مهمترین کتاب استخدامی روز و اخبار

قیمت محصول: 175000 تومان
کتاب استخدامی دبیر ریاضی
خرید این محصول
قیمت محصول: 145000 تومان
کتاب سوالات استخدامی دبیر علوم اجتماعی
خرید این محصول
قیمت محصول: 155000 تومان
کتاب سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی
خرید این محصول
قیمت محصول: 150000 تومان
کتاب استخدامی مراقب سلامت
خرید این محصول

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه ( کاملترین منبع مطالعاتی آزمون استخدامی سال ۱۳۹۹)

نمونه سوالات استخدامی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه مجموعه همه چیز تمامی است که در راستای مطالعه داوطلبین و کارجویان عزیز و همیشه همراه وبسایت ایران سوال تولید شده تا آنها با در دست داشتن منبعی کامل ویژه آزمون استخدامی قوه قضاییه سال ۱۳۹۹ نیازهایشان را نسبت به مطالعه کامل برطرف نمایند تا بتوانند گام اول یعنی آزمون استخدامی کتبی مسئول خدمات مالی را پشت سر بگذارند. بی شک تمامی شما عزیزان استرس مطالعه صحیح و داشتن منبعی معتبر را دارید اما به شما این اطمینان را می دهیم که با مشاهده محتویات این بسته یعنی نمونه سوالات تخصصی و عمومی مسئول خدمات مالی شگفت زده خواهید شد. همچنین لازم به ذکر است که بگوییم در این مجموعه اصل سوالات تخصصی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه سالهای گذشته هم وجود دارد. با ما همراه باشید.

سوالات تخصصی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه

ریز محتویات مجموعه سوالات استخدامی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه مختص سال ۱۳۹۹


سوالات استخدامی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه ( بخش تخصصی + پاسخنامه کامل )

 • ۱۳۵ سوال استخدامی کنترل و تنظیم بودجه
 • ۹۰ سوال استخدامی قانون محاسبات عمومی
 • ۱۵۰ سوال استخدامی مالیه عمومی
 • ۷۵ سوال استخدامی مدیریت مالی
 • ۱۵۵ سوال استخدامی حسابداری مالی

یک نکته بسیار مهم را که باید یادآور شویم این است که برای درک بهتر سوالات این بسته دو درس بهمراه پاسخنامه تشریحی ارائه شده اند و مابقی سوالات دریافتی شما بهمراه پاسخنامه تستی کامل می باشد . ( سوالات استخدامی حسابداری مالی و مدیریت مالی پاسخ تشریحی دارند )

جزوات تخصصی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه 

 • جزوه کنترل و تنظیم بودجه
 • جزوه قانون محاسبات عمومی
 • جزوه مالیه عمومی
 • جزوه مدیریت مالی
 • جزوه حسابداری مالی

نمونه سوالات تخصصی احتمالی در آزمون مسئول خدمات مالی قوه قضاییه سال ۱۳۹۹

 • ۱۰ سوال کنترل و تنظیم بودجه
 • ۱۰ سوال قانون محاسبات عمومی
 • ۱۰ سوال مالیه عمومی
 • ۱۰ سوال مدیریت مالی
 • ۱۰ سوال حسابداری مالی

این بخش بر اساس سوالات پرتکرار آزمون استخدامی سالهای گذشته مسئول خدمات مالی جمع آوری شده و می تواند کمک بسیار زیادی به شما داوطلبین عزیز در آزمون پیش رو کند.

سوالات استخدامی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه ( بخش عمومی + پاسخنامه تستی کامل )

 1. سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی ( ۵۵۰ عدد )
 2. سوال استخدامی معارف اسلامی ( ۷۲۰ عدد )
 3. سوال استخدامی ریاضیات و آمار ( ۵۵۰ عدد )
 4. سوال استخدامی هوش و استعداد ( ۶۱۰ عدد )
 5. سوال استخدامی مهارت های هفت گانه کامپیوتر ( ۴۹۰ عدد )
 6. سوال استخدامی زبان انگلیسی ( ۵۲۰ عدد )
 7. سوال استخدامی اطلاعات عمومی ( ۵۷۰ عدد )

سوالات استخدامی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه ( بخش عمومی + پاسخنامه تشریحی کامل )

 1. سوال زبان انگلیسی ۱۵۶ عدد + پاسخ تشریحی
 2. سوال ادبیات فارسی ۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی
 3. سوال ریاضی ۴۵۰ عدد + پاسخ تشریحی
 4. سوال معارف ۱۲۰ عدد + پاسخ تشریحی
 5. سوال آمار ۳۳۰ عدد + پاسخ تشریحی

جزوات استخدامی عمومی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه 

 1. جزوه زبان و ادبیات فارسی ( ۹۷ صفحه )
 2. جزوه احکام و معارف اسلامی( ۱۶۷ صفحه )
 3. جزوه مهارت های هفت گانه ICDL ( ۱۵۵ صفحه )
 4. جزوه آمار و ریاضیات ( ۱۷۵ صفحه )
 5. جزوه زبان انگلیسی (گرامر،واژگان،درک مطلب و …) ( ۱۳۷ صفحه )

اصل دفترچه سوالات فراگیر دستگاههای اجرایی / مناسب برای آزمون استخدامی مسئول خدمات مالی + پاسخ تشریحی

 1. سوالات آزمون استخدامی فراگیر اول / خرداد ۹۴
 2. سوالات استخدامی فراگیر دوم / اسفند ۹۴
 3. سوالات استخدامی فراگیر سوم/ آبان ۹۵
 4. سوالات استخدامی فراگیر چهارم / شهریور ۹۶
 5. سوالات استخدامی فراگیر پنجم / تیر ۹۷

نتیجه گیری در خصوص مجموعه سوالات  استخدامی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه

همانطور که مشاهده کردید سعی کردیم تا در این بسته به هیچ عنوان نمونه سوالی از قلم نیفتد تا شما عزیزان همیشه همراه بتوانید با مطالعه دقیق و کامل محتویات این مجموعه سطح علمی خودتان را به بالاترین درجه ممکن برسانید تا بتوانید در آزمون استخدامی قوه قضاییه سال ۱۳۹۹ رقبایتان را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. همچنین این بسته مکملی هم با خود دارد . داوطلبین بسیار زیادی با مطالعه بسته های تخصصی قوه قضاییه مجموعه اصلی سوالات استخدامی قوه قضاییه را هم دریافت و مطمالعه می نمایند به این دلیل که در بسته سوالات قوه قضاییه اصل سوالات ۱۰ سال گذشته آزمون های استخدامی فوق موجود می باشد.

دانلود نمونه سوالات تخصصی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه در ایران سوال

بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی مسئول خدمات مالی از چه منابعی تهیه شده است؟

قطعا بهترین و مهم ترین منابع ، کتب درسی دوران تحصیلی و جزوات دانشگاهی می باشند، چرا که بی شک سوالات مطرح شده از این دو منبع سرچشمه می گیرد. اما مطالعه‌ی این منابع تا زمان باقی مانده برای برگزاری آزمون استخدامی برای هر داوطلب به تنهایی زمان بر است و انرژی زیادی را بیهوده خواهد گرفت. به همین دلیل مطالب مهم و نکات کلیدی و کاربردی را برایتان در فایل نمونه سوالات استخدامی مسئول خدمات مالی قرار دادیم تا به راحتی به مطالعه بپردازید و از تمرکز بیشتری برخوردار شوید.

سوالات استخدامی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه

همچنین شایان ذکر است که منبع مهم تری در این بین وجود دارد که به جرات می توان گفت دسترسی به آن برای داوطلبین غیر ممکن است و آن هم چیزی نیست جز قرار دادن اصل سوالات پر تکرار از آزمون ادوار گذشته در این بسته‌ی آموزشی. مطالعه‌ی این بخش حتماً شما را به قبولی نزدیک تر از هر مرحله‌ی دیگر خواهد کرد، زیرا با سوالات مهم و پر تکرار در آزمون ها آشنا می شوید و این دقیقاً همان چیزیست که برای آمادگی بیشتر به آن نیاز دارید. این بخش فقط و فقط مختص وبسایت ایران سوال می باشد.

راه های قبولی در آزمون استخدامی قوه قضاییه و رشته مسئول خدمات مالی چیست ؟

بگذارید صادقانه و صریح سخن بگوییم کسب رتبه‌ی قبولی و رسیدن به موفقیت در آزمون استخدامی قوه قضاییه به هیچ عنوان به آسانی بدست نمی آید و نیازمند یک برنامه ریزی هدفمند است. در کنار این برنامه شما به دانش کافی و معتبر به همراه عمل نیاز دارید. شما عزیزان باید بدانید از چه مسیری شروع می کنید و چه مسیری پایان کار شماست به همین دلیل باید راوی بسیار خوب و کاربلدی داشته باشید که ما در اینجا نقش آن راوی را برایتان ایفا کرده ایم تا شما بتوانید چشم بسته و با فکر کردن به اهدافتان به آن مهم دست پیدا کنید. راوی شما مجموعه‌ی آموزشی ارزشمندی است که با عنوان بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه زده توسط ایران سوال خدمتتان ارائه شده است و حال وقت آن رسسیده تا با دانلود سوالات استخدامی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه و مطالعه آن به غل دلخواهتان دست پیدا کنید.

