استخدام آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۸

این بخش به طور ویژه به انتشار اخبار استخدام آموزش و پرورش خواهد پرداخت و با ارائه آخرین خبرها و اظهارنظرهای مسئولین مربوطه سعی در پوشش خبری آخرین مسائل روز استخدام آموزش و پرورش را دارد.

خبر استخدام آموزش و پرورش(بهار ۹۸)

زمزمه حاکی از نزدیکی اعلام رسمی خبر استخدام آموزش و پرورش بوده و به محض اطلاع دقیق از منابع،مواد و زمان ثبت نام به سرعت به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.


آخرین اخبار استخدامی آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۷

با توجه به اخبار واصله از مدیران و مسئولین ارشد وزارتخانه آموزش و پرورش و با چیدن کنار هم چند پازل،دور از ذهن نیست که به زودی شاهد برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش باشیم.کمبود نیرو،مرخصی های زایمان،اضافه شدن دانش آموزان جدید در هر سال تحصیلی،تغییرات مدام پایه های درسی و کمک و زیاد شدن آنها و مهم تر از همه بالا رفتن تعداد معلمان بازنشسته همه و همه موجب شده است تا این وزارتخانه ناگزیر به استخدام نیروهای جدید باشد.

استخدام آموزش و پرورش

آموزش و پرورش و استخدامی که به سال ۹۷ موکول شد

در سال ۹۶ صحبت هایی جدی مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این سال به گوش می رسید اما به هر کیفیت شاهد برگزاری این آزمون در سال قبل نبودیم،در سال جدید اما خبرهای استخدامی آموزش و پرورش بسیار جدی تر دنبال می شود بطوریکه در نیمه اول اردیبهشت ماه به احتمال قوی در کشور شاهد برگزاری یک آزمون بزرگ در قد و قامت آزمونی که به جذب ۱۵-۲۰ هزار نفر را در این وزارتخانه به خود می بیند خواهیم بود.


استخدام آموزش و پرورش در بهمن ماه ۱۳۹۶

۱۸ دی ماه ۹۶

با توجه به اینکه صحبت هایی مبنی بر استخدام جدید آموزش و پرورش در دی ماه ۹۶ مطرح بود اما اسفندیار چهاربند که سمت رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش را یدک می کشد در چند روز اخیر اعلام نمودند که بزودی و به احتمال قوی در بهمن ماه ۹۶ شاهد برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش خواهیم بود،وی اما در صحبت های خود از اختلاف با سازمان اداری و استخدامی نیز پرده برداشت و ابراز امیدواری کرد تا با رفع موانعی که از رایزنی هایی که با این نهاد انجام شده بزودی مشکلات پیش رو مرتفع و در اواسط بهمن شاهد برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش خواهیم بود.در مورد تعداد جذب نیرو نیز آقای چهاربند به ۱۵ هزار نفر اشاره کرد و گفت تلاش ما بر روی این تعداد است.

تکلیف نیروی انسانی آموزش و پرورش بزودی مشخص خواهد شد

۲۶ آذر ماه ۹۶

وزارت آموزش و پرورش با اشاره به سال های اولیه اجرای تفویض اعتبارات آموزش و پرورش استان ها به شورای برنامه ریزی هر استان با مشکلات عدیده ای روبروست ادامه داد : مسلما این رویه موجبات پایین آمدن تمرکز در برنامه ریزی و تلاش جهت از میان برداشتن تبعیضات و نابرابری ها و نقاط ضعف خواهد شد.


سوالات استخدامی آموزش و پرورش

با توجه به ثابت بودن منابع و مواد آزمون استخدامی آموزش و پرورش پیشنهاد ما به شما تهیه نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش و مطالعه ی آن می باشد.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید

وزارت آموزش و پرورش

مطالب مرتبط