سوالات استخدامی هنرآموز مکانیک موتورهای دریایی آموزش و پرورش ( تخصصی + عمومی )

دارد

دارد

دارد

گرید A

عودت وجه در صورت عدم رضایت

۲۵ / ۰۲ / ۱۳۹۸8100 توماندانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی هنرآموز مکانیک موتورهای دریایی آموزش و پرورش ( سوالات تخصصی آزمون سال ۱۳۹۸ )

سلام سرشار از مهر و محبت همکاران ما را پذیرا باشید. بسته سوالات استخدامی هنرآموز مکانیک موتورهای دریایی آموزش و پرورش از جمله بسته های کامل مجموعه ایران سوال می باشد. ایران سوال سعی نموده تا بسته کاربردی منطبق بر آزمون را در اختیارتان قرار داده زیرا بسته های وبسایت های دیگر از تمامی موضوعات کتب درسی سال های تحصیل شما عزیزان به صورت پراکنده سوالاتی را تهیه نموده و به فروش می رسانند تفاوت ما با وبسایت های دیگر همکاران خبره و توانای ایران سوال می باشد که کادری مجرب و اساتیدی به نام را دور هم گردآرده است . عزیزان همراه با خریداری این مجموعه بر این مهم پی خواهید برد که ما جزء معتبرترین سایت ها می باشیم . لازم به ذکر است که مطالعه مقاله چگونه در آزمون های استخدامی موفق شویم ؟ هم خالی از لطف نمی باشد . از شما خواهشمندیم تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید .

مواد اعلام شده آزمون استخدامی هنرآموز مکانیک موتورهای دریایی آموزش و پرورش ۹۸

مواد تخصصی : مبانی هیدرولیک صنعتی _ اجزای ماشین _ مقررات ایمنی و زیست محیطی دریایی _ ترمودینامیک _ اصول مکانیکی دریایی ( موتور های دیزلی دریایی _ دیگ های بخار _ توربین های بخار و گاز )

مواد عمومی :زبان انگلیسی _ ریاضیات و آمار _ مهارت های کامپیوتر _ معارف اسلامی _  زبان و ادبیات فارسی _ هوش و استعداد _ اطلاعات عمومی

انگیزه آزمون های استخدامی :

هر آزمونی در ابتدا با هدف انتخاب افرادی شایسته و توانا در آن زمینه می کوشد تا بهترین ها را برگزیند .متخصصان ایران سوال تلاش نمودند تا با جمع آوری بسته های کاربردی برای شما عزیزان عاملی برای برنگیخته شدن انگیزه در داوطلبین عزیز باشد زیرا در دست داشتن پکیج کامل و کارا می تواند به فرد ، این آرامش خیال را دهد تا با خود زمزمه کند «بسته کاملی را در اختیار دارم و باید با مطالعه دقیق آن ، موفق شوم » ما برای یاری شما پا میدان نهادیم تا دلیلی برای کلید خوردن موفقیت شما داوطلبین گرامی باشیم .از شما خواهشمندیم تا با تمرکز کامل روی مجموعه انتخابینتیجه مطلوبی را در آزمون ذکر شده برای خود رقم بزنید .


بسته تخصصی سوالات استخدامی هنرآموز مکانیک موتورهای دریایی آموزش و پرورش (  مختص آزمون سال ۹۸ و دارای پاسخ کامل )

سوالات استخدامی هنرآموز مکانیک موتورهای دریایی آموزش و پرورش

 • ۱۳۵ سوال تخصصی درس اصول مکانیکی دریایی ( موتور های دیزلی دریایی _ دیگ های بخار _ توربین های بخار و گاز )
 • ۱۱۵ سوال تخصصی درس مقررات ایمنی و زیست محیطی دریایی
 • ۱۱۰ سوال تخصصی درس مبانی هیدرولیک صنعتی
 • ۱۶۵ سوال تخصصی درس اجزای ماشین
 • ۱۴۷ سوال تخصصی درس ترمودینامیک

بسته عمومی سوالات استخدامی هنرآموز مکانیک موتورهای دریایی آموزش و پرورش ( تولید شده ویژه آزمون سال ۹۸ و دارای پاسخ کامل)

سوالات استخدامی هنرآموز مکانیک موتورهای دریایی آموزش و پرورش

 • فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL) ( 595 سوال )
 • زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش ( ۵۶۰ سوال )
 • زبان انگلیسی عمومی ( ۶۲۵ سوال )
 • ریاضی و آمار مقدماتی ( ۵۷۰ سوال )
 • معارف اسلامی ( ۶۹۰ سوال )
 • اطلاعات عمومی ( ۶۱۰ سوال )

بسته عمومی دفترچه سوالات استخدامی هنرآموز مکانیک موتورهای دریایی آموزش و پرورش ( اصل دفترچه های آزمون برگزاری شده ، تماما دارای پاسخ کامل هستند)

سوالات استخدامی هنرآموز مکانیک موتورهای دریایی آموزش و پرورش

 • دفترچه اول استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ( خرداد ۹۴ )
 • دفترچه دوم استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی (اسفند ۹۴ )
 • دفترچه سوم استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ( آبان ۹۵ )
 • اصل دفترچه سوالات استخدامی عمومی پنج دوره آموزش و پرورش (دفترچه سال های ۸۴-۸۶-۸۹-۹۴-۹۵ )

سخن پایانی با همراهان همیشگی ایران سوال :

در ابتدا از شما خواهشمندیم تا با ارائه انتقادات و پیشنهادات خود مارا در این مسیر همراهی کنید چرا که جلب رضایت شما هدف اصلی تیم ما می باشد در ضمن می توانید در صورت بروز هرگونه مشکلی با شماره های ذکر شده در وبسایت ما تماس حاصل کنید تا اپراتورهای ما با راهنمایی شما در طول شبانه روز یاری دهنده شما عزیزان باشند .مجموعه های ما به صورت pdf بوده تا بتوانید به آسانی به مطلعه آنها بپردازید .موفقیت شما آرزوی ماست .

دانلود کاملترین بسته سوالات استخدامی هنرآموز مکانیک موتورهای دریایی آموزش و پرورش

وبسایت آموزش و پرورش

امتیاز دهید
[تعداد: 2    میانگین: 5/5]