سوالات استخدامی مهندسی برق آموزش و پرورش ( بسته ۱۰۰ % تضمینی )

دارد

دارد

دارد

عالی

دارد61500 توماندانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی مهندسی برق آموزش و پرورش ( راه استخدام را با مطالعه این بسته هموار کنید )

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی ایران سوال،امروز و در این مطلب قصد معرفی مجموعه نمونه سوالات استخدامی مهندسی برق آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۸ را به شما دوستان داشته و خواهشمندیم اگر به دنبال مجموعه ای کامل و برگرفته از منابع اعلامی و نیز حاوی تمامی مواد آزمون استخدامی مهندسی برق آموزش و پرورش در این سال می باشید،تا انتها ما را همراهی نمایید.

دبیر ریاضی

💥 خبری خوش برای داوطلبینی که قصد قبولی در آزمون استخدامی مهندسی برق آموزش و پرورش را دارند …

طی تحقیق و بررسی عوامل موثر جهت خروجی مطلوب و اثر بخش در پی قبولی داوطلبین در آزمون استخدامی مهندسی برق آموزش و پرورش دریافتیم که محتوای بسته‌ی رشته مذکور به صورت زیر بنائی تخصصی طراحی شده و توانسته نسبت به کامل بودن و جامعیت مطالب در موفقیت داوطلبین مفید واقع شود.

مطالعه مقاله : چگونه در آزمون های استخدامی موفق شویم ؟

مواد اعلام شده آزمون استخدامی مهندس برق آموزش و پرورش

مواد تخصصی : ریاضیات مهندسی ، مدارهای الکتریکی ۱ و ۲ ، ماشین های الکتریکی ۱ و ۲ ، الکترومغناطیس

مواد عمومی : زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL) ، زبان انگلیسی عمومی ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی ، هوش و توانمندی های عمومی

نکته بسیار مهم در خصوص آزمون استخدامی مهندس برق آموزش و پرورش

مانند تمامی آزمون های استخدامی این آزمون نیز از دو بخش عمومی و تخصصی تشکیل شده و همانگونه که می دانید پاسخگویی به هر دو بخش از سوالات بسیار مهم و تعیین کننده می باشد،لذا این تفکر که سوالات عمومی چندان تاثیرگذار نبوده از اساس اشتباه و دور از منطق آزمونی می باشد.

بنابراین شما داوطلبین عزیز باید در هر دو بخش اقدام به افزایش سطح علمی خود نموده و نیز توانایی پاسخگویی به سوالات را در شرایط روز آزمون داشته و یا باید کسب نمایید،به همین جهت دوستان شما در ایران سوال سعی کرده تا با ارائه ی مجموعه ای فوق العاده به تمامی نیازتان پاسخ گفته،طوری که متخصصین ما معتقدند با مطالعه ی آن می توانید هم سطح علمی خود را افزایش داده و هم توانایی استفاده از معلومات خود در جلسه ی آزمون را کسب نمایید که در زیر در کنار مشاهده ی جزییات این مجموعه توضیحات لازم در رابطه با ویژگی های گفته شده در بالا را خدمت شما داوطلبین عزیز عرض خواهیم نمود.

پیشنهاد مطالعه : سوالات استخدامی آموزش و پرورش ۱۳۹۸


مجموعه نمونه سوالات استخدامی مهندسی برق آموزش و پرورش (بخش عمومی سوالات + جزوات) + پاسخ نامه

 • تعداد ۵۰۰ عدد سوال زبان و ادبیات فارسی + ( ۱۳۴ صفحه جزوه )
 • تعداد ۷۰۰ عدد سوال معارف اسلامی + ( ۱۷۵ صفحه جزوه )
 • تعداد ۶۵۰ عدد سوال ریاضیات و آمار + ( ۱۱۰ صفحه جزوه )
 • تعداد ۴۵۰ عدد سوال هوش و استعداد + ( ۱۲۰ صفحه جزوه )
 • تعداد ۵۵۰ عدد سوال مهارت های هفت گانه کامپیوتر + ( ۱۱۷ صفحه جزوه )
 • تعداد ۵۰۰ عدد سوال زبان انگلیسی + ( ۱۳۶ صفحه جزوه )

همانگونه که مشاهده می کنید این تعداد نمونه سوال یعنی بالغ بر ۳۰۰۰ عدد که همراه با پاسخ نامه خدمت شما دوستان ارائه شده آنقدری می باشد که با مطالعه و تمرین بر روی آن بتوانید به آمادگی لازم رسیده و انشااله به حداکثر سوالات آزمون پاسخ بگویید.


