استخدام وزارت بهداشت ( استخدام جدید وزارت بهداشت در سال ۹۸ )

استخدام وزارت بهداشت ( خبر استخدام جدید در سال ۱۳۹۸ )

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما داوطلبین عزیز آزمون های استخدامی . در این بخش با شما هستیم تا با ارائه آخرین اخبار استخدامی سازمان وزارت بهداشت شما را از نحوه برگزاری این آزمون مطلع نماییم تا بتوانید در صورت نیاز و شرکت در این آزمون اینده شغلی خودتان را رغم بزنید. ایران سوال اولین وبسایت تولید کننده نمونه سوالات استخدامی زارت بهداشت در کشــور در این آزمون بسته های تضمینی خود را ارئه نموده است تا داوطلبین با در دست داشتن منبعی معتبر بتوانند با خیالی آسوده بر سر جلسه این آزمون حاظر شوند.

دانلود سوالات استخدامی وزارت بهداشت


۲۷ خرداد ۹۸ – ۲۰ هزار نیرو در وزارت بهداشت جذب خواهند شد

سازمان وزارت بهداشت کشـــور به علت کمبود نیروی انسانی خود خواهان جذب ۲۰ هزار نفری در آزمون استخدامی ۹۸ شده است تا بتواند جایگزین های مناسبی را برای افراد بازنشسته از بین افراد مستعد و توانمند انتخاب کند. کلیه هماهنگی های لازم با سازمان امور استخدامی انجام شده است هماهنگی هایی از نظیر ( چگونگی برگزاری ، تاریخ برگزاری ، صدور مجور و … ) و در شغل هایی همچون پرستاری ، پزشکی ، اورژانس و … این اقدامات انجام  خواهد شد.

مطمئنا با توجه بر کلیه هماهنگی ها و همکاری کلیه سازمان ها این خبر به زودی منتشر خواهد شد. داوطلبین بدانند که سازمان وزارت بهداشت در چند بخش خود کمبود نیروی بسیار شدیدی را احساس می کند و مطمئنا از تعداد افراد جذب شده در رشته های پرستاری و اورژانس بیشتر از رشته های دیگر خواهد بود. گفته ها حاکی از این است که تعداد افراد جذب شده برای رشته پرستاری ۹ هزار نفر و اورژانس ۳ هزار نفر است اما باید خبر دقیق را با اعلام این سازمان خدمتتان اعلام کنیم.

جذب ۲۰ هزار نیرو در وزارت بهداشت طی استخدام دو مرحله ای انجام خواهد شد یعنی در نیمه اول و دوم امسال شاهد برگزاری این استخدام خواهیم بود.

وزارت بهداشت


۱ خرداد ۹۸ – مجوز بکارگیری قبول شدگان آزمون استخدامی وزارت بهداشت صادر شده است

پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت بهداشت دی ماه سال ۹۶ تا آخر مهر ماه سال ۹۸ در بیمارستان مربوطه خود مشغول بکار خواهند شد.


 

امتیاز دهید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
به این مطلب امتیاز بدهید :