آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی (اطلاعیه جدید + خبر استخدام جدید)


خبر 29 آذر 1400 : پیگیری بکارگیری پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال گذشته

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از پیگیری دلیل عدم بکارگیری تعدادی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال گذشته توسط برخی دستگاه‌ها توسط این کمیسیون خبر داد.

ولی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد ارسال نامه‌ای از سوی تعدادی از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی سال گذشته به نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس مبنی‌بر عدم بکارگیری این افراد در وزارت کشور برغم اتمام مراحل گزینش آنها، گفت: ما قطعا در این رابطه با وزیر کشور مکاتبه می‌کنیم ضمن اینکه در نشست روز شنبه هفته آینده در ستاد ملی مقابله با کرونا نیز این موضوع را به صورت حضوری با وی مطرح خواهم کرد.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: لازم است مشخص شود اگر این افراد از طریق آزمون استخدامی پذیرفته شده‌اند چرا تاکنون جذب نشده‌اند و باید علت این موضوع مشخص شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، در مورد اخباری مبنی بر ارجاع این نامه از سوی نایب رییس کمیسیون اصل 90 مجلس به وی جهت پیگیری از طریق سازمان اداری و استخدامی کشور، یادآور شد: تاکنون گزارشی از عدم جذب افرادی که در این آزمون پذیرفته شده‌اند اما توسط وزارت کشور جذب نشده‌اند، نداشته‌ایم اما به محض دریافت نامه فوق‌ بررسی آن را در دستورکار قرار خواهیم داد.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: بنده این موضوع را حتما به طور جدی پیگیری کرده و پیرامون نتیجه آن اطلاع‌رسانی خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری خانه ملت


خبر 25 آذر 1400: آزمون استخدام آموزش و پرورش باید سریعاً برای جذب 34 هزار و 800 نفر برگزار شود

به گزارش ایران استخدام به نقل از شبکه خبر جمهوری اسلامی ایران احمد لاشکی در گفتگو با شبکه خبر اظهار داشت با 25 هزار نفر مجوزی که جدیدا اخذ کردیم و با 9800 سهمیه ای که از قبل مانده است یعنی در مجموع 34 هزار و 800 نفر که باید سریعا آزمون برای این افراد برگزار شود.
منتظر بارگذاری دفترچه بر روی سایت سازمان سنجش هستیم پس از اینکه سازمان امور استخدامی کشور مجوز نهایی را صادر کند.

منبع: شبکه خبر


خبر 24 آذر 1400: خبر استخدام 860 نفر در سازمان جنگل‌ها 

مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از برنامه این سازمان برای جذب و استخدام ۸۶۰ نفر نیروی جدید خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل معینی نژاد پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه گردهمایی سراسری مدیران ستادی و معاونان برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تبدیل وضعیت همکاران ایثارگر یکی از اولویت‌های سازمان جنگل‌هاست که پرونده آنان در ادارات کل استان‌ها و سازمان تکمیل و به سازمان امور استخدامی کشور ارسال می‌شود؛ این یکی از موضوعاتی است که با حساسیت ویژه در حال پیگیری است.

او با بیان اینکه سهمیه استخدام فرزندان ایثارگران ۲۵ درصد و جانبازان بالای ۲۵ درصد است، اضافه کرد: یک سهمیه پنج درصد نیز شامل همه ایثارگران می‌شود.

مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور افزود: سهمیه جذب نیروی جدید در سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در سال آینده ۸۶۰ نفر است که بزودی آگهی آن اعلام می‌شود و اگر افراد واجد شرایط باشند، استخدام خواهند.