نمونه سوالات استخدامی مهندسی برق آموزش و پرورش (بخش تخصصی) + پاسخ نامه تشریحی

 • تعداد ۱۲۵ عدد نمونه سوال استخدامی ریاضیات مهندسی + ( ۱۸۵ صفحه جزوه کامل و اختصاصی )
 • تعداد ۱۱۰ عدد نمونه سوال استخدامی مدارهای الکتریکی ۱ و  ۲ + ( ۳۸۰ صفحه جزوه فوق کامل )
 • تعداد ۱۳۰ عدد نمونه سوال استخدامی الکترومغناطیس + ( ۱۲۵ صفحه جزوه کامل )

نکته : سوالات تخصصی آنقدری اهمیت داشته که تیم تخصصی ایران سوال با صرف وقت اقدام به تهیه ی پاسخ نامه تشریحی این بخش نماید،ما معتقد می باشیم که هیچ چیزی به اندازه ی حل کردن نمونه سوالات این بخش و نهایتا مطالعه و بررسی پاسخ نامه تشریحی نمی تواند شما را به حداکثر آمادگی لازم در این بخش برساند.


اصل دفترچه های آزمون های مهم سال های اخیر + پاسخ نامه

 • دفترچه های ۵ دوره آزمون فراگیر دولتی به همراه پاسخ نامه
 • دفترچه های ۳ دوره آزمون آموزش و پرورش ( قدیمی ) به همراه پاسخ نامه ( سال های ۸۴ – ۸۶ – ۸۹ )
 • دفترچه های ۲ دوره آزمون آموزش و پرورش ( جدیدترین آزمون ها ) به همراه پاسخ نامه ( سال های ۹۴ – ۹۵ )

و در انتها دفترچه های ۱۰ دوره از آزمون های استخدامی کافی است تا شما با شبیه سازی آزمون در شرایطی مشابه،البته در منزل و در ساعتی مشابه با ساعت برگزاری و نیز در نظر گرفتن زمان آزمون واقعی با ایجاد چالشی برای خود،خود را در شرایط روز آزمون استخدامی مهندسی برق آموزش و پرورش قرار داده تا هم بتوانید با نحوه ی طرح سوالات توسط طراحان آشنا شده و از همه مهم تر با مدیریت زمان و نیز تلاش برای استفاده از معلومات خود در شرایطی مشابه،خود را به میزانی از آمادگی رسانده که بدون هیچ شک خود را از قبول شدگان بدانید.


نتیجه گیـــری

همانگونه که مشاهده نمودید مجموعه نمونه سوالات استخدامی مهندسی برق آموزش و پرورش آنقدر کامل و کارا می باشد که شاید نظیر آن را در جایی دیگر نتوانید پیدا نمایید،ما در این سال ها تمام تلاش خود را نموده تا بتوانیم رضایت شما عزیزان را جلب نماییم و امیدواریم که توانسته باشیم به این مهم نزدیک شده و از شما دوستان خواهشمندیم با ثبت و ارسال نظرات خود در ارائه ی هر چه بهتر خدمات،ما را یاری نمایید.

بسته سوالات استخدامی مهندسی برق آموزش و پرورش می توانند سکوی پرتاپ شما خوبان در این آزمون لقب گرفته و شما را به آنچه که می اندیشید نزدیک و نزدیک تر نماید. حال با مقایسه این بسته با بسته سوالات استخدامی دیگر وبسایت به این اصل پی خواهید برد که چرا از مجموعه ها و نمونه سوالات استخدامی خود تعریف می کنیم . (با تشکر مدیریت وبسایت تخصصی ایران سوال)

📞 درخواست مشاور:

برای رفع سوالات ذهنی داوطلبین بخش مشاوره‌ی رایگان را تدارک دیده ایم. با این مضمون که در صورت لزوم می توانید با شماره گیری ۰۹۳۶۳۶۹۰۲۵۹ از تلفن همراه خود، با همکاران ما در این بخش در تماس باشید و تقاضای ارتباط با بخش مشاوره کنید تا به صورت آنی به مشاور ارشد تیم ایران سوال متصل شده و از خدمات آن بهره مند شوید.

نگران مشکلات احتمالی نباشید

نیازی به نگرانی جهت احتمال بروز مشکل نیست. برای رفع سوال یا مشکلات ناشی از مسائل حین خرید می توانید با شماره گیری ۰۹۰۳۸۰۴۲۲۹۰ با همکاران در بخش پشتیبانی در ارتباط باشید و ما این تعهد را می کنیم که در کوتاه ترین زمان ممکن به رفع مسائل بپردازیم. خدمات پشتیبانی به صورت بیست و چهار ساعت شبانه روز برای شما عزیزان فعال می باشد.

کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی مهندسی برق آموزش و پرورش تنها در ایـــران سوال

وبسایت آموزش و پرورش

امتیاز دهید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

محصولات مرتبط