محصولات مشابه

azmon98

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان سنجش آموزش (  منابع عمومی و تخصصی بسیار کامل )

سوالات استخدامی سازمان سنجش آموزش عنوان مجموعه ای است که در این بخش از وبسایت به تجزیه و تحلیل آن خواهیم پرداخت . همانوطور که می دانید سازمان سنجش خود یکی از متولیان برگزار کننده آزمون های استخدامی در کشـــور می باشد اما حالا این سازمان برای کمبود نیاز های انسانی خد خواهان جذب نیرو از آزمون استخدامی شده است و در این بین از افارد مستعد و توانمد نیاز های خود رادر بخش های مختلف برطرف می نماید. به همین دلیل و با تمامی مشکلات موجود در تولید یک بسته استاندارد تمامی تلاشمان را بکار گرفته ایم و در پایان کاملترین بسته سوالات استخدامی سازمان سنجش را تولید و خدمتتان ارائه نموده ایم با ما همراه باشید.

نگاهی اجمالــی به محتویات بسته سوالات استخدامی سازمان سنجش آموزش ایــــران سوال 

سوالات استخدامی دستگاههای اجرایی کشـــور مربوط به ۵ دوره گذشته + پاسخنامه

سوالات عمومی سازمان سنجش آموزش کشــور ( کاملترین منبع عمومی در سراسر کشــور ) + پاسخنامه

سوالات و جزوات عقیدتی سیاسی و معارف سازمان سنجش آموزش و کشــور + پاسخنامه

📁 مجموعه بسیار کـــامل نمونه سوالات استخدامی سازمان سنجش

کارشناسان ارشد وبسایت ایران سوال نیازهای داوطلبین را به صورت فردی مورد بررسی قرار می دهند تا دریابند هر داوطلب به طور اختصار به چه وجوهی برای دست یابی به موفقیت نیاز دارد. چرا که یک وبسایت معتبر، زمانی از عملکرد مطلوب برخوردار می شود که به نیازهای مخاطبین خود آگاه باشد و در زمینه‌ی رفع آنها تلاش کند. بر همین مبنا بود که توانستیم بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی سازمان سنجش را پس از پیگیری های مکرر و بررسی های بی شمار به مرحله‌ی تولید برسانیم و در اختیار داوطلبین قرار دهیم.


بخش عمومی نمونه سوالات استخدامی سازمان سنجش کشـــور ( کاملترین منبع سوالات عمومی + پاسخنامه کامل )

 1. سوال زبان انگلیسی ۱۷۳۰ عدد
 2. سوال هوش و استعداد ۱۴۰۰ عدد
 3. سوال زبان و ادبیات فارسی ۲۸۸۰ عدد
 4. سوال آمار و ریاضیات ۲۹۵۰ عدد
 5. سوال کامپیوتر و فن آوری اطلاعات ۲۸۷۰ عدد
 6. سوال معارف اسلامی ۱۶۹۰ عدد
 7. سوال اطلاعات عمومی ۲۴۲۰ عدد

کاملترین منبع سوالات عمومی در کشـــور را تنها در ایــران سوال مشاهده نمایید این بسته دارای ۱۵۹۴۰ سوال عمومی می باشد که مطمئنا شما هم با دیدن تعداد سوالاتش شگفت زده شده اید. نمونه سوالا استخدامی موجود در این بسته برگرفته از سوالات پرتکرار ۵ سال گذشته آزمون های استخدامی می باشدو همچنین لازم به ذکر است که تکت به تک این سوالات تماما بهمراه پاسخنامه کامل می باشند.


بخش دفترچه سوالات استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشــور مربوط به ۵ دوره گذشته + پاسخنامه کامل

 1. ۷۵ عدد سوال اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی + پاسخ تشریحی
 2. ۷۵ عدد سوال ریاضی و آمار مقدماتی + پاسخ تشریحی
 3. ۷۵ عدد سوال زبان و ادبیات فارسی + پاسخ تشریحی
 4. ۷۵ عدد سوال معارف اسلامی + پاسخ تشریحی
 5. ۷۵ عدد سوال زبان انگلیسی عمومی + پاسخ تشریحی
 6. ۷۵ عدد سوال درس فناوری اطلاعات + پاسخ تشریحی
 7. ۷۵ عدد سوال هوش و استعداد + پاسخ تشریحی

سوالات و جزوات عقیدتی سیاسی و معارف سازمان سنجش آموزش و کشــور

 1. بسته بی نظیر سوالات استخدامی معارف ۸۳۰ عدد + پاسخ
 2. بسته فوق کامل و مفید نمونه سوالات عقیدتی و سیاسی ۶۲۵ عدد + پاسخ
 3. بهترین جزوه حاوی هر دو بخش معارف و بخش عقیدتی و سیاسی ۸۶۰ صفحه

🔘 نتیجه گیری

برای دل نگرانی هایی که در زمینه‌ی موفقیت در آزمون استخدامی سازمان سنجش جهت آینده‌ی شغلی روشن دارید ارزش قائلیم و شرایط را درک کرده ایم، به همین جهت به رفع دغدغه های ذهنی شما عزیزان پرداختیم تا همانند داوطلبین دوره های قبل که ایران سوال را دنبال کردند، با آرامش خاطر در جلسه‌ی آزمون حضور پیدا کنید و در فضا و شرایط کاملاً مناسب، به نتیجه‌ی مطلوب دست یابید. با دریافت بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی سازمان سنجش و کمی همت، بی شک به رتبه‌ی بالایی خواهید رسید و آینده‌ی شغلی خودتان را رغم خواهید زد.