معینی نژاد خاطرنشان کرد: از سهمیه جذب نیروهای جدید سهم فرزندان شهدا و ایثارگران ۵۹ نفر است که برای آنان پرونده تشکیل شده و یک سهمیه نیز از سال ۱۳۹۷ بوده که ۵۰ نفر است و تلاش می‌کنیم این تعداد افراد باقی مانده را نیز برای سال پیش رو جذب کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، گردهمایی سراسری مدیران ستادی و معاونان برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری کشور به میزبانی اصفهان به مدت ۲ روز درحال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری مهر


خبر ۲ مرداد ۱۴۰۰: اعلام جزییات آزمون استخدام پیمانی وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۰ (منبع: خبرگزاری ایلنا)

آزمون استخدامی پیمانی وزارت بهداشت در قالب آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا، این مجوز جذب نیرو، برای استخدام تمامی رشته‌های علوم پزشکی (۶۰ درصد در بخش درمان و ۴۰ درصد در بخش بهداشت) در سراسر کشور است و این تعداد نیرو به فراخور نیاز نظام سلامت کشور با تقاضای وزارت بهداشت و با صدور مجوز توسط سازمان برنامه و بودجه انجام شده است.
آزمون استخدامی پیمانی وزارت بهداشت در قالب آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (آموزش و پرورش، تامین اجتماعی، نظام پزشکی، پزشکی قانونی، بهزیستی، سازمان امور زندانها، انتقال خون، اورژانس کشور و… نیز آزمون استخدامی خواهند داشت) توسط سازمان سنجش برگزار خواهد شد.
اخبار دفترچه آزمون استخدامی جدید ظرف هفته‌های آتی منتشر می‌شود.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ تیر ۱۴۰۰: اطلاعیه اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۹ (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه های منتشر شده در تاریخ ۹۹/۱۱/۱۱، ۱۴۰۰/۱/۲۳ ، ۱۴۰۰/۱/۲۵ ، ۱۴۰۰/۴/۱ و ۱۴۰۰/۴/۱۹ به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (در تاریخ های ۱۱ و ۱۳۹۹/۱۰/۱۲) می‌رساند، نتایج نهایی دستگاه های اجرایی کشور شامل: وزارت جهاد کشاورزی (استخدام پیمانی)، وزارت ورزش و جوانان و مرکز آموزش مدیریت دولتی از امروز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۴/۲۳ در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. لذا متقاضیان هریک از دستگاه‌های اجرایی فوق پس از دریافت نتیجه آزمون، موظفند برای اقدامات بعدی از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۴/۲۷ به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه مورد نظر به شرح جدول ذیل مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.
ضمناً به اطلاع می رساند نتایج نهایی آزمون سایر دستگاه های اجرایی کشور در آزمون مذکور متعاقباً اعلام خواهد شد.

آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی


خبر ۱۹ تیر ۱۴۰۰: اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص هشتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۹

پیرو اطلاعیه های منتشر شده در تاریخ ۹۹/۱۱/۱۱، ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ، ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ و ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (در تاریخ های ۱۱ و ۹۹/۱۰/۱۲) می‌رساند، نتایج نهایی دستگاه های اجرایی کشور شامل: بانک توسعه تعاون، پست بانک ایران، سازمان امور عشایر ایران، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران (مادر تخصصی) و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از امروز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. لذا متقاضیان هریک از دستگاه‌های اجرایی فوق پس از دریافت نتیجه آزمون، موظفند برای اقدامات بعدی از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه مورد نظر مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.
ضمناً به اطلاع می رساند نتایج نهایی آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی در سایر رشته های کشور در آزمون مذکور متعاقباً اعلام خواهد شد.

آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی


خبر ۱۶ تیر ۱۴۰۰: توضیحات وزارت آموزش و پرورش درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی در سال ۱۴۰۰ (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به این که ستاد ملی کرونا تاکنون مجوزی برای برگزاری آزمون استخدامی نیروهای نهضت سوادآموزی جامانده از سال گذشته، نیروهای طرح امین و مربیان قرآنی صادر نکرده است، گفت: در صورت صدور مجوز از سوی این ستاد، آزمون مذکور در موعد مقرر (تاریخ ۲۵ تیرماه) برگزار خواهد شد و در صورت عدم دریافت مجوز، به تاریخ دیگری موکول خواهد شد.
به گزارش ایسنا، ناصر سلیمان‌زاده در این‌باره اظهار کرد: آزمون استخدامی نیروهای نهضت سوادآموزی جامانده از سال گذشته، نیروهای طرح امین و مربیان قرآنی، در صورت موافقت ستاد ملی کرونا، در روز ۲۵ تیرماه برگزار خواهد شد، البته تاکنون مجوزی برای برگزاری این آزمون از سوی ستاد ملی کرونا صادر نشده است.
وی ادامه داد: امیدواریم با بهبود شرایط شیوع کرونا، مجوز برگزاری آزمون نیروهای نهضت سوادآموزی جامانده از سال گذشته، نیروهای طرح امین و مربیان قرآنی از سوی  ستاد ملی کرونا صادر و این آزمون در موعد مقرر برگزار شود، اما در صورت عدم امکان صدور مجوز از سوی ستاد ملی کرونا، با هماهنگی این ستاد تاریخ دیگری را برای برکزاری آزمون اعلام خواهیم کرد.
رئیس مرکز برنامه‌ریزی و امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش، با اشاره به نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی (آزمون استخدامی فارغ التحصیلان دانشگاه ها و …) گفت: تاریخ دقیق این آزمون، پس از موافقت سازمان اداری و استخدامی و هماهنگی با سازمان سنجش کشور و اخذ مجوز از ستاد ملی کرونا، اعلام خواهد شد.
بر اساس این گزارش، هرگونه تغییر در زمان برگزاری آزمون جامانده های آزمون نهضت سواد آموزی و ..‌. صرفاً از طریق پورتال وزارت آموزش و پرورش و جهاد دانشگاهی اطلاع رسانی خواهدشد.

آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی

اطلاعیه های سازمان های آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی

ردیف دستگاه اجرایی آدرس درگاه اطلاع رسانی اطلاعیه ها
۱ وزارت آموزش و پرورش www.medu.ir اطلاعیه ۲۸ تیر ۱۴۰۰
۲ بانک توسعه تعاون www.ttbank.ir اطلاعیه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
۳ پست بانک ایران www.postbank.ir اطلاعیه ۲۱ تیر ۱۴۰۰
۴ حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی www.hozehonari.ir اطلاعیه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
۵ سازمان امور عشایر ایران www.ashayer.ir ـــــ
۶ سازمان انتقال خون ایران www.ibto.ir اطلاعیه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
۷ سازمان برنامه و بودجه کشور www.mporg.ir ـــــ
۸ سازمان بهزیستی کشور www.behzisti.ir اطلاعیه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
۹ سازمان پزشکی قانونی کشور www.lmo.ir اطلاعیه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
۱۰ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور www.ssaa.ir اطلاعیه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
۱۱ سازمان حسابرسی www.audit.org.ir ـــــ
۱۲ سازمان حفاظت محیط زیست www.doe.ir اطلاعیه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
اطلاعیه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
۱۳ سازمان دامپزشکی کشور www.ivo.ir اطلاعیه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
اطلاعیه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
۱۴ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی www.icro.ir ـــــ
۱۵ سازمان قضایی نیروهای مسلح www.imj.ir اطلاعیه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
۱۶ سازمان ملی استاندارد www.isiri.gov.ir اطلاعیه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
اطلاعیه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
۱۷ سازمان هواشناسی کشور www.irimo.ir اطلاعیه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
اطلاعیه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
۱۸ شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران (مادر تخصصی) www.airport.ir اطلاعیه ۲۱ تیر ۱۴۰۰
اطلاعیه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
اطلاعیه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
۱۹ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی www.mcls.gov.ir ـــــ
۲۰ وزارت جهاد کشاورزی www.maj.ir اطلاعیه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
۲۱ وزارت جهاد کشاورزی (به کارگیری قراردادی) www.maj.ir ـــــ
۲۲ وزارت کشور www.moi.ir اطلاعیه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
اطلاعیه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
۲۳ سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور www.dres.ir اطلاعیه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
اطلاعیه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
۲۴ مرکز آموزش مدیریت دولتی www.smtc.ac.ir اطلاعیه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
اطلاعیه ۲۸ تیر ۱۴۰۰
۲۵ سازمان ملی بهره وری ایران www.npo.gov.ir اطلاعیه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
۲۶ سازمان اداری و استخدامی کشور www.aro.gov.ir اطلاعیه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
اطلاعیه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
۲۷ وزارت ورزش و جوانان www.msy.gov.ir اطلاعیه ۲۸ تیر ۱۴۰۰
۲۸ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سیستان و بلوچستان (دستگاه های اجرایی استان) www.sb.mporg.ir مشاهده اطلاعیه ها