند می توان به سازمان بهزیستی کشور،روزنامه رسمی،وزارت ورزش و جوانان،بنیاد شهید و امور ایثارگران،بانک ملی،سازمان حفاظت محیط زیست،دیوان عدالت اداری اشاره نمود که به جهت اطلاع دقیق از این ارگانها می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

سوالات استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی (جهت مشاهده ارگان هایی که در این آزمون اقدام به جذب نیرو می نمایند.)

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی

دوستان شما در ایران سوال سعی کرده تا با ارائه ی نمونه سوالاتی برگرفته از منابع و مواد اعلامی تمام نیاز شما عزیزان به مطالعه ی منبعی مفید و کارا را مرتفع نموده و امیدوارند با تهیه و مطالعه این نمونه سوالات بتوانید از کسانی باشید که در آزمون پیش رو قبول شده و به استخدام سازمان مربوطه در آیید.

مشاهده و دریافت نمونه سوالات استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی

وبسایت جهاد دانشگاهی