اهداف موفقیت در آزمون استخدامی مسئول خدمات مالی

نکته: بدانید که رسیدن به موفقیت مستلزم، فدا کردن بعضی از خوشیها مقطعی است اما قطعاً سختی های امروز، خوشی های فردا را به دنبال خواهد داشت. پس اگر می خواهید در آزمون استخدامی نام برده شده موفق شوید و به استخدام شغل دلخواهتان درآیید در کنار این محصول بی نظیر، تا رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب دست از تلاش برندارید. همچنین می توانید برای بالا بردن درصد قبولی خودتان مقاله ی راه های موفقیت در آزمون های استخدامی را هم مطالعه کنید.

اهدافتان را در آزمون استخدامی قوه قضاییه مشخص کنید ….

برای هر فردی با توجه به داشته ها و شرایط شخصی، یک سقف آرزو وجود دارد که سعی می کند به هر طریقی به آن دست پیدا کند. ابتدا باید بیاندیشید جدا از مدرک تحصیلی و دانشگاهی من به چه رشته ای علاقه مند هستم؟ در چه کاری موفقیت بیشتری را کسب خواهم کرد؟ چه شغل و مقامی من را راضی خواهد کرد و انگیزه‌ی کافی را در من ایجاد می کند؟ این قبیل مسائل، سوالاتی است که حتما باید از خودتان بپرسید تا بتوانید با مورد علاقه هایتان فرصتی که می خواهید را پدید آورید. قطعا در اینجا هدف تک تک شما داوطلبین عزیز مشترک است و آن چیزی نیست جز قبولی در آزمون استخدامی قوه قضاییه و ایجاد شغل دلخواهتان برای کسب درآمدی مشخص، جایگاه اجتماعی مناسب و همچنین ایجاد احترام اجتماعی. حالا برای متصل شدن به موفقیت با درایتی  بالا تلاش کنید و در این مسیر برای کمک گرفتن از عوامل دیگر آگاهانه گام بردارید. مراجع گوناگونی برای یاری رساندن به شما عزیزان وجود دارد، اما همگی نمی توانند مفید واقع شوند

سوالات استخدامی مسئول خدمات مالی قوه قضاییه

چرا که اغلب عده ای از جایگاه داوطلبین سوءاستفاده کرده و مطالبی پوچ و بی خاصیت را با شرایطی گول زنک و رایگان در دسترس کاربران قرار می دهند. این محصولات فقط و فقط شما را از هدف دور خواهد کرد، زیرا خواسته‌ی این افراد فقط افزایش بازدید وبسایتشان است و کیفیت محتوای قرار داده شده برایشان هیچ اهمیتی ندارد. پس سعی کنید با چشم باز بهترین و معتبر ترین ها که شبانه روز برای هدایت شما عزیزان در تلاش هستن را برای عبور از این مسیر پر فراز و نشیب برگزینید.

توجه شما عزیزان را به معرفی تیم متعهد ایران سوال جلب می کنیم

وبسایت ایران سوال با بیش از ده سال سابقه‌ی کاری درخشان در عرصه‌ی تولید بسته های نمونه سوالات استخدامی ارگان های مختلف سطح کشوری، متشکل از اعضا و عوامل حرفه ای و کار بلدی همچون اساتید بزرگ دانشگاهی، مشاوران برتر سطح کشوری، کارشناسان ارشد، نویسندگان لایق و همچنین مدیریت قوی و متعهدی می باشد که به صورت گروهی در تلاشند تا با بروز رسانی مطالب مفید، محصول آموزشی ارزشمند و تمام کمالی را خدمتتان ارائه دهند.

وبسایت قوه قضاییه


نمونه سوالات استخدامی مهم سال ۱۳۹۹

نام خوشه (دبیری)نام خوشه (دبیری)نام خوشه (دبیری،مربیان و آموزگاران)
سوالات استخدامی دبیر ریاضی آموزش و پرورشسوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورشسوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر شیمی آموزش و پرورش  سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورشسوالات استخدامی آموزگار دوره ابتدایی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر عربی آموزش و پرورش  سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورشسوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر فیزیک آموزش و پرورشسوالات استخدامی دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورشسوالات استخدامی مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر اقتصاد آموزش و پرورشسوالات استخدامی دبیر علوم اجتماعی آموزش و پرورشسوالات استخدامی استادکار تاسیسات آموزش و پرورش
سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورشسوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش  
امتیاز دهید
[تعداد: 2    میانگین: 5/5]
نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد