آخرین اخبار استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی ایران سوال،با تصمیمی که مدیریت وبسایت تخصصی ایران سوال مبنی بر پوشش خبری اخبار استخدامی کشور گرفته است،زین پس شما عزیزان می توانید در این بخش،از اخبار استخدام بنیاد شهید و امور ایثارگران مطلع گردید.

استخدام بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال ۱۳۹۷

همانگونه که می دانید با تصمیمی که در سال ۱۳۹۴ مبنی بر تجمیع آزمون های استخدامی در یک آزمون واحد گرفته شده اولین تجربه برگزاری موفق این آزمون در همان سال و در خرداد ماه رخ داد که طی آن دستگاه های مختلف کشور اقدام به جذب نیروی مورد کار خود نمودند.

امسال و در سال ۱۳۹۷ نیز داوطلبین جویای کار منتظر اعلام ثبت نام ششمین دوره آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی بوده و زمزمه ها حاکی از اعلام رسمی ثبت نام در هفته آتی می باشد،بنیاد شهید و امور ایثار گران نیز یکی از آن ارگان هایی می باشد که در همان ابتدا به جمع ارگان و سازمان هایی پیوست که با برگزاری آزمونی فراگیر اقدام به جذب نیروی کار خود می نمایند،لذا می خواهیم از زبان مدیر کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران (سردار حسن زاده) مشروح اخبار استخدام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در سال ۱۳۹۷ را بشنویم.

سردار حسن زاده با اشاره به تغییر مجری برگزاری این آزمون از سازمان سنجش و آموزش کشور به جهاد دانشگاهی و با بیان کامل و بروز بودن سامانه ثبت نام جهاد فرمودند که با اقداماتی صورت گرفته بنیاد امکان تبادل اطلاعات با سامانه را فراهم کرده تا ایثار گران با سرعت و سهولت بیشتری روند ثبت نام را انجام داده و از این حیث در زحمت قرار نگیرند.

سهمیه ایثارگران در آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ۹۷

ایشان در ادامه فرمودند که در سال ۱۳۹۷ تقریبا ۱۵ دستگاه از طریق آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اقدام به جذب و استخدام ۳۲۰۰ نفر می نمایند که ۲۵ درصد این تعداد ویژه ایثارگران عزیز می باشد.

و اما ایران سوال و قبولی در آزمون دستگاههای اجرایی

دوستان شما شما در ایران سوال با رصد دقیق منابع و مواد اعلامی آزمون های استخدامی توسط نهاد های برگزار کننده ی این آزمون ها اقدام به تهیه و ارائه ی نمونه سوالاتی متناسب با هر آزمون نموده و امیدوارند که در این سالها توانسته باشند رضایت شما دوستان را جلب نمایند.

نمونه سوالات استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران

این بار نیز با تهیه و ارائه ی مجموعه ای کارا و مفید تحت عنوان نمونه سوالات استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران تمام تلاش خود را نموده تا مجموعه ای متناسب با آزمون پیش رو در سال ۱۳۹۷ تهیه و ارائه نمایند و امیدوارند که شما داوطلبین عزیز با تهیه و مطالعه ی آن بتوانید به درصد بالایی از سوالات آزمون استخدام پاسخ گفته و جذب این بنیاد بشوید.(لذا جهت مشاهده و دانلود نمونه سوالات استخدامی بنیاد شهید و امور ایثارگران بر روی لینک زیر کلیک نموده تا به صفحه ی مربوطه ارجاع داده شوید)

مشاهده و دریافت مجموعه نمونه سوالات استخدامی بنیاد شهید و امور ایثار گران ۹۷

وبسایت جهاد دانشگاهی