📥 تولید برترین ها برای موفقیتی بی چون و چرا در آزمون استخدامی سازمان سنجش

کارشناسان ما در تیم ایران سوال با تلاشی بی وقفه به موضوعاتی می پردازند که قابلیت و کارایی بالایی را جهت موفقیت در آزمون استخدامی شامل می شود. در این مسیر روش های رسمی تحلیل و بررسی بر روی مطالب، مورد استفاده قرار گرفت تا بسته ای جامع و کارآمد را با عنوان بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی سازمان سنجش تهیه و تدوین کنیم و به صورت یک فایل PDF در اختیار داوطلبین قرار دهیم تا چراغ های مسیر موفقیت را روشن کنیم و رسیدن به مقصد را راحت تر. پس برای تبدیل رویایتان به واقعیت، به همراهی ادامه دهید.

کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی سازمان سنجش در کشـــــور

وبسایت سازمان سنجش 

 

🔍 تحلیل های حساب شده و اصولی

در وبسایت ایران سوال یک تحلیل جامع از نمونه سوالات مرتبط با آزمون استخدامی سازمان سنجش را ارائه کردیم تا تاثیرات مثبت را همانند همیشه بر موفقیت نهایی داوطلبین شاهد باشیم. در واقع با توجه به تعهدات اخلاقی و کاری تیم متخصص…

🔗 همکاری زنجیره وار برای دست یابی به موفقیت

مشاور مطرح وبسایت ایران سوال، در این مجموعه با عنوان آزمون استخدامی سازمان سنجش به بررسی مساله موفقیت در آزمون در میان داوطلبین می پردازد. چرا که جایگاه واقعی داوطلبین در بین اعضای تیم ایران سوال …

👈 موفقیتی تضمینی را با مطالعه دقیق سوالات استخدامی سازمان سنجش به شما وعده می دهیم

وبسایت ایران سوال در نظر دارد تا با مداخله‌ی تیم فعال و متخصص خود، به تولید محتوای با ارزش و قدرتمندی با عنوان بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی سازمان سنجش بپردازد، چرا که اعضا و عوامل این تیم معتقدند که با شناسایی نیازهای داوطلبین می توان موفقیت تضمینی در هر آزمون استخدامی را با منابع معتبر در دسترس تحت کنترل درآورد. بنابراین تمامی تلاش خود را در این زمینه اعمال کرده و در جریان بحث ارزشی که برای جایگاه داوطلبین امروز که آیندگان روشن جامعه‌ی کسب و کار هستند قائل می شوند، به توازنی آشکار و علنی میان نیازهای داوطلبین و بسته‌ی نمونه سوالات مورد نیاز در زمینه‌ی مربوطه رسیدند تا شاهد موفقیت نهایی داوطلبین یعنی قبولی با بهترین رتبه در آزمون استخدامی سازمان سنجش باشند. به امید تبدیل رویایی خوش به واقعیتی خوش تر!

مطالعه مقاله : چگونه در آزمون های استخدامی موفق شویم ؟

🤝 پایبند به عهدی که بستیم

با بررسی های پیاپی و درک واقعی از نیازهای داوطلبین، فاصله‌ی بین آزمون استخدامی تا موفقیتی رویایی را تا حد ممکن کوتاه کردیم، زیرا در حوزه‌ی تولید بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی تمامی جوانب را در نظر گرفتیم و با تاکید بر منابع معتبرِ موجود، اقدام به تولید پکیجی کاملاً استثنایی کردیم. حال با در نظر گرفتن منابعی همچون نکات مهم از کتب درسی دوران تحصیلی، مطالب کاربردی و کلیدی از جزوات دانشگاهی و همچنین سوالات پر تکرار در آزمون های اخیر، به سهولت دریافت اطلاعات جامع جهت حضوری سبز در آزمون کمک شایان ذکری کردیم. پس با دنبال کردن وبسایت ایران سوال به راحتی و با خیالی آسوده، دغدغه ها و حواشی را کنار بگذارید و به کسب اطلاعات و دانش مورد نیاز بپردازید.

💬 دیدگاه های شما عزیزان 

با ارسال نظرات و پیشنهادات خود در این مسیر ما را همراهی کنید، چرا که تمامی پیام های دریافت شده از سوی شما مخاطبین گرامی توسط عوامل تیم ایران سوال مورد بازبینی و بررسی قرار می گیرد و در جهت بهبود عملکرد این وبسایت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همچنین فرصت های زیادی برای دیگر داوطلبین و مراجعین وبسایت ایران سوال نسبت به نقاط قوت و ضعف این تیم و حتی بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی سازمان سنجش بوجود می آید که آگاهی آنها را بالا می برد. زیرا تمامی نظرات شما عزیزان با دیگر کاربران به اشتراک گذاشته می شود. همچنین اگر انتقاد و یا پیشنهادی در این باب دارید می توانید از همین طریق با همکاران ما در میان بگذارید تا انتقادات سازنده‌ی شما را در دستورات کاری خود قرار دهیم. با نهایت سپاس و تشکر از همراهی شما داوطلبین و به امید موفقیت در آزمون استخدامی سازمان سنجش

مجموعه هایی که شاید در سال ۱۳۹۸ مفید واقع شوند :

سوالات استخدامی آموزش و پرورش ۱۳۹۸

سوالات تخصصی آموزش و پرورش 

سوالات استخدامی وزارت بهداشت

امتیاز دهید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
نکات مهم در خرید از ایران سوال
 • لینک دانلود بلافاصله و خودکار بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود
 • سوالات ایران سوال تماما با لوگوی اختصاصی ارائه می شود
 • محتویات بسته های این وبسایت بصورت فایل های PDF ارائه می شود
 • تمامی محصولات به دلیل کیفیت بالا و ارامش خاطر داوطلبین دارای 48 ساعت گارانتی می باشد

نظرات شما ارزشمند هستند و به آنها ترتیب اثر خواهیم داد

 • نظرات ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *