سوالات استخدامی پلیس فتا در سال ۱۳۹۷ (عمومی + تخصصی + پاسخ نامه)9100 توماندانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی پلیس فتا ۱۳۹۷

در آزمون استخدامی برگزار شده در سال ۱۳۹۶ توسط پلیس فتا این سازمان اقدام به جذب نیرو در چهار رشته مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی برق و مدیریت فناوری اطلاعات نموده که با توجه به این موضوع دوستان شما در ایران سوال برای سال ۱۳۹۷ اقدام به تهیه ی مجموعه نمونه سوالات استخدامی پلیس فتا در این چهار رشته کرده که در زیر با جزییات بیشتری از این مجموعه آشنا خواهید شد.

وظایف پلیس فتا

پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات یا به اختصار پلیس فتا به عنوان سازمانی جهت نظارت بر فضای مجازی کشور بوده که به زبان ساده و مختصرا از وظایف آن می توان به اطلاع رسانی ، آگاهی بخشی ، رسیدگی به شکایات مردم و کشف جرائم صورت گرفته توسط سودجویان در فضای مجازی اشاره نمود.

پلیس فتا از زیر مجموعه های ناجا می باشد و مانند سایر سازمان ها به جهت تکمیل کادر خود هر ساله اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می نمایید که از بین شرکت کنندگان در آزمون استخدامی پلیس فتا افرادی که بتوانند حد نصاب قبولی را کسب نمایند جذب این سازمان شده و مشغول به کار می شوند.

بدین منظور کارشناسان ایران سوال با تهیه ی مجموعه نمونه سوالات استخدامی پلیس فتا سعی در افزایش دانش شما جهت شرکت در آزمون استخدامی پلیس فتا داشته و امیدوارند با تهیه و در اختیار قرار دادن مجموعه پیش رو توانسته باشند جهت قبولی شما داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی گامی هرچند کوچک برداشته باشند.

مجموعه سوالات استخدامی پلیس فتا در گرایشات زیر تهیه و ارائه گردیده است

سوالات استخدامی کامپیوتر پلیس فتا

سوالات استخدامی مهندسی فناوری اطلاعات پلیس فتا

سوالات استخدامی مهندسی برق پلیس فتا

سوالات استخدامی مدیریت فناوری اطلاعات پلیس فتا

جهت مشاهده جزییات و دریافت هر مجموعه،در جدول زیر بر روی آن کلیک کرده تا به صفحه مربوطه بروید

لازم به ذکر است هر یک از مجموعه های بالا با دارا بودن بیش از ۳۷۰۰ عدد نمونه سوال تخصصی و عمومی ( تمامی نمونه سوالات همراه با پاسخ نامه می باشند ) خدمت شما داوطلبین عزیز شرکت در این آزمون استخدامی ارائه می گردد.

 
عنوان سوالات استخدامی مشخصات بسته آموزشی
سوالات استخدامی مهندسی کامپیوتر پلیس فتا  سوالات عمومی + تخصصی + پاسخ نامه
سوالات استخدامی مهندسی فناوری اطلاعات پلیس فتا  سوالات عمومی + تخصصی + پاسخ نامه
سوالات استخدامی مدیریت فناوری اطلاعات پلیس فتا  سوالات عمومی + تخصصی + پاسخ نامه
سوالات استخدامی مهندسی برق پلیس فتا  سوالات عمومی + تخصصی + پاسخ نامه

در پایان لازم می دانیم که گفته شود: تیم پشتیبانی ایران سوال  آماده است تا در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی سریعا نسبت به رفع آن اقدام نماید بدین منظور جهت رفع هرگونه مشکل و یا اعمال نظرات خود،با ما تماس بگیرید.(با تشکر مدیریت وبسایت تخصصی ایران سوال)

وبسایت پلیس فتا

امتیاز دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]